Archyvai

Fanerus, UAB

UAB "Fanerus", tai novatoriška kompanija naudojanti naujausias ir moderniausias technologijas. Teikiamos paslaugos: CNC frezavimas, 2D ir 3D graviravimas, 3D maketų gamyba, lazerinis pjovimas, paveikslų gamyba ant beržinės faneros, minkštųjų pakuočių gamyba, širmų ir kitų ažūrų gamyba (dekoratyvinės sienelės, radiatorių uždengimai, pertvaros, turėklų užpildai ir pan.), filinginių fasadų iš MDF gamyba ir kitos paslaugos aprėpiančios tiek… Skaityti toliau »

Tema:

PINTINĖ TAU, UAB

Įmonė „Pintinė“ įsteigta 1991 m. ir yra įsikūrusi šalia Kauno esančioje Ramučių gyvenvietėje. Pagrindinė įmonės veikla – gaminių iš vytelių pynimas. 1000 m2 ploto dirbtuvėse dirba 34 darbuotojai. Gaminame įvairius baldus, interjero detales, buitinės paskirties gaminius. 90% įmonės produkcijos eksportuojama į tokias užsienio šalis kaip Vokietija, Olandija, Švedija, Suomija, Anglija, Latvija, Estija. Įmonė augina ir… Skaityti toliau »

Tema:

VISKAS IŠ LINO, UAB

„Viskas iš lino“ yra Lietuvos įmonė, gaminanti ir prekiaujanti aukštos kokybės lininiais ir puslininiais gaminiais. Įmonė buvo įkurta 1994 metais. Šiandien įmonėje dirba virš 30 darbuotojų, įskaitant dizainerius, technologus, siuvėjas, kurie prisideda prie kiekvieno gaminio kūrimo proceso. Mūsų įmonė siūlo platų gaminių asortimentą, kurie papuoštų jūsų namų gyvenamąjį kambarį, miegamąjį, virtuvę, vonią ir sauną. Siuvinėjimo… Skaityti toliau »

Tema: