Archyvai

Remjasta, UAB

Statybų darbus atliekame jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką esame sukaupę neįkainojamų žinių, labai gerai išmanome savo darbą. Visus užsakymus atliekame greitai, kokybiškai, lanksčiomis kainomis, pasirūpiname kokybiškomis medžiagomis, bet už prieinamą kainą. Mūsų kolektyvas visada yra pasirengęs padėti, patarti, teikiame įvairiapuses konsultacijas. Pirmiausia išklausome kliento lūkesčius ir pageidavimus. KODĖL verta rinktis UAB „REMJASTA“… Skaityti toliau »

Tema:

GOTAS, UAB

Uždaroji akcinė bendrovė „Gotas“ buvo įkurta 1993-siais metais. Įmonė tapo viena pirmųjų statybinių įrankių bei įvairios paskirties mechanizmų nuomos bei techninio aptarnavimo įmone Lietuvoje. Firma „Gotas“ savo profesionalias ir kokybiškas paslaugas siūlo tiek privatiems asmenims, tiek suinteresuotoms organizacijoms, įvairioms įmonėms arba įstaigoms. Nuo 1995-ųjų metų įmonė taip pat pradėjo prekiauti ir statinių interjerui bei priežiūrai… Skaityti toliau »

Tema:

CRAMO, UAB

„Cramo” – įrangos nuoma „Cramo” – tai viena pirmaujančių Europos bendrovių, kurios specializacija įrangos ir modulinių patalpų nuomos paslaugų teikimas. Šiuolaikiškas nuomos paslaugas teikiame statybos bendrovėms, prekybos, pramonės ir viešajame sektoriuje veikiančioms įmonėms bei privatiems klientams. Nesvarbu, ar esate mūsų partneris, ar klientas, Jūsų prioritetai yra mūsų prioritetai, o mūsų misija – palengvinti Jūsų gyvenimą.… Skaityti toliau »

Tema: