Archyvai

Fanerus, UAB

UAB "Fanerus", tai novatoriška kompanija naudojanti naujausias ir moderniausias technologijas. Teikiamos paslaugos: CNC frezavimas, 2D ir 3D graviravimas, 3D maketų gamyba, lazerinis pjovimas, paveikslų gamyba ant beržinės faneros, minkštųjų pakuočių gamyba, širmų ir kitų ažūrų gamyba (dekoratyvinės sienelės, radiatorių uždengimai, pertvaros, turėklų užpildai ir pan.), filinginių fasadų iš MDF gamyba ir kitos paslaugos aprėpiančios tiek… Skaityti toliau »

Tema:

ARTIBALTA, UAB

UAB "ARTIBALTA" įkurta 1999 metais. Už tuos darbo metus medžiagų pardavimo sferoje bagetų versle kompanija užėmė tvirtas lyderiaujančias pozicijas Baltijos rinkoje.  Pagrindinė mūsų veiklos kryptis – tiesioginio tiekimo įgyvendinimas iš pirmaujančių Europos, Amerikos, Azijos gamintojų. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums platų spektrą medžiagų bageto dirbtuvėms. Mūsų asortimente yra pateikti: medinis ir plastikinis bagetas, aliuminio profilis,… Skaityti toliau »

Tema:

RĖMAI IR RĖMELIAI, UAB

  APIE MUS   UAB „RĖMAI IR RĖMELIAI“ Baltijos šalių ir Rusijos rinkoje veikia nuo 1996-ųjų metų. Mes gaminame medžio ir metalo rėmus paveikslams, veidrodžiams… Naujausia rėmų gamybos bei kartono (pasporto) pjovimo technologija, aukštos kvalifikacijos meistrai bei konsultantai, Ispanijos firmos „Toledana“ medžio masyvo bei metalo begetas- puikios kokybės gaminio garantija kiekvienam mūsų užsakovui. UAB „RĖMAI IR RĖMELIAI“… Skaityti toliau »

Tema: