Archyvai

Fanerus, UAB

UAB "Fanerus", tai novatoriška kompanija naudojanti naujausias ir moderniausias technologijas. Teikiamos paslaugos: CNC frezavimas, 2D ir 3D graviravimas, 3D maketų gamyba, lazerinis pjovimas, paveikslų gamyba ant beržinės faneros, minkštųjų pakuočių gamyba, širmų ir kitų ažūrų gamyba (dekoratyvinės sienelės, radiatorių uždengimai, pertvaros, turėklų užpildai ir pan.), filinginių fasadų iš MDF gamyba ir kitos paslaugos aprėpiančios tiek… Skaityti toliau »

Tema:

Eurovertis, MB

Uždaroji akcinė bendrovė "EUROVERTIS" yra nauja, bei inovatyvi vertimų kompanija, kuri teikia tik aukštos kokybės specializuotų vertimų paslaugas. Patyrusių įmonės darbuotojų bei naujausių technologijų pagalba, padėsime Jūsų verslui greitai sėkmingai plėstis į naujas rinkas bei bendrauti Jūsų klientų bei partnerių gimtąja kalba. Atliekame įvairiausius vertimus žodžiu, raštu į/iš daugiau nei 100 kalbų, taip pat atliekame… Skaityti toliau »

Tema:

Okprinta, MB

Įmonė Okprinta, MB buvo įregistruota 2016 metų liepos 14 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304296884. Firmos įregistravimo miestas – Kaunas. Įmonės vadovu tapo Sigita Okmanienė. Jos teisinė forma mažoji bendrija. Teikiame visas spaudos, dizaino ir maketavimo paslaugas.Visada stengiamės užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę ir juos pagaminti per kuo trumpesnį laiką. Žinoma už konkurencingą kainą. Galime pagaminti… Skaityti toliau »

Tema:

GRAFOBAL VILNIUS, Lietuvos ir Slovakijos AB

AB „Grafobal Vilnius“ – tai pakuotės gamintojas. Įmonė priklauso „GRAFOBAL GROUP“ a.s., Bratislava, kurios sudėtyje yra gamyklos Slovakijoje, Čekijoje, Bulgarijoje, Rusijoje ir Lietuvoje. Mūsų įmonė teikia  šias paslaugas: originalo projektų sukūrimas ir technologinis paruošimas, spauda (ofsetinė ir fleksografinė), gamyba (lakavimas ir UV lakavimas, iškirtimas, auksavimas, taškinis klijavimas) ir produkcijos patiekimas vartotojui. Tai lankstomos ir sudedamos… Skaityti toliau »

Tema: