Turizmas bei Kelionės

Virtualūs turai paslaugų srityje

3d turasNorite pritraukti daugiau klientų? Jums svarbus Jūsų įmonės įvaizdis ir pelnas? Paslaugų srityje dažnai pastebima konkurencija. Juk tai labai gerai, nes skatina tobulėti ir gerinti siūlomų paslaugų kokybę. Įvairios parduotuvės, viešbučiai, turizmo centrai, restoranai ar SPA centrai pristatydami savo paslaugas vis dažniau pateikia ne tik pagrindinę informaciją, bet ir įdeda nuotraukas, tačiau šiuo metu vis labiau populiarėja naujas būdas pristatyti savo paslaugas – virtualūs turai iš 3D foto.

Šiuolaikinių technologijų dėka tapo įprasta matyti vaizdinę informaciją. Ji lengviau įsimenama ir labiau vertinama. Visai nenuostabu, kodėl virtualius turus taip greitai pamėgo paslaugas teikiančios įmonės. Tai vienas iš pažangiausių būdų apie save papasakoti išskirtiniu būdu. Pavyzdžiui, renkatės pramogas vandens pramogų parke ar naktiniame klube. Galite skaityti atsiliepimus, klausinėti pas pažįstamus ar peržiūrėti nuotraukas, tačiau atvykus Jūs galite išvysti visai kitokį vaizdą, nei įsivaizdavote. Kodėl taip nutinka? Labai dažnai nuotraukos padaromos nekokybiškai arba fotografuojami vaizdai, kurie yra gražūs, nors aplink ne viskas atrodo taip pat, kaip ta viena vieta nuotraukoje. To galime išvengti rinkdamiesi tik tas paslaugas, kurios pristatomos kuo išsamiau. Štai tokiais atvejais mums pagelbėja virtualūs turai, kurie sukurti iš 3D foto. Jūs galite reikiamą vietą apžiūrėti itin atidžiai. Net 360 laipsnių kampu galima pakreipti vaizdą. Tai tikrosios vietos simuliacija perkelta į internetinę erdvę.

Paslaugų sritys nuolat plečiasi. Tai labai gerai visiems. Palyginus pastarojo dešimtmečio tendencijas galima pamatyti akivaizdžius pakitimus. Šiuo metu net ir smulkaus verslo įmonės turi internetines svetaines bei pristato savo klientams paslaugas pasinaudoję virtualiais turais. Pavyzdžiui, neišėję iš namų galite išsirinkti grožio saloną. Jums tereikia peržvelgti siūlomas paslaugas ir virtualaus turo pagalba galite pasivaikščioti jo viduje. Tokiu būdu Jūs susidarysite tikslų vaizdą kaip atrodo būtent ta vieta. Atvykus į ten Jums neteks nusivilti, nes viskas atitiks realybę. Toks būdas pristatyti savo paslaugas naudojamas daugelyje verslo sričių.

turaiVirtualūs turai ir 3D foto sparčiai įsiliejo į mūsų kasdienybę. Kad ir kokias paslaugas besirinktume mums visuomet bus svarbu pamatyti kaip jos atrodo. Juk nenorime pirkti tokių daiktų, kurių net nematome arba užsakyti tokias paslaugas apie kurias beveik nieko nežinome. Bet kuriuo atveju mes vertiname vaizdą, o virtualių turų pagalba galime neišeidami iš namų apžiūrėti norimą objektą ar paslaugas. Tai taip paprasta.