Archyvai

RAKTINĖ, R. Vaitasiaus individuali veikla

UAB „RAKTINĖ“- moderniausia, kompiuteriais valdomomis staklėmis, raktus gaminanti įmonė. Su mumis galite susikalbėti lietuvių, anglų, lenkų kalbomis. Mūsų tikslas – greitai, kokybiškai ir mandagiai aptarnauti į mus besikreipiančius užsakovus.

Tema:

ASORTA, UAB

UAB " ASORTA" vykdo investicinę veiklą. Įmonės tikslas yra investuoti bei plėtoti saugumo sprendimų verslus. Dabartinės investicijų kryptys tai biometriniai sprendimai, informacijos saugos paslaugos bei naujos kartos (OpenID 2.0) interneto vartotojų autentifikavimo sistema.

Tema:

DURYS IR SPYNOS, UAB

UAB „DURYS IR SPYNOS“ įkurta 2002 m. iki šiol sėkmingai prekiauja vidaus ir išorės durimis. Stengdamiesi pastoviai gerinti savo tiekiamų paslaugų kokybę, siekiame tapti ir nuolatiniu partneriu mus pasirinkusiam klientui ar statybos įmonei. UAB „DURYS IR SPYNOS“ daugiausiai dirba su užsienio – Estijos, Latvijos, Vokietijos, Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos ir kt. įmonėmis. Mes visada randame geriausią kainos… Skaityti toliau »

Tema:

EMORA, UAB

UAB "Emora" daugiau nei 10 metų prekiauja įvairiais tvirtinimo elementais ir darbo įrankiais. Įmonės produkciją naudoja daugelis statybos organizacijų ir individualių vartotojų. Pas mus rasite sujungimo ir tvirtinimo detalių, pagamintų tokiose užsienio firmose kaip: MAKITA, DWT, SOLA, SORMAT, KOELNER, SPAX, ESSVE, MODECO, PENOSIL, SOUDAL, IRWIN, HELLER, , ESAB ir kt., kurios garantuoja savo gaminių tvirtumą… Skaityti toliau »

Tema:

DIJOSA, UAB

UAB "DIJOSA" įsikūrė 1996 m. lapkričio 27 d. Pagrindinė veiklos rūšis – kompiuterizuota raktų gamyba pagal raktą ir spynos kodą; raktų su transponderiumi programavimas; spynų pastatymas, keitimas ir remontas; Karališkojo rakto sistemos surinkimas ir techninis aptarnavimas. Mūsų įmonė turi avarinę tarnybą, dirbančią visą parą, kuri gali atrakinti butų, automobilių, seifų spynas.

Tema: