13 naudingų įžvalgų jūsų namų interjerui

Rate this post

InterjerasVis dažniau pagalvojate, kad jūsų būsto interjerui reikia profesionalo rankos? Tačiau ar tikrai manote, kad dabartinio interjero negalėtumėte pakoreguoti savo pačių jėgomis? Keli https://geliupasaulis.lt/ patarimai turėtų šį procesą paversti paprastesniu ir malonesniu. Todėl nepamirškite žemiau pateiktų svarbių įžvalgų ir paverskite savo būstą ne tik šiuolaikišku, tačiau ir tobulai atitinkančiu jūsų skonį.

Pasirinkite funkcionalius (ir transformuojamus) baldus

Turite įsisavinti vieną labai svarbią taisyklę – jūsų namuose esantys baldai turėtų būti ne tik modernūs ir gražūs, tačiau taip pat ir labai funkcionalūs. Tai reiškia, kad baldai turi tarnauti mums, o ne mes turime tarnauti savo baldams. Be to, jūs visuomet galite paieškoti transformuojamų baldų, kurių pagalba sutaupytumėte daugiau laisvos vietos.

Laukui skirtus audinius naudokite viduje

Skamba neįprastai? Tačiau toks sprendimas puikiai tinka, jei namuose yra vaikų ir/arba naminių augintinių. Tuomet uždengus jais savo baldus, galėsite nesijaudinti dėl baldų ištepimo ar sugadinimo – laukui skirti audiniai yra labiau atsparūs.

Išnaudokite savo kavos staliuką 

Įprastai kavos staliukas turi ne tik viršutinį pagrindą, ant kurio galima pastatyti vazą su gėlių puokšte ar pasidėti žurnalus ir kavos puodelius. Jų apačioje taip pat būna papildomos vietos daiktų laikymui, todėl būkite tikri, kad jūsų kavos staliuko funkcionalumas visapusiškai pasitarnauja patogesniam jūsų gyvenimui.

Pasirinkite svarbiausią svetainės akcentą

Didžiulių išmatavimų paveikslas, didelė skulptūra ar didelis veidrodis gali jūsų svetainei suteikti daugiau išskirtinumo ir tapti pagrindiniu akcentu.

Kai dvejojate, nudažykite baltai

Sienos, drabužių kabykla, lentynos ar bet kuris kitas jūsų interjero elementas gali būti nudažytas balta spalva, jei jums kyla abejonių dėl to, kuri spalva galėtų tikti geriausiai.

Dideli keramikiniai vazonai

Jei norite savo interjerui suteikti daugiau žavesio, jums šiam tikslui pasiekti gali pagelbėti dideli keramikiniai vazonai (https://geliupasaulis.lt/lt/vazonai/keramikiniai-vazonai/). Be to, jūs drąsiai galite naudoti ne vieną skirtingo dydžio ir skirtingos formos keramikinį vazoną, sukuriant originalesnį bendrą vaizdą.

Keramikiniai vazonai

Palikite vieną ar kelis elementus „nepabaigtus“ 

Visuomet formuodami savo būsto vidaus interjerą turėtumėte bent vieną ar kelias interjero vietas palikti „nepabaigtas“. Tai suteiks jūsų būstui daugiau šilumos ir jaukumo. Tokie sprendimai padeda užtikrinti, kad vos tik pažvelgus į būsto vidaus aplinką, atrodytų, jog namuose iš tikrųjų yra gyvenama.

Atskirkite medinį stalą nuo medinių grindų kilimo pagalba

Niekuomet nesibaiminkite savo interjere naudoti kilimų – net jei iki šiol jų atžvilgiu jūs buvote labai skeptiškai nusiteikę. Tačiau jei jūsų namuose yra daug medinių baldų, o grindinys taip pat yra medinės – kilimas taps labai efektyviu ir praktišku pasirinkimu.

Miegamojo lovą turi būti galima pasiekti iš dviejų pusių

Tiek jūs, tiek ir jūsų antroji pusė miegamojo lovą turėtų galėti pasiekti iš skirtingų jos pusių. Tai yra raktas yra laimingą santuoką!

Kiekviename kambaryje – bent po vieną juodos spalvos detalę

Kiekviena namų erdvė atrodo geriau, jei joje yra bent viena kontrastinga interjero detalė. Todėl niekuomet nepamirškite apie bent vieną nedidelį (arba didelį) juodos spalvos elementą.

Kiekviename kambaryje – bent po vieną antikvarinį daiktą

Nauja atrodo tobulai, kai yra derinama su sena. Ir tai yra neginčytina bei amžinai gyvuosianti taisyklė, todėl nepamirškite pasitelkti ir antikvarinių daiktų – net jei jūsų būsto vidaus interjeras yra modernaus stiliaus.

Pasirūpinkite profesionaliu paveikslų rėminimu

Jei jūsų sienas puošia paveikslai, jūs privalote užtikrinti, kad jie būtų įrėminti labai profesionaliai, kartu rėmelius priderinant prie bendro jūsų skirtingų būsto erdvių interjero.