Horoskopai

Zodiako ženklai, kurie 2020 m. Spalio pabaigoje sulauks daugybės puikių pasiūlymų ir unikalių galimybių

Paskutinė spalio savaitė kai kuriems zodiako atstovams bus tikra palaima. Astrologai jums pasakys, kuriuos ženklus žvaigždės paruošė unikalias galimybes ir perspektyvas.

Avinas (21.03 – 20.04)
Avinai gali būti tikri, kad paskutinę spalio savaitę jie padės koją ant baltos gyvenimo linijos. Esmė ta, kad kiekviena šio laikotarpio diena bus užpildyta unikaliais pasiūlymais, kuriuos jie turėtų patraukti abiem rankomis. Šią savaitę ženklo atstovai aplenks visas problemas ir sunkumus. Astrologai rekomenduoja jiems padaryti ką nors naudingo. Pavyzdžiui, paskutinę mėnesio savaitę Avinas gali padidinti savo kontaktų sąrašą. Kadangi jie lengvai pritraukia naujų žmonių į savo gyvenimą. Be to, ženklo atstovai šiuo metu bus kuo labiau susitelkę, todėl turi visas galimybes įgyvendinti labai sudėtingą projektą. Avinas parodys savo profesines savybes ir gali tikėtis, kad bus perkeltas į naujas pareigas.

Vėžys (22.06 – 22.07)
Paskutinė spalio savaitė bus ypač palanki Vėžiams. Kadangi žvaigždės sustiprins savo intuiciją, dėmesingumą ir tikslingumą. Visos šios savybės padės ženklo atstovams atlikti sudėtingą, bet ne mažiau įdomų projektą. Žinoma, Vėžiai jaus baimę ir abejones. Tačiau astrologai rekomenduoja pamiršti visas neigiamas mintis ir mėgautis procesu. Visos šios mažos kliūtys neturi nieko bendra su tikrove. Esmė ta, kad paskutinė mėnesio savaitė padės jiems pasisekti. Tačiau jie tiesiog turi tikėti savimi ir savo jėgomis. Vėžiai taip pat turėtų įsiklausyti į savo intuiciją ir pasitikėti jos užuominomis. Laikas atmesti visas baimes ir drąsiai pradėti kažką naujo visiškai nežinomoje srityje.

Mergelė (08.22 – 09.23)
Paskutinė mėnesio savaitė Mergelėms paruošia fantastišką laikotarpį. Žinoma, jie pripratę prie stabilumo ir mėgaujasi buvimu pažįstamoje aplinkoje. Tačiau horoskopas skuba perspėti, kad Visata nori juos sukelti lengvame chaose ir sumaištyje. Kodėl to reikia? Supurtyti ženklo atstovus ir priversti juos judėti nauja linkme. Jei Mergelės imsis užuominos iš Visatos, tai paskutinė spalio savaitė jiems bus tikra šventė. Jie alsuoja energija, ir jie norės judėti pirmyn. Pagrindinis dalykas Mergelėms spalio pabaigoje yra pasitikėti pasauliu ir pradėti eksperimentuoti. Kadangi kasdienybė įsisiurbia ir neleidžia pamatyti naujų galimybių.

Skorpionas (24.10 – 22.11)
Skorpionams patiks paskutinė spalio savaitė. Kadangi jie galės atskleisti savo galimybes ir parodyti pasauliui savo stipriąsias puses. Būtent šiuo metu ženklo atstovai turės galimybę daryti tai, kas jiems tikrai patinka. Tačiau rinktis reikėtų sąmoningai ir atsargiai. Kadangi likimas jiems kiekvieną dieną siųs naujus ir perspektyvius pasiūlymus. Šiam laikotarpiui yra tik vienas trūkumas. Kadangi mėnesio pabaigoje konkurentai ir blogai linkintys žmonės tampa aktyvesni. Tačiau Skorpionams tai nėra problema, o veikiau papildoma paskata dirbti dar daugiau ir parodyti savo įgūdžius. Todėl vos per 7 dienas ženklo atstovai pasieks visiškai naują gyvenimo lygį.