Archyvai

ETAMA, UAB

UAB "ETAMA" įkurta 1996 metais. Pagrindinė veiklos sritis – didmeninė prekyba medžiagomis ir įrengimais elektonikos pramonei. Aptarnaujamas regionas – Baltijos šalys, Kaliningrado sritis. Kita veikla – įmonių reklama ant oro balionų.

Tema:

EPP LOSITAS, UAB

VEIKLA Elektroninė prekyba (prekės iš katalogo, užsakymas bus įvykdytas per 1-2 darbo dienas)  Perrašome iš įvairių formatų vaizdajuoščių ir kino juostų į DVD video vaizdo formatą ir patalpiname į DVD laikmeną Atliekame videomontažą Atliekame spausdinimo, kopijavimo darbus Buitinės technikos remontas (mobilūs telefonai, televizoriai, videomagnetofonai, radioimtuvai, radiolos, autoradiolos, CD ir DVD grotuvai, muzikiniai centrai, garso kolonėles, garsiakalbiai, mikrobangų krosnelės, kompiuteriai ir jų sistemos) Verslo… Skaityti toliau »

Tema:

LEMONA, UAB

UAB "LEMONA" įkurta 1992 m. Įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, atsarginėmis dalimis, įrankiais ir medžiagomis, o taip pat ir buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei priedais. Šiuo metu mūsų parduotuvėse galime pasiūlyti apie 12 000 prekių pavadinimų (atstovaujamų firmų kataloguose – dar apie 5 mln. pavadinimų). Miestuose, kuriuose nėra UAB "LEMONA" parduotuvių,… Skaityti toliau »

Tema:

TRIKDIS, UAB

UAB "TRIKDIS" – radijo apsaugos sistemų projektuotoja ir gamintoja, dirbanti ne tik Lietuvoje. Bendrovė vykdo inžinierinius tyrimus, konstruoja ir gamina elektroninę aparatūrą, skirtą darbui radijo ryšio, duomenų perdavimo bei apsaugos sistemose. Gamyboje naudojamos šiuolaikinės technologijos ir aukštos kokybės komponentai. Darbe kooperuojamės su kitomis Lietuvos gamybinėmis firmomis. Bendrovės produkcija pasižymi aukštais techniniais parametrais, gerais eksploataciniais rodikliais,… Skaityti toliau »

Tema:

VILFARA, UAB

UAB „VILFARA“ – kompanijos FARNELL oficialus distributorius Lietuvoje. Pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos ir elektrotechnikos komponentais, matavimo prietaisais ir įrankiais. Daugiau kaip 150000 pavadinimų prekių iš „FARNELL in One“ kompanijos sandėlių Anglijoje.

Tema: