Kaip apšiltinti karkasinį namą

Rate this post

Mediniai karkasiniai namai yra gražūs ir unikalūs, tačiau juos gali būti sunku apšiltinti. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime geriausius būdus, kaip apšiltinti karkasinį namą. Taip pat pateiksime patarimų, kaip žiemą medinį karkasinį namą išlaikyti šiltą. Pradėkime!

1. Naudokite medinio karkaso izoliacines plokštes

Vienas geriausių būdų apšiltinti medinio karkaso namą – naudoti medinio karkaso izoliacines plokštes. Šios plokštės gaminamos iš įvairių medžiagų, įskaitant stiklo pluoštą, celiuliozę ir polistireną. Jos sukurtos taip, kad gerai priglustų tarp jūsų namo rąstų ir sudarytų veiksmingą barjerą, apsaugantį nuo šilumos nuostolių.

2. Naudokite standžiojo putplasčio izoliaciją

Kitas veiksmingas būdas apšiltinti karkasinį namą – naudoti standžiojo putplasčio izoliaciją. Standžiojo putplasčio izoliacija yra įvairaus storio, todėl galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią izoliaciją. Svarbu atkreipti dėmesį, kad standžiųjų putų izoliacija turi būti tinkamai užsandarinta, kad būtų veiksminga.

3. Naudokite purškiamų putų izoliaciją

Purškiamų putų izoliacija yra dar viena galimybė, kurią galima naudoti karkasiniam namui apšiltinti. Šios rūšies izoliacija tepama skysčio pavidalu, tada ji išsiplečia ir užpildo tarpą tarp rąstų. Svarbu pažymėti, kad purškiamų putų izoliacija turi būti tinkamai įrengta, kad būtų veiksminga.

4. Naudokite stiklo pluošto izoliaciją

Stiklo pluošto izoliacija yra dar viena medžiaga, kurią galima naudoti karkasiniam namui apšiltinti. Šios rūšies izoliacija yra tiek ritiniuose, tiek ritiniuose, todėl galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią izoliaciją. Stiklo pluošto izoliaciją taip pat lengva įrengti, todėl ji yra geras pasirinkimas savamoksliams.

5. Naudokite mineralinės vatos izoliaciją

Mineralinės vatos izoliacija yra dar viena medžiaga, kurią galima naudoti karkasiniam namui apšiltinti. Šios rūšies izoliacija gaminama iš perdirbtos stiklo arba akmens vatos ir gali būti tiekiama ritiniais, tiek ritinėliais. Mineralinės vatos izoliaciją taip pat lengva įrengti, todėl ją gali rinktis ir savamoksliai.

6. Samdykite profesionalų rangovą

Jei jums nepatogu izoliaciją montuoti patiems, galite pasisamdyti profesionalų rangovą, kuris tai atliktų už jus. Dažnai tai geriausias pasirinkimas, jei nesate susipažinę su montavimo procesu arba jei turite nedaug laiko ir išteklių.

Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su gyvenimu karkasiniame name, yra tai, kad žiemą jame jaučiama šiluma ir jaukumas. Tačiau jei nesiimsite priemonių, kad jūsų namas būtų gerai apšiltintas, šaltas oras iš tikrųjų gali apsunkinti komfortą. Pateikiame keletą patarimų, kaip žiemą išlaikyti šilumą mediniame karkasiniame name

Pirma, įsitikinkite, kad jūsų langai tinkamai užsandarinti. Tai galite padaryti užtaisydami visus tarpus ir aplink duris bei langus naudodami oro juostą. Antra, investuokite į tvirtas užuolaidas arba užtemdomas žaliuzes, kad būtų išvengta skersvėjų. Trečia, pakabinkite gobelenus arba antklodes ir taip padidinkite sienų izoliaciją. Ketvirta, naudokite kilimėlius arba kilimines dangas, kad šiluma nepatektų per grindis. Galiausiai uždekite žvakių arba smilkalų, kad sukurtumėte šiltą ir jaukią atmosferą. Laikydamiesi šių paprastų patarimų, galėsite džiaugtis savo medinio karkasinio namo grožiu ištisus metus.

Mediniai namai yra gražūs ir unikalūs, tačiau juos gali būti sunku izoliuoti. Šiame tinklaraščio įraše aptarėme geriausius būdus, kaip apšiltinti karkasinį namą. Taip pat pateikėme patarimų, kaip išlaikyti karkasinį namą šiltą žiemą. Jei ieškote aukštos kokybės izoliacinių putų, kurios apsaugotų jūsų medinį karkasinį namą nuo šalčio, rekomenduojame GAMO izoliacines putas. Ačiū, kad skaitėte!