Temos Archyvai: Žiniasklaida

Įdėkite šiuos 2 ingredientus į kavą. Tik po 2 gurkšnių jūsų skrandis dings o jūsų medžiagų apykaita bus greitesnė nei bet kada anksčiau!

Be abejo, kava yra populiariausias rytinis gėrimas pasaulyje. Viena vertus, tai akimirksniu pakelia energijos lygį ir paruošia jus artėjančiai dienai. Be to, jis derina daugybę kitų sveikatai naudingų savybių, tokių kaip pagerinta medžiagų apykaita, o saikingai vartodamas apsaugo jūsų širdį. Tačiau tik nedaugelis žino, kad mėgstamą rytinį gėrimą galite paversti galingu riebalų degintoju, tiesiog pridėdami… Skaityti toliau »

VANGOS PRANAŠYSTĖ APIE VLADIMIRĄ PUTINĄ KELIA SIAUBĄ PASAULYJE

Po prezidento rinkimų Rusijoje, kuriuos, kaip niekas ir neabejojo, užtikrintai laimėjo Vladimiras Putinas, pasaulio naujienų portalai priminė garsios Bulgarijos pranašės Vangos žodžius. Intriguojančią pranašystę Vanga išsakė dar 1979 metais. Ji teigė, kad niekas žemėje neišliks, tik „Vladimiro šlovė, Rusijos šlovė“. Ji sakė: „Viskas ištirps kaip ledas, ir tik Vladimiro šlovė, Rusijos šlovė bus vieninteliai dalykai,… Skaityti toliau »

SUKČIAI JAU RADO BŪDA KAIP APGAUTI TAROMATĄ IR PASIPELNYTI (VIDEO)

  Nuo pirmadienio (vasario 1 d.) pradedami naudoti taromataitik Lietuvoje yra naujiena. Vokietijoje jie jau seniai tapo neatskiriama bent didesnių parduotuvių dalimi ir niekada nestovi be darbo. Žmonės butelius į juos tempia ir po vieną, ir maišais ar dėžėmis – juk smagu gauti eurą kitą, atrodytų, už nieką. Kas pamena, kad anksčiau patys tuos eurus buvo sumokėję… Skaityti toliau »

SVARBU VISIEMS VAIRUOTOJAMS: LAUKIA ESMINIAI POKYČIAI ĮSIGALIOS NAUJA TVARKA

Gegužės 20-ąją keičiasi transporto priemonių išregistravimo tvarka. Nuo šiol sustabdžius automobilio registraciją dėl negaliojančios techninės apžiūros ar draudimo ir per 180 d. to nesutvarkius, jis nebebus automatiškai išregistruojamas. Iš naujo atlikus techninę apžiūrą ar apdraudus automobilį, jo leidimas dalyvauti eisme bus atnaujintas be jokio papildomo mokesčio ir pakartotinių registracijos procedūrų. Šiuo metu, jei automobilis neturi… Skaityti toliau »

Lietuvos žiniasklaida meluoja? Kaip atsirinkti informaciją?

Žiniasklaida padeda mums geriau suvokti, kad vyksta pasaulyje. Lygiai taip pat analizuotis įvykius ir nuspręsti, kas mums yra labiau, o kas mažiau priimtina. Naujienos Lietuvoje, kaip ir visame kitame pasaulyje, vyksta kiekvieną dieną, tad nieko keisto, kad informacijos sekimas ir sisteminimas yra būtinas. Jeigu anksčiau visą reikalingą info paprasčiau buvo galima atrasti laikraščiuose, tai šiuo… Skaityti toliau »

Nobelio premijos laureatų knygos

Pastebėjau, jog nemažai knygų ar kūrinių, apie kuriuos norėtųsi papasakoti kitiems, yra parašytos Nobelio premijos laureatų. Sutapimas? Nežinia, tačiau noriu pasidalinti mintimis apie dar vieno šios premijos laureato – Tomo Elioto – poemą „Bevaisė žemė“. Ši intelektualaus poeto knyga buvo išleista dar 1923 metais. Pasak literatūrą tiriančių specialistų, kone visa Elioto kūryba yra klasikinės literatūros… Skaityti toliau »