Namai bei Interjeras

Virtuvės idėja, kuri jus priblokš! Kaip apie tai nepagalvojome anksčiau?

Kad ir kaip tvarkytumėtės, tikriausiai pastebėjote, kad virtuvėje visada trūksta vietos. Vis kažko norėtųsi po ranka, o tas daiktas kažkur nepatogioje vietoje. Atrodo lyg ir daug spintelių, tačiau vis kažkas ne iki galo išbaigta. Tokios mintys kankina ne tik virtuvės šeimininkus, tačiau ir baldų projektuotojus, dizainerius ir entuziastus ieškančius patogių sprendimų virtuvei.

Todėl ši, Pintereste užmatyta virtuvės idėja kaip mat patraukė dėmesį. Taip paprasta, o tuo pačiu verčia susimąstyti, kodėl apie tai nepagalvojote anksčiau?

Tarpas tarp virtuvės stalviršio ir viršutinių spintelių gali būti išnaudotas kaip siena su lentynomis arba net kaip spintelė su stumdomomis durimis. Ši idėja yra idealus sprendimas daug gaminantiems, ir pavyzdžiui tam tikrus daiktus, norintiems laikyti ranka pasiekiamoje vietoje. Pavyzdžiui, prieskoniai čia kaip tik idealiai tiktų.

Šios idėjos taip pat puikus sprendimas žemesnio ūgio žmonėms, kurie labiau linkę viską laikyti po ranka ir apatinėse spintelėse, viršutines paliekant tik itin retai naudojamiems daiktams.

Ką manote apie tokias idėjas?