Grožis, Sveikata

Žiemai: striukė ar paltas. Kas yra geriau?

Žiemos metu svarbu pasirūpinti tinkama lauko apranga, kuri padės Jums net ir labai blogu oru jausis puikiai. Apskritai šiais laikais dizaineriai labai daug dėmesio skiria smulkmenoms, juolab, jie stengiasi, kad drabužiai ne tik apsaugotų, tačiau taip pat ir suteiktų vyrui galimybę jaustis puikiai. Juk dažniausiai žiemos dienos būna labai niūrios, tad gebėjimas puikiai jaustis ir tuo pačiu gerai atrodyti – labai didelis privalumas, kurį išbandyti Jums siūlome.

Apskritai reikia nepamiršti, kad paltai vyrams žiemos metu nėra vienintelis pasirinkimas, paraleliai gana aktyviai siūlomos ir striukės, tad lieka nuspręsti, kuris variantas yra geresnis.

Palto ir striukės palyginimas

Dažniausiai pats pirmas šių rūbų skiriamasis kriterijus yra medžiaga iš kurios jie yra pagaminti. O būtent medžiaga dažniausiai ir lemia funkcionalumą bei padeda labai šaltomis žiemomis išvengti bet kokio oro keliamo diskomforto. Taigi, striukės gali būti kimštos, tačiau dažniausiai viršutinis jų sluoksnis vistiek yra sintetinis. Tuo tarpu paltai dažniausiai yra vilniniai, dar dažniau kašmyro vilnos, kuri pasižymi labai dideliu šilumos sugeriamumu, tad suteikia galimybę net labai vėsiomis dienomis jaustis tikrai puikiai. Žinoma, bet kuriuo atveju svarbus detalesnis medžiagos įvertinimas, kadangi ne tir paltai vyrams ga būti gaminami iš pigaus kokybiško pluošto, kuris visiškai nešildys. Norėdami to išvengti pirkite paltus iš patikimų prekybos vietų.

Pirkimas internetu

Nepriklausomai nuo to, bus pasirenkama striukė ar Jums atrodo, kad paltai vyrams tinka labiausiai – bet kuriuo atveju labiausiai tinkamo laiko drabužio mes Jums siūlome ieškoti internete. Kur kas paprasčiau palyginsite skirtingus kriterijus, suderinkite juos, galiausiai, galėsite džiaugtis radus tai, kas Jums labiausiai tinka. Filtrų pagalba taip pat galima kur kas tikslingiau peržiūrėti tik tas alternatyvas, kurios Jums labiausiai tinka, ta taip galėsite sutaupyti daug laiko. Juolab, internete kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, tad ir paltai kainuos pigiau, tačiau us tokios pat geros kokybės.

Paltas pagal figūros tipą

Žinoma, siūlome nepamiršti, kad tinkamiausio palto pasirinkimas neatsiejamas ne tik nuo medžiagos bei finansinių galimybių, tačiau taip pat ir nuo vyro poreikio atrodyti vienaip arba kitaip. Šiuo metu paltai, kaip ir vidiniai drabužiai, labai dažnai pasirenkami pagal figūros tipą. Nors kai kuriems vyrams vis dar atrodo, kad rinktis paltus pagal šiuos kriterijus yra kvaila ir kad tikrai vyrai neturėtų vertini šių smulkmenų, tačiau dizaineriai bei stilistai akcentuoja, kad geras paltas gali suteikti galimybę kur kas gražiau atrodyti. Juolab, svarbiausia nepamišti, kad paltas paltas dažniausiai perkamas dešimtims metų, tad skirti šiek tiek laiko ir investicijos geriausio laiko drabužio pasirinkimui – tikrai verta.

Kur pirkti?

Kadangi internete yra ne viena prekybos vietoje, tikime, kad pagal savo poreikius rasite tai, kas jums tinka. Svarbiausia pirkti ten, kur paltai parduodami legaliai. Tokiu atveju galėsite jaustis ramus, kad daiktas bus toks, koks ir buvo žadėtas, galiausiai, jeigu jis jums netiks – tokiu atveju visada galėsite jį grąžinti ir atgauti visus sumokėtus pinigus.

Žiemos metu svarbiausia rintis tokį drabužį, kuris suteiktų jums galimybę jaustis puikiai. Tai yra svarbiausia. O visa kita tik papildomos smulkmenos. Dažniausiai stilių pasiūla labai plati, tad galite jaustis ramus, kad rastas drabužis visapusiškai patenkins Jūsų poreikius ir leis kiekvieną dieną ne tir labai niūromis dienomis džiaugtis, kad atrodote puikiai. O gera išvaizda padeda ir puikiai jaustis.