Archyvai

Lado investicijos, UAB

Dekoria.lt – tai viena didžiausių Lietuvoje, įvairių tekstilės gaminių internetinė parduotuvė.  Pas mus rasite daugiau nei 50.000 TEKSTILĖS GAMINIŲ.  Esame tekstilės įmonė turinti 20 metų patirtį, todėl užtikriname jums aukščiausią gaminių kokybę ir geriausią aptarnavimą. Daugumą gaminių siuvame pagal jūsų pateiktus išmatavimus, o kainą paskaičiuojame automatiškai internetinėje parduotuvėje www.dekoria.lt. Jums tereikia įvesti prie gaminio (užuolaidos, romanetės, staltiesės, lovatiesės)… Skaityti toliau »

Tema:

Deldeko tekstilė, UAB

Įmonė UAB Deldeko tekstilė buvo įregistruota 2016 metų kovo 21 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304214549. Firmos įregistravimo miestas – Vilnius. Jos įstatinis kapitalas buvo 3000 Eur. Įmonės vadovu tapo Vilius Riauba. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 300 vnt.

Tema:

Buladi, Salonas, UAB

Mūsų salone galėsite išsinuomoti ar užsisakyti iš katalogų naują pagal Jūsų išmatavimus siūtą svajonių suknelę! Dirbame tiesiogiai su gamintojais, todėl sukneles siulome tik originalias. Rasite tokius gamintojus kaip: Iryna Kotapska, Nina Kimoli, Jose Luis Novias, Benjamin Roberts, Cosmobella. Taip pat siūlome vestuvinius, proginius batelius, kuriems pritaikysime 30% nuolaida išsirinkus suknelę pas mus! Batelius galėsite susikurti… Skaityti toliau »

Tema:

SUBTILIJA, UAB

UAB „Subtilija“ įkurta 1995 metais. Įmonės veikla prasidėjo nuo siuvimo. Šiuo metu teikiamos ne tik siuvimo paslaugos, bet vykdoma didmeninė ir mažmeninė prekyba rūbais, avalyne, tekstilės gaminiais, audiniais, įvairiais aksesuarais. 2013 metais tapome Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų nariais. Esame ne kartą įvertinti padėkomis už bendradarbiavimą ir labdarą. Savo veiklą vykdome ne tik Lietuvoje,… Skaityti toliau »

Tema:

TRĖLĖ, UAB

UAB „Trėlė“ jau nuo 1997 metų teikia kokybiškas reklamos paslaugas visame Baltijos regione. Pagrindinė įmonės veikla yra prekyba drabužiais reklamai, šilkografinė spauda bei siuvinėjimas ant tekstilės. Taip pat turime platų verslo dovanų asortimentą. Dėl ilgametės veiklos patirties galime pasiūlyti itin kokybiškus gaminius už patrauklią kainą. Būtent todėl UAB „Trėlė“ yra tapusi daugelio įmonių ištikimu partneriu… Skaityti toliau »

Tema: