Archyvai

Mokomukas, UAB

Vieta, kur bet kokio amžiaus, pažiūrų ar gyvenimo stiliaus žmogus išmoks valdyti automobilį kelyje. Mūsų tikslas yra paruošti vairuotojus, gebančius patikimai valdyti automobilį.

Tema:

Vairavimo mokykla Autoaidas, VšĮ

Įmonė VšĮ vairavimo mokykla Autoaidas buvo įregistruota 2017 metų sausio 20 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304448395. Firmos įregistravimo miestas – Vilnius. Įmonės vadovu tapo Margarita Vilkanauskienė. Jos teisinė forma viešoji įstaiga. Teisinis statusas – neįregistruotas.

Tema:

Laukininkų vairavimo mokykla, UAB

Įmonė Laukininkų vairavimo mokykla, UAB buvo įregistruota 2016 metų birželio 16 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304286406. Firmos įregistravimo miestas – Klaipėda. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Darius Jogėla. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

Kauno M. Šalčiaus sporto klubas

Kauno M. Šalčiaus sporto klubas tai- 20 metų sekmingai dirbanti vairavimo mokykla, kurioje dirba tik profesionalūs mokytojai ir instruktoriai. Jie ne tik sekmingai padės pasiruošti egzaminui, bet ir išmokins ekstremalaus vairavimo pagrindų. Organizuojame ekstremalaus vairavimo kursus, varžybas, įvairius renginius. Laukiame Jūsų.

Tema:

T. Rinkevičiaus vairavimo mokykla, UAB

Įmonė UAB T. Rinkevičiaus vairavimo mokykla buvo įregistruota 2016 metų balandžio 25 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304231712. Firmos įregistravimo miestas – Vilnius. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Romas Bižokas. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

JTMC, UAB

Vairavimo kursai Vilniuje rengiami "A", "A1", "A2", "B," "BE", "C", "CE", "D" kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojams. Mūsų mokykla pasižymi: Malonūs ir profesonalūs instruktoriai. Nauji ir tvarkingi mokomieji automobiliai. Ilgametė vairavimo mokymų patirtis.

Tema: