Archyvai

Fanerus, UAB

UAB "Fanerus", tai novatoriška kompanija naudojanti naujausias ir moderniausias technologijas. Teikiamos paslaugos: CNC frezavimas, 2D ir 3D graviravimas, 3D maketų gamyba, lazerinis pjovimas, paveikslų gamyba ant beržinės faneros, minkštųjų pakuočių gamyba, širmų ir kitų ažūrų gamyba (dekoratyvinės sienelės, radiatorių uždengimai, pertvaros, turėklų užpildai ir pan.), filinginių fasadų iš MDF gamyba ir kitos paslaugos aprėpiančios tiek… Skaityti toliau »

Tema:

Ypsilonas, UAB

Įmonė Ypsilonas, UAB buvo įregistruota 2016 metų liepos 29 dieną.  Įmonė teikia plataus spektro reklamos paslaugas.

Tema:

Medijos alchemija, MB

Įmonė Medijos alchemija, MB buvo įregistruota 2016 metų liepos 22 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304298038. Firmos įregistravimo miestas – Alytus. Įmonės vadovu tapo Gintvidas Mizara. Jos teisinė forma mažoji bendrija. Teisinis statusas – neįregistruotas.

Tema:

D. Kaminsko įmonė

D. Kaminsko imonė įsteigta 2003 metais. Pagrindinė veiklos sritis – metalinių konstrukcijų gamyba ir montavimas. Įmonės gamybinė bazė yra įsikūrusi Kauno raj. Samylų kaime. Savininkas Dalius Kaminskas.

Tema:

MEGAOMAS, UAB

UAB „Megaomas“ įkurta 1994 m. Klaipėdoje. Vaizdo stebėjimo sistemos Vaizdo stebėjimo sistemos – puiki priemonė stebint apsaugoti savo turtą ar kontroliuoti darbo proceso eigą. Vaizdo stebėjimo kamerų ir jų sistemų pagalba galima užtikrinti patalpų, teritorijos, prekių ar įvykių saugumą. Vaizdo stebėjimo kamerų pardavimas ir montavimas. Skaitmeninės IP kameros ir jų sistemos. Garso pranešimų informacinės sistemos… Skaityti toliau »

Tema:

CALYPSUS GROUP, UAB

VEIKLA Fasado darbai (tinkavimas, dažymas, sienų šiltinimas, gipso kartono pertvarų montavimas, pakabinamųjų lubų montavimas, besiūlių grindų dangų liejimas, fasadų atnaujinimas, stiklinimo darbai) Aukštybiniai darbai, panaudojant pramoninio alpinizmo techniką Aukštybinis langų ir fasadų valymas Akmens, plytų bei tinko fasado valymas nuo druskos, skiedinio bei kito purvo Stogų dengimas ir remontas, įvairių stogo sistemų ir elementų įrengimas ir remontas… Skaityti toliau »

Tema:

247, UAB

Reklamos bei renginių organizavimo agentūra  UAB „247“ įsikūrė 2003 m. ir iki šiol visai sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje. Nors renginių organizatorių bei reklamos agentūrų mūsų šalyje netrūksta, „247“ išskirtinis požymis – novatoriškumas. Nuolat ieškome naujovių tiek renginių, tiek reklamos pasaulyje, o atradę, visuomet jas siūlome savo Klientams. Nuo 2007 m. vasaros „247“ Lietuvoje atstovauja Vokietijos… Skaityti toliau »

Tema:

72 SPRENDIMAI, UAB

UAB „72 SPRENDIMAI“ (BIGroup) užsiima projektų rengimu Europos Sąjungos paramai gauti: konsultuoja bei suteikia visą reikiamą informaciją dėl įmonių tinkamumo finansinei paramai gauti, rengia projektus finansavimui iš tarptautinių plėtros fondų, administruoja vykdomus projektus, tarpininkauja gaunant papildomą finansavimą projektų įgyvendinimui. Organizacijoms, siekiančioms padidinti savo veiklos efektyvumą ir konkurencingumą ilgalaikėje perspektyvoje, siūlo modernias plėtros ir paramos įsisavinimo konsultacijas… Skaityti toliau »

Tema:

Miesto baldai, UAB

UAB "DVI KRYPTYS" dirba biuro įrangos ir reklamos srityse nuo 1999 metų. Tikslas – išklausyti, suprasti ir rekomenduoti geriausią sprendimą. Mums padeda visame pasaulyje ir Europoje pripažinti profesionalios įrangos gamintojai. Mes sakome "ne" standartiniams pasiūlymams ir kiekvieną kartą surandame arba sukuriame tai, ko reikia užsakovui. Net jei niekas iki šiol to nedarė, gal būt tai… Skaityti toliau »

Tema:

VIGRIS, IĮ

UAB „VIGRIS“ – tai įmonė, kuri specializuojasi tam tikrame paslaugų segmente, besigilinanti į visas smulkmenas, siekianti tobulumo ir specialisto vardo. VIGRIO žmonių yra nedaug, bet visi jie – savo srities specialistai, siekiantys tik sėkmingo projektų įvertinimo. VIGRIO žmonių pasitekinimas – tai kliento pasitekinimas. VIGRIO ateitis ir tikslai – tapti nuolatiniais Jūsų pagalbininkais, patarėjais. VIGRIS gimė… Skaityti toliau »

Tema:

VAKARŲ REKLAMA, IĮ

Profesionalus dizainas, nestandartiniai reklamos sprendimai, nepriekaištinga gaminių kokybė, natūralių medžiagų panaudojimas nulėmė, kad jau po kelių mėnesių  UAB „VAKARŲ REKLAMA“ įsiterpė į stipriausių išorinės reklamos gamintojų tarpą. Įmonėje dirba 15 žmonių. Griežta darbuotojų atranka leido suformuoti profesionalų, darnų kolektyvą. Daugelis darbuotojų čia dirba nuo įmonės įsikūrimo dienos. Galime pasigirti dizaineriais, kurių projektai yra laimėję ne… Skaityti toliau »

Tema:

O’PEN LIETUVA, UAB

UAB „STAMPLINE OFFICE SYSTEM“ įmonė įkurta 2004m. Įmonė, perėmusi sukauptą patirtį iš UAB „Echo Stamp“ raštinės prekių mažmeninės ir didmeninės prekybos bei biuro įrangos srityse, toliau plečia ir vysto savo veiklą, siekdama kokybiškai ir profesionaliai teikti paslaugas klientams. Verslas-verslui (B2B) biuro reikmenų platinimas – pagrindinė UAB „STAMPLINE OFFICE SYSTEM“ veiklos kryptis. Klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai… Skaityti toliau »

Tema:

ECHO STAMP, UAB

UAB „ECHO STAMP“ (STAMPLINE) specializuojasi verslo dovanų, reklaminių suvenyrų ir reklamos užrašų prekybos ir gamybos, didmeninės ir mažmeninės prekybos srityse. Lietuvoje dirbame jau nuo 1993 metų, todėl sukauptos patirties, profesionalių darbuotojų komandos dėka siūlome savo klientams pačius geriausius sprendimus. Mes esame tarptautinės organizacijos PSI nariai, todėl visuomet pirmieji sužinome naujienas, aktyviai domimės verslo dovanų mados tendencijomis… Skaityti toliau »

Tema:

ŠVYTĖJIMAS, UAB

UAB „ŠVYTĖJIMAS“ įkurta Nemenčinėje 1995 metais. Įmonės veikla prasidėjo nuo kelio ženklų projektavimo ir gamybos. Kelio ženklai gaminami pagal užsakovo pageidavimus ant cinkuotos skardos, aliuminio ar plastiko pagrindo. Ženklams gaminti naudojama šviesą atspindinti plėvelė. Tvirtinimo detalės yra karštai cinkuotos. Ženklo pagrindas nudažomas milteliniu būdu. Kelio ženklų gamyba vykdoma laikantis įmonės standarto ĮST 2301712 – 001:1999… Skaityti toliau »

Tema:

Termicom, UAB

UAB „TERMICOM“ savo veiklą pradėjo 2006 metais, bendrovė prekiauja informaciniais terminalais, jų įranga ir reklama juose. Bendrovė taip pat teikia reklamos ir informacijos talpinimo paslaugas informacinių kioskų ekranuose, kurie yra viešbučiuose, stotyse, oro uostuose bei kitose viešose vietose. Šiuo metu įmonei priklauso 16 informacinių terminalų Vilniuje. Mes siūlome patalpinti  Jūsų įmonės informaciją į visus „TERMICOM“ terminalus.… Skaityti toliau »

Tema:

MEDŽIO HARMONIJA, UAB

VEIKLA Laiptų projektavimas ir gamyba (gali būti komponuojami su juodu, spalvotu metalu ar nerūdyjančiu plienu) Eksterjero įrengimas (vaikų žaidimo aikštelės, įvairaus dizaino medinės tvoros, namo fasado duošyba medžiu ir kt.) Restoranų, barų, kavinių interjero įrengimas (medinė židinių apdaila, įvairaus dizaino masyvios medienos ir faneruotos durys) Ekspoziciniai ir prekybiniai stendai, prekystaliai (mūsų gamybos ekspoziciniai stendai prekybos salone „Transilgė“,… Skaityti toliau »

Tema:

AUDORA, UAB

2005 m. įkurta, lauko reklama užsiimanti, UAB „Audora“ – šiandien didžiausia šios srities įmonė Lietuvoje, galinti pasiūlyti net 103 reklamos pozicijas visuose didžiuosiuose Lietuvos keliuose. Įmonė sparčiai plečiasi ir greitu metu tikrai nebeliks magistralinio kelio, kuriame negalėtumėte išvysti savo reklamos. Visi mūsų siūlomi reklamos plotai yra atvirose (gerai matomose) vietose, apšviesti, tad Jūsų reklama bus… Skaityti toliau »

Tema:

WMT VILNIUS, UAB

UAB „WMT VILNIUS“ – „WMT Baltic“ įmonės atstovė Lietuvoje.  „WMT Baltic“ yra WeMaTec grupės narė ir veikia Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Skandinavijos šalyse. Įmonė dirba nuo 1993 metų ir siūlo technologijas bei medžiagas vizualios reklamos produkcijos gamintojams: medžiagos  reklamos gamybai, plastikai statybai ir gamybai, plastikai pramonei.  

Tema:

KREIVĖS, UAB

UAB „KREIVĖS“ – jauna įmonė, subūrusi tvirtą darbuotojų komandą, turinčią ilgametę darbo patirtį su kompiuterinėmis staklėmis. Tikime abipusiškai naudingo bendravimo sėkme. Mums svarbūs Jūsų poreikiai bei lūkesčiaizavimas ir graviravimas, įvairių nestandartinių gaminių gamyba. Gaminiai gaminami iš visų rūšių metalų: plieno, žalvario, nerūdijančio plieno ir kt., taip pat iš medienos, plastiko, organinio stiklo, metalo plastiko derinių.… Skaityti toliau »

Tema:

INFOVARTAI, UAB

UAB "INFOVARTAI"-  aktyviai veikianti IT įmonė, siūlanti platų informacinių technologijų paslaugų pasirinkimą. Mes galime vykdyti internetinius projektus, kurti taikomąją programinę įrangą, pagal Jūsų pageidavimus, kurti bei diegti specializuotas gamybos/verslo valdymo sistemas. Taip pat siūlome kompiuterinės technikos priežiūros, kompiuterinių tinklų projektavimo bei tiesimo, duomenų atstatymo, apmokymų paslaugas. UAB "INFOVARTAI"   nuolat plečia savo veiklą, gerina paslaugų kokybę. Mūsų… Skaityti toliau »

Tema:

IT PROGRESAS, UAB

UAB „IT PROGRESAS“ –  tai internetinių sprendimų kompanija, sutelkusi puikią kvalifikuotų programuotojų ir dizainerių komandą. Pagrindinį dėmesį skiriame kliento norams ir pageidavimams įgyvendinti, tuo pačiu siekdami pasiūlyti visiems priimtiną kainą. Darbai atliekami panaudojant įvairias technologijas, todėl galime įgyvendinti net ir sudėtingiausią projektą. Naudojame tik aukštos kokybės, nuolatiniam didelių resursų reikalaujančiam darbui pritaikytą techninę įrangą. Tai… Skaityti toliau »

Tema:

ŠIAULIŲ GATVIŲ APŠVIETIMAS, UAB

Šiaulių valstybinė gatvių apšvietimo elektros tinklų įmonė (veikusi nuo 1986m.), 1995 metais reorganizuota į UAB „ŠIAULIŲ GATVIŲ APŠVIETIMAS“. Bendrovė vykdo elektros įrenginių bei instaliacijos eksploatavimo darbus,  taip pat įrenginėja ir eksploatuoja kelių eismo reguliavimo priemones (šviesoforus bei kelio ženklus), įrengia ir prižiūri elektrinius bei elektroninius laikrodžius, turi neono vamzdelių gamybos barą, atlieka užsakymus reklamos įmonėms.… Skaityti toliau »

Tema:

ENERSYS, UAB

UAB „ENERSYS“ įkurta 2003 metais. UAB „Enersys“ tiekia kompleksines duomenų pateikimo ir valdymo sistemas. Informacinių technologijų sprendimai yra pagrįsti naujausiomis ryšio ir elektroninės technikos technologijomis. Mūsų tikslas – optimalus moderniųjų technologijų pritaikymas kliento poreikiams. Viena pagrindinių mūsų veiklos krypčių yra įvairių informacinių terminalų projektavimas ir gamyba. Tai produktai, kurie leidžia vartotojui patogiai pateikti aktualią informaciją savo… Skaityti toliau »

Tema:

ELEKTRONINĖS LEIDYBOS NAMAI, UAB

UAB „ELEKTRONINĖS LEIDYBOS NAMAI“ nuo pat kompanijos veiklos pradžios ypatingą dėmesį skiria interaktyvių multimedijos sistemų kūrimui. Ketverių metų patirtis leidžia užimti lyderio poziciją šioje srityje. Kalbant apie kompanijos veiklos kryptis, norėtume akcentuoti mūsų teikiamų paslaugų visapusiškumą: kuriame interaktyvius interneto projektus, prodiusuojame video, garso bei foto darbus, užsiimame koncepcijos kūrimu ir leidyba. Šiuo metu kompanijoje dirba… Skaityti toliau »

Tema: