Archyvai

TELEVIZIJOS IR RYŠIO SISTEMOS, UAB

Uždaroji Akcinė Bendrovė „Televizijos ir ryšio sistemos“ yra pati didžiausia televizijos inžinerinių sistemų integracijos įmonė tarp Baltijos šalių bei tuo pačiu vienintelė šios industrijos įmonė, kuri vykdo kompleksinius projektus. TVC specializacija yra įvairi projektinė inžinerinė veikla, kuri apima profesionalias vaizdo, garso apdorojimo sistemas, televizijos bei radijo studijas. Mūsų bendrovė diegia sceninio garso bei vaizdo, radijo… Skaityti toliau »

Tema:

ERKSA, IĮ

IĮ “ ERKSA“ pradėjo savo veiklą 1994 metais. Jau per pirmuosius keletą gyvavimo metų mes sėkmingai užėmėme tvirtas pozicijas pagrindinėse veiklos srityse, užmezgėme ilgalaikius bendradarbiavimo santykius su užsienio tiekėjais visame pasaulyje ir sukūrėme efektyvią klientų aptarnavimo sistemą.  Esame vienintelis įgaliotas Pietų Korėjos kompanijos TheAera prekybos atstovas Skandinavijai, Baltijos šalims, Kaliningrado sričiai ir Baltarusijai. ERKSA  – vienintelis… Skaityti toliau »

Tema:

TERRA, UAB

Firmos veikla prasidėjo 1988-ais metais, kuomet Lietuvos ir Rusijos rinkai buvo gaminami palydovinės TV signalų priėmimo konverteriai ir imtuvai. Šiuo metu TERRA yra viena pirmaujančių palydovinės, eterinės ir kabelinės TV įrangos gamintojų Europoje, tiekianti savo gaminius į daugiau kaip 30 pasaulio šalių. Prioritetinė TERRA kryptis – naujų gaminių projektavimas. Aukštos kvalifikacijos radijo inžinieriai ir konstruktoriai… Skaityti toliau »

Tema:

INIT, UAB

UAB „INIT“ veiklą pradėjo 1995 metais. Komercinio-gamybinio padalinio „INIT kompiuteriai“ veiklos kryptys – asmeninių kompiuterių gamyba, taisymas, modernizavimas ir priežiūra. 1999 m. „INIT kompiuteriai“ įgijo sertifikatus dalyvauti AMD bei IPI („Intel“ produktų integratorius) prekybos programose.

Tema: