Archyvai

Personalo importo sprendimai, UAB

Įmonė UAB Enkara buvo įregistruota 2015 metų rugsėjo 7 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304092013. Firmos įregistravimo miestas – Vilnius. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Andrius Misiukas. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 2500 vnt.

Tema:

GRAFTON RECRUITMENT, UAB

GRAFTON RECRUITMENT įkurta 1982 metais Airijoje ir šiandien yra tarptautinė personalo atrankos kompanija, galinti pasiūlyti savo klientams geriausius personalo atrankos sprendimus. Per paskutiniuosius penkerius metus GRAFTON RECRUITMENT  sparčiai augo ir šiuo metu mūsų tinklą sudaro 76 biurai įsikūrę 19 skirtingų šalių.  Nuo 2004 metų Lietuvoje  veikia  UAB „GRAFTON RECRUITMENT“. Per šį laikotarpį jau esame sėkmingai įvykdę personalo… Skaityti toliau »

Tema:

PEDERSEN & PARTNERS, UAB

2005 metais Vilniuje atidaryta pirmaujanti Vidurio ir Rytų Europos vadovų paieškos kompanija „PEDERSEN & PARTNERS“. Tai jau dvylikta kompanijos atstovybė Vidurio ir Rytų Europos šalyse. UAB „PEDERSEN  & PARTNERS“ yra vadovų paieškos (ang. „executive search“) kompanija, konsultuojanti ieškant aukščiausio ir vidutinio lygio vadovų Vidurio ir Rytų Europos regione. UAB “ PEDERSEN  & PARTNERS“, vykdydama paieškos projektus, nenaudoja… Skaityti toliau »

Tema:

SĖKMĖS LABORATORIJA, UAB

UAB "SĖKMĖS LABORATORIJA" specializuojasi darbuotojų atrankos ir vertinimų, personalo mokymų bei psichologinių konsultacijų srityse. Mūsų tikslas – išlaisvinti kompanijos energiją ir išradingumą, kas padeda siekti ir asmeninių, ir organizacijos tikslų.

Tema:

BALTIC MANAGEMENT GROUP, INTERNATIONAL, UAB

  APIE MUS   UAB „BALTIC MANAGEMENT GROUP, INTERNATIONAL“ – kompanija gali pasiūlyti aukštos kvalifikacijos darbininkiškų specialybių darbuotojus, kurie yra įtraukti į profesijų, kurių trūksta Lietuvos Respuplikoje sąrašą.

Tema:

PERSORENTA, UAB

APIE MUS   Personalo valdymo, atrankos ir laikino įdarbinimo įmonė. Šių dienų verslo plėtros tempas įpareigoja mus siekti pagrindinio tikslo – atrasti Jums potencialius darbuotojus, kurie galėtų sėkmingai dirbti Jūsų įmonės labui. Mes dirbame tam, kad Jūs rastumėte kompetentingą darbuotoją savo įmonei. Mes ne tik rasime Jums gerą darbuotoją, bet ir Jums pageidaujant, atliksime testavimą… Skaityti toliau »

Tema:

MEDICINOS VERSLO AKADEMIJA, UAB

UAB „MEDICINOS VERSLO AKADEMIJA“ (MVA) savo veiklą pradėjo 2002 metais. MVA yra tarptautinė, į medicinos verslą orientuota konsultavimo kompanija, dirbanti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Lietuvos rinkoje Medicinos Verslo Akademija veikia nuo 2003 m. pavasario. MVA tikslas – kelti farmacijos kompanijų ir vaistinių profesionalumą, remiantis kompleksiniais verslo sprendimais. Čia dirba profesionalūs konsultantai, turintys medicinos verslo patirties. Misija… Skaityti toliau »

Tema:

SIMPLIKA, UAB

UAB „SIMPLIKA“ personalo atrankos konsultantai pateiks Jums kandidatus pagal Jūsų nurodytus reikalavimus ir poreikius. Mūsų darbuotojai taip pat efektyviai suplanuos darbo vietų paskelbimą tinkamuose šaltiniuose ir sukurs tinkamą kandidatų pritraukimo strategiją. SIMPLIKA paslaugų išskirtinis bruožas – greitis ir efektyvumas. Mes orientuojamės į kompleksinius sprendimus, todėl puikiai sugebame atrinkti didelius darbuotojų skaičius.

Tema:

VAIČIULIS IR PARTNERIAI, UAB

  APIE MUS   „Vaičiulis Human Resources Consulting“ – profesionalų konsultantų kompanija, padedanti įmonėms adaptuoti naujus darbuotojus ir ugdyti darbuotojų lojalumą. Įkurta 2004-aisiais metais, šiuo metu „Vaičiulis Human Resources Consulting“ – specializuota personalo valdymo bendrovė Lietuvoje. Kompanijos veikla – tai darbuotojų ir vadovų adaptavimas ir jų lojalumo ugdymas, motyvacijos stiprinimas, personalo kaitos įmonėse mažinimas. „Vaičiulis… Skaityti toliau »

Tema:

RECRUITMENT AGENCY, IĮ

  APIE MUS   IĮ „RECRUITMENT AGENCY“ pagrindinės veiklos sritys – profesionali vadovų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų paieška, atranka ir vertinimas.  Klientai mus vertina už įsigilinimą į jų poreikius, profesionaliai atliekamą darbą ir kūrybiškus sprendimus.  Mūsų tikslas – gerai dirbti, kad pateisintume klientų, kandidatų  pasitikėjimą ir išlaikytume ilgalaikį bendradarbiavimą.

Tema:

BONUS VITA, UAB

UAB „BONUS VITA“ Lietuvos rinkoje nuo 2004 m. Padedame darbdaviams ir darbuotojams surasti vieniems kitus. Konsultuojame ir mokome dirbti veiksmingai bei pasiekti geriausią rezultatą esant sudėtingoms sunkmečio sąlygoms. Dar neseniai darbdavius varginusią personalo trūkumo problemą pakeitė didėjanti bedarbystė. Nepasikeitė tik vienas visoms įmonėms svarbus dalykas – profesionalūs darbuotojai buvo ir bus pats svarbiausias organizacijos įrankis.… Skaityti toliau »

Tema:

PERSONALO BROKERIŲ CENTRAS, UAB

  APIE MUS   UAB „PERSONALO BROKERIŲ CENTRAS“ veikia nuo 2002 m. Teikia atvirų, vidinių bei individualių mokymų ir kitas paslaugas (darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo, tyrimų, personalo valdymo sistemų kūrimo). Svarbiausios kompetencijos:   Novatoriškumas. Pirmieji Lietuvoje pradėjome populiariausio darbdavio rinkimus, darbdavių komunikacijos su darbo rinka projektus, lojalumo ir karjeros vertybių tyrimus, įvedėme darbuotojų kaitos sąnaudų skaičiavimo… Skaityti toliau »

Tema:

TPP, UAB

UAB „TPP“ – viena didžiausių stiklo konstrukcijų montavimo įmonių Pietų Lietuvoje. Aukštos kvalifikacijos personalas, bei ilgametė patirtis ir nuolat atnaujinamos technologijos suteikia galimybę įvykdyti didelius ir sudėtingus užsakymus. Esame stabiliai dirbanti ir auganti bendrovė. Vienas iš pagrindinių bendrovės privalumų yra lankstumas ir profesionalumas, įgyvendinant klientų pageidavimus ir poreikius. Esame atestuota įmonė, turime Lietuvos Respublikos Aplinkos… Skaityti toliau »

Tema: