Laisvalaikis

Vestuvių planuotoja – būtinybė ar prabanga?

vestuviu planavimasDaugeliui iš Jūsų jau yra tekę girdėti ar net susidurti su vestuvių planuotojais. Vis dar vyrauja nuomonė, jog puikiai vestuves galime susiroganizuoti ir patys. Tiesos šiame teiginyje yra, bet ar Jūs iš tikro norite kiauras dienas ir naktis ieškoti informacijos įvairiose pokalbių svetainėse?

Planuojant vestuves didžiausias darbas yra nustatyti biudžeto rėmus ir jų laikytis. Jaunavedžiai, kurie patys imasi iniciatyvos planuoti savo svajonių vestuves, dažniausiai viršija biudžetą bent 20%. Taip nutinka todėl, kad organizuodami patys nežino rinkoje vyraujančių kainų ir nenutuokia kiek, koks paslaugų tiekėjas turi kainuoti. Ieškodami pigiausio ar patikimiausio varianto daugeliu atveju permoka net dvigubą pinigų sumą arba nusivilia prasta paslaugų kokybe.

Antra blogybė, kuri vargina poras, nusprendusias savo jėgomis organizuotis vestuves, yra ta, kad dažnai išsiskiriančios nuomonės įtakoja nesutarimų pradžią. Varginantis organizacinis darbas išsekina ir fiziškai ir morališkai, tad nesutapusios nuomonės įžiebia konfliktą. O kas nori pyktis prieš vestuves?

Sunkumai užklumpa ir bandant sujungti visas mintis į bendrą visumą. Interneto platybėse daug šaunių idėjų, kurias atrodo būtų galima pritaikyti ir savo vestuvėms. Tačiau reikia nepamiršti, kad Jūs tuokiatės Lietuvoje ir dažnai Jūsų skirtas biudžetas šventės puošybai būna labai kuklus. Norint viską gražiai padaryti už protingą sumą prireikia išmonės ir patirties.

Tikriausiai paskutinis nemalonus etapas juonuosius užklumpa vestuvių dieną, kai viską tenka patiems reguliuoti ir būti už viską atsakingiems. Tada visiškai nebelieka laiko pasidžiaugti vienas kitu. Dažnai ir artimiausi žmonės būna apkrauti tokiais darbais kaip torto pristatymas, žiedlapių dalinimas ar net atsiskaitymai su paslaugų tiekėjais.

Vestuvių planavimas – ne vien tik malonus užsiėmimas, bet ir atsakingas, labai daug laiko atimantis darbas. Sugriaukite mitą savo mintyse, kad vestuvių planutojų paslaugos Jums neįkandama prabanga. Tai jau tapo kasdienybe. Mes siūlome visus varginančius darbus palikti profesionalams, o Jums patiems, tiesiog mėgautis artėjančios šventės laukimu. Neleiskite Jūsų šventei prabėgti pro šalį… dalyvaukite joje ir atsiminkite viską iki menkiausių smulkmenų. Jūs to verti!

Fotografija: www.fotopastele.lt