Archyvai

Šiaurės banga, UAB

Darbo drabužių, rūbų nuoma ir aptarnavimas, skalbimas, priežiūra. Darbo drabužių pardavimas. Skalbimo paslaugos. Patalynės nuoma ir aptarnavimas, skalbimas, priežiūra.

Tema:

ŠVAROS VERSMĖ, UAB

UAB "ŠVAROS VERSMĖ" nuo 1997m. teikia skalbimo paslaugas. Įmonė priima skalbinius tiek iš gyventojų tiek ir iš juridinių asmenų. Šioje srityje dirbame jau daugiau kaip 10 metų, tad galime pasiūlyti geras sąlygas, bei aukštą kokybę. Pagrindiniai mūsų klientai yra nedideli viešbučiai, restoranai, kaimo turizmo sodybos, kuriems ypač svarbu kokybė ir greitas aptarnavimas. Skalbiame ir lyginame:… Skaityti toliau »

Tema:

KAGRIS, UAB

APIE MUS   UAB „KAGRIS“ – sparčiai besivystanti gamybos ir paslaugų įmonė, įsikūrė 2000 m. Panevėžyje. Nuolat besiplečiančioje, ir vis stipriau rinkoje įsitvirtinančioje bendrovėje šiuo metu dirba 125 darbuotojai. Kurdami įmonę iškėlėme tikslą pritraukti klientus bei ugdyti jų lojalumą netradiciniu, bet labai patraukliu gaminamos produkcijos ir teikiamų paslaugų asortimentu.  

Tema:

KAUNO SKALBYKLA, UAB

UAB "KAUNO SKALBYKLA"  (KAIŠIADORIŲ SKALBYKLA) yra specializuota skalbimo paslaugų įmonė, veikianti nuo 1982 metų. Projektiniai gamybiniai pajėgumai per mėnesį leidžia išskalbti iki 180 tonų skalbinių, todėl skalbiame klientams, esantiems Kaune, Vilniuje, Trakuose, Vievyje, Kaišiadoryse ir kt. Skalbyklos pastatai suprojektuoti specialiai skalbinių skalbimui, patalpos atitinka higienos normų HN 108:2001 reikalavimus, t.y. švari ir nešvari skalbyklos pusės… Skaityti toliau »

Tema:

Linartika, UAB

IĮ "Linartika" – sparčiai besiplečianti įmonė, kurios pagrindinė veikla yra skalbimas, cheminis valymas. Turinti keturis priėmimo punktus ir modernią skalbyklą Klaipėdoje, įmonė ir toliau plėtoja savo veiklą bei aptarnavimo tinklą, siekdama būti arčiau klientų ir operatyviai patenkinti klientų poreikius.

Tema: