Kita

Visa tiesa apie užsienio kalbų mokymąsi

Šiandieninis gyvenimas rėkte rėkia, jog kalbų mokėjimas yra ypač svarbus. Mokantiems užsienio kalbas, atsiveria daugiau galimybių, didėja tikimybė susirasti geriau apmokamą darbą, nevaržomai keliauti ir mėgautis gyvenimu „préstamos de inmediato„. Tarptautinės kompanijos, nuolat ieško specialistų, kalbančių daugiau nei viena užsienio kalba, todėl mokėti užsienio kalbas tikrai verta, o puikūs darbo pasiūlymai dažnai motyvuoja tai daryti, mokytis ir nesustoti.

Yra daugybė patarimų, padedančių lengviau ir greičiau išmokti užsienio kalbų. Skirtingi žmonės, vadovaujasi skirtingais patarimais ir metodais, nėra vienos taisyklės, kuri būtų tinkama absoliučiai visiems. Atsižvelgiant į tai, dažniausiai išskiriami šie patarimai, norintiems kalbas išmokti greičiau:

 • Keliauti;
 • Užsirašinėti;
 • Nebijoti daryti klaidų;
 • Klausytis dainų, žiūrėti filmus ar TV laidas, ta kalba, kurios norima išmokti;
 • Susirasti kompanioną, kuris mokytųsi kartu;
 • Išnaudoti kiekvieną galimybę ir praktikuotis visur kur tik įmanoma.

Tai tik dalis metodų, kuriasi vadovaujasi kalbų besimokantys žmonės. Dažnai šiuos metodus rekomenduoja ir patys dėstytojai ar privatūs kalbų mokytojai. Verta išbandyti visus būdus, tik taip bus galima išsiaiškinti, kuris metodas veiksmingiausias. Kad ir koks didžiulis noras skatina mokytis kalbų, dažnai susiduriame su nesėkmėmis, kurios užklumpa besimokant. Kai kurie nesėkmes apeina, tačiau nemažai žmonių tiesiog pasiduoda ir mano – créditos personales sin requisitos, jog išmokti užsienio kalbų jiems yra per sunku. Štai keletas pavyzdžių, kur suklumpa kalbų besimokantys žmonės:

 • Nėra pakankamai laiko;
 • Neturi galimybės bendrauti su žmonėmis, kuriems viena ar kita kalba yra gimtoji;
 • Netinkami mokymosi metodai;
 • Trūksta motyvacijos;
 • Trūksta pinigų;
 • Nepasitikima savo jėgomis, jaučiama gėda, kuomet bandoma kalbėti užsienio kalba;
 • Neturi galimybės gauti tinkamos mokymosi medžiagos;
 • Netinkamai pasirenkamas mokytojas.

Minėtos priežastys, dažniausiai ir priverčia besimokančius pasiduoti, visgi, mokantis kalbos, labai svarbus užsispyrimas. Dar vienas svarbus akcentas, turėti iš anksto nusistatytą tikslą. Turint tikslą, galima jo siekti, tai tampa motyvacijos šaltiniu, kuris padeda nepasiduoti ir nenuleisti rankų. Kartais žmonės pasiduoda vos pradėję mokytis, nes viskas pasirodo per sunku, o kartais ima ir suklumpa įpusėję mokymosi procesą. Kadangi visi turime savų priežasčių, dėl kurių norime išmokti naują užsienio kalbą, tos priežastys turi tapti mūsų stimulu eiti pirmyn ir nepasiduoti. Jeigu Jums trūksta užsispyrimo mokantis savarankiškai – rekomenduojame AMES anglų kalbos kursus. Galite rinktis tiek individualius, tiek grupinius užsiėmimus, todėl kursų metu visada jausitės jaukiai.

Yra kalbų, kurios tarsi kietas riešutėlis ir jų mokytis pakankamai sunku, taip pat, yra kalbų, kurias išmokti nėra sudėtinga ir mokymosi procesas užtrunka kur kas trumpiau. Teigiama, jog kalba, kuria lengviausiai skaityti, yra prancūzų. Tai gana populiari ir skambi kalba, kuria kalba nemažai pasaulio gyventojų. Lengviausiai suprantama klausytojui yra italų kalba, įvairių šaltinių duomenimis, užsieniečiams ją suprasti girdint, nėra sudėtinga, be to, ši kalba laikoma viena iš romantiškiausių kalbų. Ispanų kalba yra viena populiariausių kalbų pasaulyje, teigiama, jog tai ne tik populiari kalba, tačiau ir viena tų kalbų, kuria kalbėti yra lengviausia. Tie, kurie jos mokosi, sutinka, jog kalbą lengva įsiminti ir paprasta kalbėti.

Nėra abejonių, kad užsienio kalbų mokėjimas praturtina asmenybę ir suteikia daugiau galimybių įvairiose srityse. Daugiau nei vieną užsienio kalbą mokantys specialistai, tiesiog graibstyte graibstomi darbdavių. Užsienio kalbų mokėjimas praverčia ne tik darbe, tačiau ir daugelyje kitų situacijų. Būtų labai sunku, o galbūt ir neįmanoma sugalvoti priežastį, kuri paskatintų nesimokyti užsienio kalbų. Tikriausiai tokių priežasčių nėra, priešingai, aplinkybės, gyvenimo būdas ir tobulėjantis pasaulis, tiesiog skatina tobulėti ir mums, bei tobulinti savo kalbinius įgūdžius. Niekada negali žinoti, galbūt naujai išmokta kalba apvers gyvenimą aukštyn kojom ir padės pasinerti į geriausią gyvenime nuotykį.