Archyvai

Martega, MB

MB "Martega" teikia avarines kanalizacijos atkimšimo paslaugas Kaune ir Kauno r., taip pat atlieka įvairius santechnikos darbus.

Tema:

Sprogi zona, UAB

Prekiaujame sprogioms aplinkoms (Ex) sertifikuota įranga Automatika, elektrotechnika, matavimo prietaisai, vamzdynų šildymo sistemos ir šildymo kabeliai. Priešgaisrinės ir gaisrinio sandarinimo medžiagos. Šiltintos lauko spintos prietaisams, dujų balionams, automatikai. Tik sertifikuota ir saugi įranga sprogioms aplinkoms. Teikiame paslaugas sprogioms aplinkoms ATEX mokymai, Sprogių zonų nustatymas, Techninis įrangos auditas, Rizikų vertinimas, Dokumentacijos auditas, Apsaugos nuo sprogimo doumentas… Skaityti toliau »

Tema:

Geogręžiniai, UAB

Įmonė Geogręžiniai, UAB buvo įregistruota 2016 metų liepos 28 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304311585. Firmos įregistravimo miestas – Vilnius. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Dainius Motiejūnas. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

Santechnikos prekybos centras, UAB

Įmonė Santechnikos prekybos centras, UAB buvo įregistruota 2016 metų birželio 20 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304288072. Firmos įregistravimo miestas – Vilnius. Jos įstatinis kapitalas buvo 14000 Eur. Įmonės vadovu tapo Remigijus Minkevičius. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 560 vnt.

Tema:

Urbkasa, UAB

Turite savo nuosavą žemės sklypą, sodybą, statote namą arba turite daugybę neišspręstų ir neatsakytų klausimų dėl reljefo formavimo, žemės lyginimo, tranšėjų bei pamatų kasimo? Jums jau seniai įgriso nepravažiuojami keliai į namus arba darbą? Reikia pakrauti, iškrauti ar tiesiog pervežti krovinius? Mūsų ekskavatoriaus paslaugos leis Jums lengvai išspręsti šiuos visus uždavinius. Dirbame tiek su privačiais… Skaityti toliau »

Tema:

EKOPRIZMĖ, UAB

UAB "EKOPRIZMĖ"  nuo 1999 metų būdama oficiali Čekijos Respublikos pirmaujančių kompanijų atstovė Lietuvoje sėkmingai diegia buitinių, pramoninių nuotekų valymo technologijas bei įrangą, platina naftos produktų sorbentus, geotekstilę, izoliacines plėveles.Taip pat prekiaujame visų nuotekų rūšių valymo technologine įranga. Projektuojame, taip pat atliekame įrangos montavimo ir aptarnavimo darbus.

Tema: