Merino vilna

Kuo geri merino vilnos drabužiai kūdikiams ir vaikams

Rate this post

Merino vilnos gaminiai atrodo prabangiai ir stilingai. Ši ypatinga žaliava naudojama galvos apdangalų, šalikų bei viršutinių drabužių gamybai. Pastaraisiais metais ypač išpopuliarėjo merino vilnos termo rūbai, kurie puikiai šildo kūną ir absoliučiai nesijaučia ant odos, kaip tai būdinga kitų rūšių vilnai. Merino vilna negraužia, nedirgina odos.

Sulaukusiems naujagimio tėvams pirmiausia rūpi komfortas. Merino vilnos drabuziai kudikiams – viso pasaulio vartotojų lyderis. Jie niekuo nesiskiria nuo  suaugusiems skirtų gaminių.

Nepriklausomai nuo to, kas vilkės merino vilnos drabužius – naujagimis ar pagyvenęs žmogus, merino vilna saugos jį nuo peršalimo, perkaitimo ir neleis daugintis kenksmingoms bakterijoms.

Šiame straipsnyje mūsų pokalbio tema – merino vilnos drabuziai vaikams.

Merino vilna

Merino vilna – unikali žaliava šiltiems funkcionaliems rūbams kurti ir tokie rūbai tobulai tinka naujagimiams. Merino vilnos gaminiai kudikiams minkšti, švelnūs ir labai praktiški. Jeigu jums rūpi, kaip sušildyti mažylį ir sukurti jam ypatingai jaukias sąlygas – jums reikalinga merino vilna vaikams. Įsigykite merino vilnos ir niekada nepasigailėsite dėl šio savo pirkinio.

Naudingosios merino vilnos savybės

Merinosų avių vilna itin švelni ir labai plonytė, ją be galo malonu liesti. Ši vilna net keletą kartų plonesnė už kitas vilnos rūšis ir pasižymi unikaliu šildančiu efektu – puikiai palaiko natūralią kūno temperatūrą bei garantuoja nuostabią mikroventiliaciją. Tai reiškia, kad mažylis tikrai neperkais ir nejaus jokio diskomforto, kurį sukeltų padidėjęs prakaitavimas.

Be nepriekaištingos termoreguliacijos merino vilna dar pasižymi ir puikiomis antibakterinėmis bei hipoalerginėmis savybėmis. Ji nedirgina švelnios, jautrios vos tik pasaulį išvydusio kūdikio odelės.

Unikali merino vilnos savybė – nesugerti ir nesaugoti kvapų. Vilnos pluoštas suteikia galimybę išgaruoti kvapams, neužsilaikant rūbuose. Jautriems mažyliams tai itin svarbu, kadangi rūbus jūs vis tiek skalbsite, o skalbimo priemonių kvapas gali būti nemalonus vaikams.

Merino vilnos drabužiai kūdikiams  bei vyresniems vaikams, jų privalumai

Merino vilnos termo rūbeliai  vaikams šiandien gali pasigirti be galo dideliu asortimentu. Jūsų pasirinkimui  kombinezonai, merino vilnos šliaužtinukai, merino vilnos apatiniai vaikams, jūs nesunkiai rasite merino vilnos pirstines kudikiui ar merino vilnos kelnes vaikams, maloniai nustebins merino vilnos smelinukas, kuris gali būti kaip ilgomis, taip ir trumpomis rankovėmis, kūdikio kepurytės, kojinės ir dar daug pačių įvairiausių gaminių vaikams. Ši produkcija pradžiugins jus daugybe savo privalumų:

  • pritrenkiantis termoreguliacijos efektas;
  • judesių laisvė. Plonyčiai ir lengvučiai merino vilnos rubai naujagimiams  netrukdys tyrinėti jį supantį pasaulį;
  • sausa ir švari oda. Mažylis nespės nė pajausti karščio keliamo diskomforto ar ant rūbų patekusių skysčių – unikalus oro sluoksnis neleis atšaldyti švelnaus kūnelio, o vilnos pluošto struktūros ir neįprasto siūlų perpynimo dėka drėgmė išgaruos neįtikėtinai greitai (keletą kartų greičiau, nei iš kitų natūralių audinių). Jūsų kūdikis taip ir nesužinos, kas tai yra niežulys ir sudirgusi oda;
  • plokščios siūlės, anatominės struktūros gumelės. Vaikui niekur nespaus, netrins, nedirgins odos ir tuo pačiu rūbai bus patikimai prigludę prie kūno;
  • sudėtyje nėra jokios chemijos. Merino vilnos termo rūbeliai naujagimiams 100% natūralūs. Gamintojai nededa jokių cheminių medžiagų, o dažikliai naudojami tik natūralūs.

Merino vilna kūdikiams – Kaip teisingai išsirinkti?

Rinkdamiesi merino vilnos rūbus būtinai atkreipkite dėmesį į jų dydį – drabužis turi visiškai atitikti jūsų mažylio ūgį ir kompleksiją. „Išaugimui“ nupirkti merino vilnos rūbai kūdikiams nepateisins jūsų lūkesčių, kadangi nesuteiks taip laukto efekto.

Svarbus pasirinkimo kriterijus – audinio storis. Itin ploni gaminiai tinka vėsiam rudeniui bei pavasariui, tankesni sušildys esant iki -20°С šalčiams.

Tik jūs iš tiesų gerai žinote jūsų vaiko elgesio ir organizmo ypatumus. Jei jūsų mažylis labai prakaituoja ir nuolat juda, jam geriausiai tiks vilnos gaminiai su nedideliu sintetikos kiekiu. Ramiems pasivaikščiojimams tiks drabužėliai pagaminti iš 100% natūralių audinių.

Vilkėti vilnonius termo rūbelius būtina ant nuogo kūno ir tokie rūbai reikalauja gana kruopščios priežiūros. Daugiau smulkesnės informacijos sužinokite susisiekę su internetinės parduotuvės Kidy.eu konsultantais.

Merino vilnos rubai kudikiams – Kur įsigyti?

Šiuolaikiškiems tėvams labai svarbu, kad jų vaikai būtų gražiai ir stilingai aprengti. Jei jau prakalbome apie merino vilnos drabužius vaikams, tai taupyti juos įsigyjant tikrai neverta. Aukštos kokybės, patikimi ir išskirtinai patogūs merino vilnos drabužiai, savaime suprantama, negali būti pigūs. Kokybiški rūbai neblunka, nesiglamžo, nesusigumuliuoja ir nepraranda savo formos net po daugybės skalbimų.

Merino vilna

Jus domina mergaitėms ir berniukams skirti rubai kudikiams? Peržvelkite mūsų internetinė parduotuvės Kidy.eu katalogą. Sėkmingų pirkinių!