Archyvai

MARKS & SPENCER, prekybos centras UAB MSF LITHUANIA

  APIE MUS   „Marks & Spencer“ parduotuvė, siūlo platų asortimentą megztinių, paltų, aksesuarų moterims ir vyrams. „Marks & Spencer“ vilnoniai, angoros, kašmyro drabužiai ne tik šildo, gražiai atrodo, bet ir reikalauja minimalios priežiūros.

Tema:

PREKYBOS CENTRAS MANDARINAS, UAB

Šeimai skirtas prekybos centras, užtikrinantis praktiško ir komfortabilaus laiko praleidimą, nes siūlo pilną spektrą reikalingų prekių, paslaugų ir pramogų kompleksą. Šiuolaikinė architektūra, malonus aptarnavimas, rūpestingas nuomininkų parinkimas, jauki aplinka – skirti įvertinti ir suvokti kiekvieną klientų poreikių niuansą.

Tema:

KILMINĖ, UAB

„Express Market“ – tai šiuolaikiškas maisto ir plataus vartojimo prekių parduotuvių tinklas,  Kaune ir Kauno rajonuose, išsiskiriantis  itin greitu ir maloniu aptarnavimu. Pirmasis „Express Market“ prekybos centras savo duris pirkėjams atvėrė 2003 – jų rugpjūtį, o šiuo metu pirkėjus jau džiugina daugiau kaip penkiolika „Express Market“ parduotuvių. Kiekvienais metais mūsų tinklas plečiasi. Kiekvienos naujos „Express… Skaityti toliau »

Tema:

NORFOS MAŽMENA, UAB

1997 m. įsteigta UAB "Norfos mažmena" yra viena iš dinamiškiausiai besivystančių mažmeninės prekybos bendrovių Lietuvoje. Bendrovė valdo 117 parduotuvių ir pagal jų skaičių yra trečia šalyje, nusileisdama tik "VP Market" ir bendrovės "Palink" valdomam "Iki" prekybos tinklui. Pagal pardavimų apimtis "Norfos mažmena" įeina į stambiausių mažmeninės prekybos įmonių Lietuvoje trejetuką. "Norfoje" dirba 4280 darbuotojų. Bendrovėje… Skaityti toliau »

Tema:

PALINK, UAB

UAB "PALINK" Prekybos centrai IKI yra išties išskirtiniai. Čia galima rasti visko, ko reikia, rinktis iš itin gausaus, kokybiško ir ypatingai šviežių maisto prekių asortimento, būdingo tik prekybos centrams IKI. Išskirtinė yra itin jauki prekybos salių aplinka, spinduliuojanti malonią nuotaiką. Prekybos centruose IKI viskas kuriama pirkėjų patogumui: jie įkuriami arčiau namų, patogiai privažiuojami, prekių išdėstymas… Skaityti toliau »

Tema:

RIMI LIETUVA, UAB

„Rimi Lietuva“ nuolat didėjančią šaunią komandą šiuo metu sudaro jau daugiau kaip 3000 darbuotojų. Tikime, kad tik gera atmosfera darbe ir nuoširdus bei paprastas bendravimas su kolegomis padeda kokybiškai ir su šypsena aptarnauti mūsų prekybos centrų pirkėjus. „Rimi Lietuva“ mažmeninės prekybos tinklas sukurtas patenkinti įvairiausius klientų poreikius ir kuo geriau juos aptarnauti. Lietuvoje veikia 3… Skaityti toliau »

Tema:

PREKYBOS CENTRAS VCUP, AB

Vilniaus centrinė universalinė parduotuvė gyvuoja jau 34 metus ir yra tapusi sostinės istorijos dalimi. VCUP bendras plotas yra 26 000 kv. m, čia įrengta 500 vietų daugiaaukštė dengta bei lauko automobilių stovėjimo aikštelės, veikia daugiau nei 150 parduotuvių, tarp jų ir 900 kv. m ploto maisto prekių parduotuvė. Lankytojus kviečia restoranai, biliardas, greito maitinimo barai,… Skaityti toliau »

Tema:

MAXIMA LT, UAB

MAXIMA yra Lietuvos, bei Baltijos šalių, užtikrinta ir vienintelė prekybos rinkos lyderė, užimanti maždaug 36 procentus šalies mažmeninės prekybos rinkos. 2008 m. birželio 1 d. prekybos tinklą sudarė net 226 parduotuvės. Kasdien Lietuvos didesnėse ir mažesnėse MAXIMA parduotuvėse apsilanko daugiau kaip 600.000 patenkintų ir lojalių pirkėjų. Visose MAXIMA priklausančiose parduotuvėse Lietuvoje bei įmonės administracijoje dirba… Skaityti toliau »

Tema:

EIGINTA, UAB

Prekybos tinklas "Šilas" – tai Kauno mieste veikiantis ir besiplečiantis mažmeninės prekybos tinklas, šiandien jungiantis 17 prekybos centrų. Šilo prekybos centrai išsidėstę gyvenamuosiuose Kauno miesto rajonuose, pirkėjams patogiose vietose, visada pakeliui. Mes siekiame pasiūlyti platų maisto produktų ir kasdieninio vartojimo prekių asortimentą, patenkinti įvairaus pirkėjo poreikius, užtikrinti greitą aptarnavimą, taupyti kiekvieno iš jūsų laiką.

Tema:

STILSENA , UAB

Nuo 1998 metų pradėjusi veikti prekybos sistema „TAU“, šiuo metu patogiausiose ir reikalingiausiose pirkėjams vietose jau yra įkūrusi dešimt prekybos centrų ir ateityje plėsis. Profesionalumas būtina „TAU“ darbuotojams sąlyga. Pas mus galima įsigyti ne tik maisto prekių, bet ir higienos priemonių, indų, kitų namų ūkio reikmenų. Prekybos sistema turi konditerijos, kulinarijos bei mėsos perdirbimo cechus, atitinkančius… Skaityti toliau »

Tema:

CITY BUMAS, UAB

Atnaujintas ir patogus prekybos centras „City bumas“  atvėrė duris 2004 metu kovo 15 diena.  Patogi, lengvai pasiekiama vieta miesto centre  – tai vienas didžiausių nedidelio prekybos centro privalumų.  Čia galite ne tik maloniai apsipirkti jaukiose parduotuvėlėse, susitvarkyti kasdienius reikalus „Ūkio banko“ skyriuje, bet ir maloniai pasėdėti prie kavos puodelio su bičiuliais. „City Bumas“ laukia Jūsų… Skaityti toliau »

Tema: