Archyvai

NK Statyba, UAB

ISTORIJA UAB "NK Statyba" kelionė prasidėjo 2008 metais. Tada dar tik kelių iniciatyvių žmonių komanda sukūrė įmonę, kurios pagrindinė veikla buvo gerbūvio darbai. Atsirinkus patikimus darbuotojus įmonei pavyko įsitvirtinti statybų rinkoje kaip patikimiems gerbūvio specialistams. Tačiau tuo mūsų veikla neapsiribojo. Prasidėjus renovacijos renesansui Lietuvoje, atnaujiname vis daugiau daugiabučių namų. Pastaruoju metu NK Statyba įsilieja į gyvenamosios statybos… Skaityti toliau »

Tema:

Remjasta, UAB

Statybų darbus atliekame jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką esame sukaupę neįkainojamų žinių, labai gerai išmanome savo darbą. Visus užsakymus atliekame greitai, kokybiškai, lanksčiomis kainomis, pasirūpiname kokybiškomis medžiagomis, bet už prieinamą kainą. Mūsų kolektyvas visada yra pasirengęs padėti, patarti, teikiame įvairiapuses konsultacijas. Pirmiausia išklausome kliento lūkesčius ir pageidavimus. KODĖL verta rinktis UAB „REMJASTA“… Skaityti toliau »

Tema:

Abastas, UAB

Uždaroji akcinė įmonė "Abastas" tai Vilniuje įsikūrusi įmonė, kurie atlieka visus bendrastatybos, vidaus apdailos bei išorės apdailos darbus. Jeigu Jūs ieškote patikimos įmonės, kuri sėkmingai pasirūpintų Jūsų būsto arba biuro remontu ar įrengimu, bei neturite laiko rūpintis medžiagų ieškojimu, statybininkų samdymu bei darbo eiga – mes sėkmingai atliksime šiuos darbus už Jus. Individualiai ir sėkmingai… Skaityti toliau »

Tema:

Siterma, UAB

Specializuota statybos – prekybos bendrovė.

Tema: