Archyvai

GREDI, IĮ

  APIE MUS   „Gredi“ – tai drabužių dizaino salonas, kurio pagrindinis bruožas yra kuriamų modelių išskirtinumas.  Mes sukuriame individualumą, komfortą, praktiškumą. Pagrindinis mūsų tikslas – besąlygiškai patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Savo klientams mes siūlome ne tik vienetinius, išskirtinius drabužių modelius. Mes taip pat kuriame drabužių kolekcijas, atsižvelgdami į šiuolaikines mados tendencijas, įnešdami naujovių bei… Skaityti toliau »

Tema:

MAŽASIS MODELIS, UAB

Mados, stiliaus ir estetinio ugdymo studija „Mažasis modelis“- tai papildomo mokymo centras, kurį lanko  mergaitės ir berniukai nuo 2  iki 16 metų. Užsėmimai vyksta trejose amžiaus grupėse.

Tema:

EM salonas, UAB EGLĖS ATELJE

„EM salonas“, ilgą laiką puošiantis sportinių šokių poras, kuriantis originalias progines ir vestuvines sukneles, ateityje planuoja moteris ir merginas pakviesti į „EM klubą“, kuriame bus mokoma rankdarbių. „EM klubo“ užsiėmimų metu planuojama mokyti ne tik siuvinėjimo meno: numatytos mezgimo, nėrimo raštų pamokos. Susirinkusios klubo narės turės puikią progą pačios nusimegzti kepurę, šaliką ar kojines, nertais… Skaityti toliau »

Tema:

ECMA, UAB

Europos Centro Modeliai – tai modelių agentūra, kurios privalumai – sąžiningumas, paslaugumas, patikimumas tiek modeliams, tiek klientams. Mūsų modeliai yra atstovaujami išskirtiniu pagrindu nacionaliniu bei tarptautiniu mastu. Mūsų agentūra valdo daugelį mados ir modeliavimo pramonės darbų, nuo modelio paruošimo, reklamavimo iki jo užsakymų. Verslas vykdomas, apsiribojant tik modelių agentūros veikla, interneto paslaugomis, todėl mes suteikiame… Skaityti toliau »

Tema:

MODILINOS MODELIŲ AGENTŪRA, UAB

Modilinos modelių agentūra – seniausia Lietuvos modelių agentūra, egzistuojanti nuo 1991, o nuo 1997 m vadovaujama savininkės Jolantos Sadauskienės išlieka reiklioje ir konkurencingoje Lietuvos mados rinkoje, kaip absoliuti lyderė pagal išugdytų modelių skaičių, jų reitingus pasaulinėje rinkoje, užsakymų kiekį, dalyvavimą tarptautiniuose renginiuose ir projektuose. Mūsų vardas, modelių pasiekimai bei rengiamų bei dalyvaujamų projektų skaičius kalba… Skaityti toliau »

Tema:

IMAGE MODELS, UAB (PMST Lithuania)

  APIE MUS   Modelių agentūra „Image Models“ prisijungė prie tarptautinio modelių agentūrų tinklo „PMST“ ir tapo „PMST Lithuania“. Tai profesionali modelių agentūra taikanti aukštus standartus savo modeliams ir dirbanti su prestižinėmis modelių agentūromis Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos mados rinkose. Modelių agentūra dirba tik su merginomis.

Tema:

GINTARINIAI MODELIAI, UAB

METROPOLITAN – viena didžiausių modelių agentūrų pasaulyje, pelniusi prestižinės agentūros vardą. 1986 metais prancūzas Michael Levaton įkūrė METROPOLITAN agentūrą Paryžiuje, o 1990m. Niujorke. Šiandiena jau yra įkurti biurai šešiose pasaulio šalyse tarp kurių yra ir Lietuvoje esantis biuras, bei 40 atstovybių visame pasaulyje. Ofisas Lietuvoje atidarytas 2004 metais.  Agentūros tikslas yra surasti gražias, perspektyvias, talentingas merginas… Skaityti toliau »

Tema:

ĮVAIZDŽIŲ GRUPĖ, UAB

  APIE MUS   Modelių agentūra „Įvaizdžių grupė“ įregistruota 1998 metais. Nuo 2000 m. pradedamas naudoti ir tarptautinis agentūros pavadinimas „MAJOR IMAGE GROUP“, pasirašius sutartį su modelių agentūra „MAJOR MODEL MANAGEMENT“, kuri turi savo atstovybes Milane, Niujorke, Miunchene, taip pat bendradarbiauja su modelių agentūromis kitose pasaulio šalyse – Japonijoje, Prancūzijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Anglijoje, Australijoje. Nuo… Skaityti toliau »

Tema: