Naujienos, Straipsniai

Vyriški laikrodžiai: kaip išsirinkti derantį?

Vyriški laikrodžiai yra vienas svarbiausių vyriškos aprangos aksesuarų. Todėl tinkamas jo pasirinkimas ir derinimas yra labai svarbus. Tinkamas laikrodžio pasirinkimas padeda ne tik sukurti išskirtinį stilių, bet ir leidžia lengviau atrasti naujus garderobo ir aksesuarų derinius. Svarbu ne tik tinkamas laikrodžio pasirinkimas, bet ir tai, kaip jis dėvimas.

Kaip išsirinkti laikrodį?

Renkantis laikrodį, svarbiausiu kriterijumi turėtų būti laikrodžio tipas. Galima rinktis automatinius, arba mechaninius. Taip pat svarbus ir tai, iš ko pagamintas laikrodis. Pavyzdžiui, ar jo ciferblatas dengtas stiklu, ar plastmase. Skirkite dėmesio ir apyrankės pasirinkimui. Tiems, kurie ieško geriausių pasirinkimų, verta pasidomėti žinomų gamintojų prekių ženklais, kurie daug metų užsiima laikrodžių gamyba. Gamintojai, kurie vertinami tarptautinėje rinkoje ir turi ilgametes laikrodžių gamybos tradicijas, yra vienas patikimiausių pasirinkimų.

Ar verta turėti kelis pasirinkimus?

Svarbiausiu laikrodžio pasirinkimo kriterijumi yra jo kokybė. Visgi, laikrodis yra ne tik stiliaus dalis, bet ir savo funkciją turintis aksesuaras. Todėl populiariausi yra patikimi ir kokybiški vyriški laikrodžiai, kuri gali tarnauti daug metų, jie ilgai negenda. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad pakanka įsigyti vieną laikrodį. Kokybiškų ir gerų laikrodžių nebus per daug. Todėl jeigu norite atrasti skirtingus derinius ir visuomet atrodyti stilingai, turėkite kelis laikrodžių pasirinkimus. Pavyzdžiui, klasikinis prabangus laikrodis gali būti puikus pasirinkimas prie kostiumo ar švarko. Laisvalaikiui, sportuojant ar keliaujant prie sportinės ar laisvesnio stiliaus aprangos tiks didesnis laikrodis, kuris ne tik rodys laiką, bet ir turės papildomų funkcionalumų.

Šiandien gamintojai atranda vis modernesnių sprendimų laikrodžių gamyboje, tad kiekvienais metais galima surasti vis naujų pasiūlymų, kurie derės prie skirtingų aprangos komplektų.

Kaip derinti laikrodį?

Vyrai nedėvi daug aksesuarų, todėl kiekvieno pasirinkimas ir tinkamas derinys yra labai svarbus. Vyriški laikrodžiai gali būti derinami tiek prie kitų aksesuarų, teik prie aprangos. Pavyzdžiui, sportiniai ar išmanieji laikrodžiai dažniausiai yra puikus pasirinkimas prie kasdienės aprangos bei laisvalaikio drabužių. Tuo tarpu klasikiniai laikrodžiai, žinomų gamintojų laikrodžiai su odinėmis ar metalinėmis apyrankėmis geriau tinka prie klasikinių drabužių ar oficialios aprangos. Jeigu kasdien darbe turi dėvėti kostiumą ar marškinius, tuomet verta rinktis klasikini laikrodį arba casual tipo laikrodį su odine apyranke.