Archyvai

Milginsta, UAB

Statybos projektų vadovo paslaugos Paslaugos statybos bendrovėms organizaciniais ir valdymo klausimais

Tema:

NK Statyba, UAB

ISTORIJA UAB "NK Statyba" kelionė prasidėjo 2008 metais. Tada dar tik kelių iniciatyvių žmonių komanda sukūrė įmonę, kurios pagrindinė veikla buvo gerbūvio darbai. Atsirinkus patikimus darbuotojus įmonei pavyko įsitvirtinti statybų rinkoje kaip patikimiems gerbūvio specialistams. Tačiau tuo mūsų veikla neapsiribojo. Prasidėjus renovacijos renesansui Lietuvoje, atnaujiname vis daugiau daugiabučių namų. Pastaruoju metu NK Statyba įsilieja į gyvenamosios statybos… Skaityti toliau »

Tema:

Metalo spektras, UAB

Uždaroji akcinė bendrovė Metalo spektras yra sukaupusi ilgametę patirtį metalo konstrukcijų gamyboje ir apdirbimo srityje. Mūsų klientų teigiami atsiliepimai apie įmonės darbų kokybę skatina ir toliau tobulėti metalo savo srityje. Įmonės darbuotojai – profesionalai, kurie kiekvieną dieną stengiasi įgyvendinti įnoringiausias klientų mintis bei projektus. Specializuota UAB Metalo spektras gamyba apima šiuos produktus: metaliniai kiemo vartai,… Skaityti toliau »

Tema:

Roofart Lietuva, UAB

UAB Roofart Lietuva – tai jauna, bet sparčiai auganti bei ambicinga įmonė. Mūsų tikslas – patenkintas klientas, kuris pasirinktų mūsų paslaugas ar parduodamą produkciją ir ateityje rekomenduotų savo draugams. Specializuojamės stogo dangų bei jų priedų gamyboje ir pardavime. Pagrindinis sandėlis yra Kaune, kur ir gaminame bei sandėliuojame didžiąją dalį savo produkcijos. Gaminame įvairius skardos lanktinius… Skaityti toliau »

Tema:

Vakarų komunikacijos, UAB

UAB Vakarų Komunikacijos paslaugų spektras apima paslaugas nuo požeminių komunikacijų projektavimo, montavimo bei pilno objektų pridavimo. Taip pat nuomojame statybinę techniką. Šias paslaugas Jums suteiksime greitai ir kokybiškai – tai realizuojame profesionalių technikos operatorių ir kvalifikuotų vadybininkų komandos pagalba.

Tema:

Easy Fun, UAB

Uždaroji akcinė bendrovė "Easy Fun" Buvo įkurta 2010-aisiais metais Lapkričio 10 dieną. Mūsų įmonė perspektyvi, dinamiškai auganti įmonė, aktyvią veiklą pradėjusi nuo 2011 metų. Mūsų firma specializuojasi mugių bei parodų organizavime. Įmonė šiai dienai valdo du prekinius ženklus – www.gtenta.lt bei www.festivus.lt

Tema:

Meistrelis, UAB (LAIDARA)

Laidara – naujas kompanijos UAB ,,Meistrelis“ prekės ženklas. Nuo 2012 m. vartotojams siūlome iš Norvegijos importuotą žinomiausių Europos gamintojų naudotą buitinę techniką patraukliomis kainomis ir su garantiniu aptarnavimu. Mūsų kompanijos tikslai yra sparta, kokybė, kruopštumas ir atsakingumas. Kodėl verta bendradarbiauti su mumis? Tam yra trys priežastys: Kaina Laidara  importuoja visą buitinę techniką iš Norvegijos be… Skaityti toliau »

Tema:

Valditas, UAB

Uždaroji Akcinė Bendrovė „Valditas“ sėkmingai dirba jau nuo 1998-ųjų metų. Mūsų įmonė teikia visas paslaugas, reikalingas jūsų aplinkos grožiui ir jaukumui.

Tema:

Vakarų aukštalipiai, MB

Tai profesionalių aukštalipių komanda, kurios patirtis ir įgūdžiai leidžia darbus kokybiškai atlikti net ir ypatingai sudėtingomis sąlygomis. Naudodami naujas alpinizmo technologijas ir laiko patikrintas žinias – galime pasiekti didelį aukštį, ar gylį. Esame reikalingiausi ten, kur neįmanoma arba neracionalu naudotis keltuvais ar statybiniais bokšteliais. Aukštalipių komandą nuolat papildome naujais nariais, investuojame į darbuotojų žinias ir… Skaityti toliau »

Tema:

Sunrisa, UAB

UAB SUNRISA – statybinių įrengimų importo/eksporto, prekybos/eksploatacijos ir nekilnojamojo turto projektų plėtros dalyvė Lietuvoje, aktyviai dirbanti Ukrainoje, Latvijoje, kitose ES šalyse bei Rusijoje.

Tema:

Efektyvus montažas, IĮ

Atliekame visus statybos ir remonto darbus Šiauliuose ir aplinkiniuose rajonuose. Individualių namų statyba nuo pamatų liejimo iki pilnos apdailos: pamatai, mūro darbai, stogo dengimas, santechnikos ir elektros darbai, vidaus apdaila ir kiti panašaus profilio darbai. Vertiname kokybę, todėl tobulinamos profesinės žinios bei įgūdžiai leidžia greitai ir profesionaliai įgyvendinti kliento pageidavimus už priimtiną kainą. Atliktiems darbams suteikiame garantiją, nes… Skaityti toliau »

Tema:

Luhex, UAB

Uždaroji Akcinė Bendrovė Luhex yra patyrusi statybos įmonė, kurios pagrindinė misija – moderni statyba. Teikiame platų statybos paslaugų paketą nuo projektavimo iki pilno darbų atlikimo. Šiuo metu įmonė Luhex stato, remontuoja bei rekonstruoja įvairios paskirties statinius. Statybos montavimo darbai apima tipinius bei individualius užsakymus.

Tema:

Knioisis, IĮ

Įmonė KNIOISIS įkurta 2013m. Šiuo metu sėkmingai vystome ir plečame veiklas.

Tema:

KIM-XZ, UAB

Mūrinių namų statyba, medinių karkasinių namų statyba, mūrinių ir karkasinių namų apdaila, remontas, rekonstrukcija, rąstinių namų apdaila, remontas, rekonstrukcija. Mes dirbame visoje Lietuvoje bei užsienyje, kokybiškai statome, apdailiname, remontuojame bei rekonstruojame mūrinius bei medinius namus, sutvarkome jų aplinką. Dažniausiai dirbame kompleksiškai, tačiau kliento pageidavimu, galime atlikti tik mums skirtą darbų dalį. Atliktiems darbams suteikiame garantijas… Skaityti toliau »

Tema: