Grožis, Sveikata

Visos moteriškos suknelės apkūnioms nuobodžios? Netiesa!

sukneles storulemsVyrai dažnai patraukia moteris per dantį, kad šios niekada neturi kuo apsirengti. Visgi, apvalių formų dailiosios lyties atstovėms tai visai nejuokinga, nes jos kiekvieną kartą, eidamos į parduotuvę, susiduria su problema, kai visi jiems skirti rūbai primena bulvių maišus, o dailios moteriškos suknelės paprastai būna skirtos lieknesnėms merginoms.  Po tokio „sėkmingo“ apsipirkinėjimo norisi slėptis po lapais arba pradėti laikytis dar vienos dietos, kuri baigiasi naktiniu šaldytuvo taranavimu. Mielosios, nenusiminkite, reikia tik truputėlį fantazijos, o tada net ir pati nuobodžiausia suknutė atrodys pritrenkiančiai.

Visos stambios moterys ir merginos žino, kad juodos arba tamsios moteriškos suknelės vizualiai lieknina, todėl daugelis jų lieka ištikimos tamsioms spalvoms. Žinoma, nieko neišmanantys liežuviai plaka, kad juoda spalva asocijuojasi su gedulu arba depresija, tačiau į tokias beprasmes kalbas neverta kreipti dėmesio. Juoda suknelė – tai rafinuota ir laiko patikrinta klasika, net garsioji mados guru, Coco Chanel, yra pasakiusi, kad juoda yra teisingiausia spalva. Visgi, jei tamsūs atspalviai jau pabodo, juos visada galima paįvairinti aksesuarais.

Apvalioms moterims idealiai tinka masyvūs papuošalai – apyrankės, auskarai, kaklo papuošalai, platūs diržai ir pan. Kita vertus, renkantis aksesuarus, kurie turėtų pagyvinti tamsius drabužius, vertėtų atkreipti dėmesį į savo kūno proporcijas. Jei kaklas trumpas, masyvi dekoltė jį tik dar labiau suspaus, todėl tokiu atveju geriau rinktis ilgų masyvių auskarų ir apyrankės derinuką. O štai jei masyvus kaklo papuošalas jums puikiai tinka, vertėtų pagalvoti apie šiek tiek kuklesnius auskarus, juk nenorite atrodyti lyg kalėdinė eglutė, tiesa?

Atsimenate garsųjį serialą „Seksas ir miestas“, kurio pagrindinė herojė Kerė buvo tiesiog išprotėjusi dėl batelių ir rankinių? Tokia manija atrodo šiek per hiperbolizuota, tačiau reikia pripažinti, kad tinkamai parinkta avalynė ir rankinė daro stebuklus. Stambioms merginoms nerekomenduojama rinktis mažų rankinių ar delninukių, nes jų dydis tik dar labiau pabrėš jūsų apvalumus. Kita vertus, jei tenka keliauti į šventę, teatrą ar kitą renginį, kuriame su kasdienine didele rankine eiti tiesiog nedera, pirmenybę teikite voko formos delninukėms. Tai labai madingas daikčiukas, kurio neužapvalinti kampai suteikia glamūrinio žavesio.

O štai bateliai turėtų būti bent ant nedidelio kulniuko. Atminkite, kad net ir kelių centimetrų pakulnė vizualiai pratempia siluetą, padailina kojas ir suteikia gracingumo. Tiesa, niekada nesirinkite smailaus kulno, tarp mūsų mergaičių tariant, „špilkų“, nes jos ir stambios kojos atrodo išties ne kaip.

Taigi, mielosios, šiek tiek fantazijos, nebijokite žaisti su aksesuarais, juos derinti ir eksperimentuoti.