Faktai, kurių nežinote apie vidaus duris

Rate this post

Statant ar renovuojant namus, vienas svarbiausių elementų juose yra durys. Visi norime, kad jos būtų tiek puošnios, tiek kokybiškos. Specialistai sako, jog kokybiškos medinės vidaus durys visuomet bus puikus pasirinkimas. Tačiau net ir tokiu atveju dera žinoti, jog egzistuoja niuansai, kurie gali lemti, kada vienoks pasirinkimas bus racionalesnis, o kitoks jau ne toks naudingas. Taigi, kokie tie faktai apie medines vidaus duris, kurių galbūt nežinojote?

Vienvėrės ar dvivėrės? Kad būtų lengviau pasirinkti, reikėtų nepamiršti, kad abu šie gaminiai pasižymi tam tikromis ypatybėmis. Sakykim,  vienvėrės durys yra puikus pasirinkimas tuo atveju, jei patalpa nėra itin didelio ploto ir šeimininkams prie širdies minimalizmas. Vienvėrės durys tiks ir tuo atveju, jeigu planuojama išleisti mažiau pinigų.

Dvivėrės durys yra puikus pasirinkimas priešingais atvejais – kai patalpos yra ypač didelio ploto, kai siekiama sukurti didingumo, prabangos, išskirtinumo įspūdį. Be to, tokios durys visuomet idealiai izoliuos nuo bet kokių pašalinių garsų. Specialistai sako, jog dažnas jų klientas, prieš pirkdamas duris, net nebūna svarstęs šio varianto, todėl šiek tiek nustemba sužinoję apie tokias pasirinkimo galimybes.

Dar vienas faktas, kuris, kaip nebūtų keista, nustebina ne vieną – durys nebūtinai turi būti varstomos. Iš tikrųjų stumdomos durys  –  labai populiarus pasirinkimas šiandien. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad vidaus durys nebūtinai turi būti vienodos – šiandien galite rinktis stumdomas ar  sulankstomas duris, kurios padės sutaupyti labai daug erdvės.

Medinės durys nebūtinai turi atrodyti, kaip medinės. Norite kokybiškų ąžuolinių durų, tačiau trokštate kažkokio modernesnio vaizdo? Puiku. Specialistai jums pagamins tvirtas medines duris, o apdailą sugalvos tokią, kad nė jūs patys neįtarsite, jog duris yra tikrai medinės.

Atminkite, kad vidaus durys – pirkinys, kuris jus džiugins ir jums tarnaus tikrai ne vienerius metus. Taigi, rinkitės ypač atsakingai ir skirkite tam pakankamai laiko.