ManoReklama įvairių prekių, verslo dovanų elektroninė parduotuvė

Rate this post

Kaip sakoma: „nuo pieštuko iki trintuko”, Mano reklama įvairių prekių elektroninėje parduotuvėje: „nuo prijuostės iki kelionių lagamino”. Įvairūs gaminiai, verslo dovanos, namų apyvokos reikmenys ar stilingi ofiso rašikliai ant kurių galime dekoruoti Jūsų norimą užrašą ar logotipą. Tačiau nebūtinai dekoruoti, galite greitai ir lengvai užsisakyti savo norimo daikto norimą kiekį, pasirinkti pristatymo būdą, atsiskaityti saugia elektronine bankininkyste ir per 7 darbo dienas, o gal net ir anksčiau Jūsų pasirinkta prekė pasieks Jus.

Išnaudojus šių dienų technologijas, sistemas ir programinius kodus galima neišėjus iš namų, patogiai sėdint prie kompiuterio saugiai apsipirkti https://manoreklama.lt elektroninėje parduotuvėje.

Dirbant eilę metų prie reklaminių gaminių, verslo dovanų pastebėjome klientų domėjimosi tendenciją ne firminėms prekėmis ant kurių dedama unikali firma, norimas ženklas ar logotipas ir ji tampa Jūsų firminė prekė. Tačiau daikto paskirtis ir jo naudojimas su ženklu tikrai nesusiję. Ar tai būtų Jūsų skėtis be jokio logotipo ar su, skėčio paskirtis apsaugoti Jus nuo lietaus tikrai nesikeičia.

Tikrai neneigsime jog daiktas ar dovana įgauna didesnę prasmę kai ant jos yra uždedama personalizuota spauda, logotipas ar užrašas, tačiau jei man reikia sportinės tašės ar gertuvės kam mokėti papildomai už firminį ženklą?

ManoReklama elektroninėje parduotuvėje rasite visus galimus personalizuoti daiktus, kurie tampa reklamine atributika arba verslo dovna:

  • Namų apvykos reikmenys: Puodeliai, servisai, arbatos rinkiniai, termosai, gertuvės, termo puodeliai, vyno atidarytuvai, žvakidės, kepimo laikmačiai, virėjo kepurės ir prijuostės, vyno termometrai, maisto dėžutės, surio pateikimo rinkiniai, pjaustymo lentelės ir dar daug kitų dalykų, kurie jūsų namus gali padaryti dar jaukesne, gražesne vieta – ramybės Oaze.
  • Kelionės reikmenys: Pirkinių krepšiai, tašės, lagaminai, sportinės tašės, kuprinės, nešiojamų kompiuterių dėklai ir kuprinės, dokumentų krepšiai, kosmetinės, rankinių laikikliai, kreditinių kortelių dėklai, skėčiai, lietpalčiai, juosmens piniginės, kelionės rinkiniai, kelioninės piniginės, universalūs razečių – kištukinių lizdų adapteriai, kelioninės pagalvėlės, visa tai ir dar daugiau tiems, kurių aistra keliauti.
  • Gyvenimas tai ne tik darbas, laisvalaikio prekės: Paplūdimio kamuoliai, komposai, rankšluosčiai, grilio įrankiai, beisbolo kepuraitės, antistresiniai gaminiai, įvairūs stalo žaidimai, sirgalių dūdos, aviator saulės akiniai, paplūdimio kėdės, sodo įrankiai, pripučiami čiužiniai, šalktrepšiai, šlepetės visi šie daiktai jūsų laisvalaikį gali paversti dar malonesniu.
  • Grožio priežiūros reikmenys: Pirmosios pagalbos dėžutės, makiažo veidrodėliai, manikiūro reikmenys, plaukų šepečiai, treniruočių rankšluosčiai, elektroninės šokdynės, laimačiai, žingsniamačia, lupų vazelinai –balzamai, išmaniosios apyrankės, svarstyklės, antistresinės kaukės… Nepamirškite jog gražūs žmonės – laimingi.
  • Ofiso reikmenys. Kad darbas biure nebūtų nuobodus, o ofisas jūsų atrodytų kaip antrieji namai: Spalvotos atmintinės, staliniai laikrodžiai, užrašų knygutės, bloknotai, rašiklių laikikliai, vizitinių kortelių dėklai, ekologiškos užrašinės, USB kortelės, USB raktai, lazeriniai rodikliai, kompiuterio pelės, darbiniai portfeliai, USB lempos, POWERBANK išorinės baterijos, plančetės laikikliai, kaklajuostės, selfie stick asmenukių lazda, multi krovikliai, mediniai kalendoriai, telefonų laikikliai…

Mano Reklama internetinė svetainė tai vieta kurioje rasite viską: visus reikalingus daiktus, lengvą produktų užsakymą internete, įdomius straipsnius ar atsakymus į visus Jūsų iškilusius klausimus iš Mano Reklama vadybininkų. Nedvejok, negalvok, apsipirkti čia sustok.