Kita

Vestuvių fotografų išmonė – įspūdžiai visam gyvenimui

vestuvine foto seseliaiFotosesija yra puiki dovana, pripažinkime tai. Fotosesijos nuotraukas narstome po kaulelį, o gal geriau sakyti – po pikselį, daugybę metų, rodome jas draugams ir giminaičiams. Atrodo, kad kartą per metus galime sau leisti bent po vieną fotosesiją. Vienos fotosesijos niekaip negalime sulyginti su kitomis, nes tai neįmanoma. Tai vestuvių fotosesija. Kažkam pasiseka jų per gyvenimą padaryti dvi ir daugiau, tačiau tai nėra dažnas atvejis.

Pirmoji vestuvių fotosesija turi būti atliekama profesionaliai, originaliai ir nepakartojamai. Čia padės vestuvių fotografai, kurie fantazijos stygiumi skųstis tikrai negali. Mes savo ruožtu pasufleruosime keletą idėjų, kurių galite iš savo pasamdytų fotografų reikalauti.

Šešėlių teatras

Viskas labai paprasta – liepkite savo vestuvių fotografui fotografuoti jūsų šešėlius įvairiose vietose – ant sienų, žemės, lubų ir t.t. Kai kuriose nuotraukose galima parodyti ir originalius jaunavedžius, bet jie neturėtų būti pagrindiniai. Šešėliai gali būti ir romantiški, ir baisūs, ir nepadorūs, taip pat galima sugalvoti tam tikrų juokingų situacijų, pavyzdžiui jaunasis bijo jaunosios šešėlio, nes ji panaši į raganą…

Mokykla

Gal palaikote ryšius su savo buvusios mokyklos mokytojais? Jie tikriausiai duotų direktoriaus telefono numerį, kad galėtumėte su juo susitarti dėl fotosesijos mokykloje. Aišku, jei tik nevyksta koks remontas. Tai būtų ypač simboliška, jei abu jaunieji trynė tos pačios mokyklos suolus, nesvarbu, kad skirtingais metais ir skirtingose klasėse.

Ežiukas rūke

Vestuvių fotografai tikrai turi visokių „niekučių“, kurie gali giedrą dieną paversti tirštu rūku. Dūminės šaškės naudojamos pirotechnikoje, kinui filmuoti. Jei pavyktų gauti pora tokių, galėtumėte sukurti nuostabią fotosesiją su mišku, rūku ir jaunavedžiais. Aišku, kartais gali taip nutikti, kad miškelyje bus natūralus rūkas. Tada reiks pasirūpinti tik fotosesija…

vestuves ruke

Vestuvės ant stogo

Jei vestuves darote Vilniuje arba Kaune, ar kitame mieste, kur yra daug namų, galima rasti tam tikrų vietų, kur galima užlipti ant stogo. Tai nesaugu, tačiau kadrų tikrai įspūdingų pagauti galima. Ypač, jei tie stogai ne apgriuvusių daugiabučių, o senamiesčio ar naujoviškų pastatų. Tiesa, galima padaryti ir daugiau nuotraukų su savo miesto vaizdais ne tik ant stogo, bet ir ant kitų pastatų.

vestuviu foto dangusDangus

Per lietuviškas vestuves oras dažnai būna permainingas. Dažniausiai grasina lietumi, paskui išlenda saulutė, o vakaras būna vėl nei šioks, nei toks… Mūsų lietuviškas oro sąlygas galima išnaudoti puikioms fotosesijoms, jei fotografuositės dangaus fone. Skirtingas dangus – skirtinos nuotaikos, skirtingi siekiai bendro gyvenimo etapuose. Tai labai simboliška, be to labai gražu. Ypač, kai vestuvių fotografas gerai išmano peizažų fotografiją.

Matote, kaip paprasta. Vos penkios idėjos, ir jūsų vestuvinė fotosesija bus įspūdinga ir linksma, jei joje dalyvaus ir daugiau žmonių. Vestuvių fotografai moka gražiai jus įamžinti, tik jiems kartais reikia savo norus išreikšti, priešingu atveju ir vėl fotografuositės prie senų sienų, ant dviračio, šalia traktoriaus ir moteris rankoje laikys mažytį savo vyrelį. Arba atvirkščiai… Tokių jau matėme daug, tad reikia palikti ateičiai tai, kas privers sušukti iš nuostabos OMG!!! Kaip gražu!..