Archyvai

Remjasta, UAB

Statybų darbus atliekame jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką esame sukaupę neįkainojamų žinių, labai gerai išmanome savo darbą. Visus užsakymus atliekame greitai, kokybiškai, lanksčiomis kainomis, pasirūpiname kokybiškomis medžiagomis, bet už prieinamą kainą. Mūsų kolektyvas visada yra pasirengęs padėti, patarti, teikiame įvairiapuses konsultacijas. Pirmiausia išklausome kliento lūkesčius ir pageidavimus. KODĖL verta rinktis UAB „REMJASTA“… Skaityti toliau »

Tema:

DANSTEMOS STATYBA, UAB

UAB „Danstemos statyba“ – statybos bendrovė, užsiimanti medinių rąstinių pastatų (gyvenamųjų namų, vasarnamių bei pirčių) statyba. Dengia ir renovuoja šlaitinius stogus. Netradicinius stogus: gontinius, nendrinius, akmeninius. Tradicinius stogus: čerpinius, metalinius ir kitus. Medinis (rąstinis)namas – tai geriausias sprendimas šiuolaikiškam, moderniam, sveiką gyvensenos būdą propaguojančiam asmeniui, siekiančiam atitrūkti nuo miesto šurmulio ir kasdieninių rūpesčių. Medis –… Skaityti toliau »

Tema:

GERA VATA, UAB

UAB "Gera vata" – oficiali Austrijoje gaminamos apšiltinimo sistemos THERMOFLOC atstovė Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje bei Kaliningrado srityje, kuri platina THERMOFLOC izoliacinę medžiagą (ekovatą), difūzines plėveles, garo izoliacijos plėveles, sandarinimo juostas, aplikacinius įrenginius, atlieka apšiltinimo bei parengiamuosius darbus, suteikia garantijas.

Tema:

MADISONAS, UAB

UAB ''Madisonas'' – projektuoja, gamina standartinius ir nestandartinius baldus bet kuriam skoniui. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti pilną paslaugų paketą, į kurį įeina projektavimo, gamybos darbai, pristatymas, baldų surinkimas. Pristatymo ir surinkimo paslaugos terminai ir kainos priklauso nuo užsakymo dydžio ir sutarties.  Kita veiklos kryptis – medinių namelių  gamyba, kurių paskirtis : – Vasarnamiai ir pavėsinės –… Skaityti toliau »

Tema:

FINANSŲ PATARĖJAS, UAB

UAB “ Finansų patarėjas“  įkurta 2006m. – jauna, sėkmingai veikianti įmonė siūlanti gyventojams ir įmonėms platų paslaugų asortimentą.  Pagrindinės veiklos kryptis: –  Statyba iš medienos. Mes statome įvairios paskirties medinius pastatus – namus, pirtis, pavėsines. Mūsų pastatyti namai pasižymi ekologiškumu, ilgaamžiškumu, išskirtiniu dizainu, geriausia kokybe bei ypatingai nedidelė statybos kaina. Galite pasirinkti iš daugybės projektų arba sukurti… Skaityti toliau »

Tema:

FELTOMA, UAB

UAB "FELTOMA" – atestuota statybos bendrovė, savo veiklą pradėjo 1994 m. kaip individuali įmonė. 2000 m. reorganizavosi į uždarąją akcinę bendrovę. Pagrindinės įmonės veiklos sritys – individualių gyvenamųjų namų statyba, rekonstrukcija, restauracija. Šiose srityse esame sukaupę didelę darbo patirtį. Mūsų bendrovė taip pat užsiima įvairaus medžio apdirbimu. Gaminame ir prekiaujame mediena, reikalinga vykdant namo statybos darbus,… Skaityti toliau »

Tema:

ANGLADOS VALDA, UAB

UAB "ANGLADOS VALDA" veiklos kryptis – norvegiškų kalnų namelių statyba. Įmonė savo veiklą pradėjo 2000 metais. Dauguma norvegiškų kalnų namelių yra pastatyti Norvegijos slidinėjimo centruose. Mes eksportuojame rąstinius ir segmentinius medinius namus į Skandinavijos šalis. Atliekame medinių namų montavimo bei vidaus ir lauko apdailos darbus. Atliktiems darbams teikiame garantinį aptarnavimą. Įmonėje dirba tik kvalifikuoti darbininkai.… Skaityti toliau »

Tema:

VIKVA, UAB

UAB "VIKVA" įsikūrė 1995 metais Tai pažangi ir šiuolaikinė statybos įmonė, kurioje dirba kvalifikuoti didelę patirtį statyboje turintys meistrai. Iki 2007m. pastatyta daugiau kaip 50 namų, suremontuota daugiau kaip 16 biurų, butų, parduotuvių, įrengtas restoranas. Atlikdama statybos ir remonto darbus, firma naudoja tik kokybiðkas statybines medžiagas. Ilgametė patirtis garantuoja darbų kokybę ir jų atlikimą laiku. Dirbame… Skaityti toliau »

Tema:

STATYBŲ MENAS, UAB

UAB "STATYBŲ MENAS" – tai įmonė, turinti patirtį statybų, baseinų ir tvenkinių įrengime, renovacijos ir rekonstrukcijos darbuose. UAB "STATYBŲ MENAS" visus statybos projektus vykdo savo jėgomis. Pagrindinius konstrukcinius darbus atlieka specializuoti padaliniai. Čia dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai, nuolat keliantys savo kvalifikaciją. Mūsų įmonė stato medinius gyvenamuosius namus, vasarnamius, pirtis. Specializuoti statybos darbai: stogas-monolitas-mūras-medis-… Skaityti toliau »

Tema:

K. PUTNOS STALIŲ GAMINIAI, IĮ

IĮ "K. PUTNOS STALIŲ GAMINIAI" gamina puošnius ir praktiškus medienos gaminius, kurie ilgai puoš Jūsų sodybas ir namus. Pagal Jūsų individualų užsakymą pagaminsime gaminį  ir pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą.

Tema:

STATLITA, UAB

UAB „STATLITA“ susikūrė 1991 metais. Firmos veikla vystoma keliomis kryptimis- medienos apdirbimas bei statybos, remonto, restauravimo, rekonstravimo darbai. UAB „STATLITA“ priklauso statybininkų asociacijai „Kauno statyba“. UAB „STATLITA“ siūlo įvairius medinius namus, kurių paskirtis: gyvenami namai, vasarnamiai, pirtys pagal individualius klientų pageidavimus/projektus. Mes nusprendėme, kad patirtis, statant ir įrengiant mūrinius gyvenamuosius namus, leis mums vystyti veiklą kitame… Skaityti toliau »

Tema:

SLATESA, UAB

UAB "SLATESA" įsteigta 1997 m. Per  egzistavimo metus bendrovė įgyjo nemažai darbo patirties įvairiuose statybos srityse, o būtent: statyba ir montažas, pastatų ir patalpų rekonstrukcija, santechnikos bei ventiliacijos įrenginių montažas. SLATESA – tai stabiliai dirbanti ir aktyviai besiplėtojanti įmonė, kuri neatsitraukia nuo savo principų ir siekia iškelto tikslo. Mūsų tikslas – siūlyti geriausią Lietuvos statybos… Skaityti toliau »

Tema:

ROKMELSTA, UAB

UAB "ROKMELSTA" įsikūrė 2001 metais. Viena iš pagrindinių įmonės darbo sričių yra individualių rastinių namų, pirčių, vasarnamių statyba bei įrengimas. Gaminame įvairaus tipo medžio dirbinius: duris, langus, lauko baldus, tvoras, pavėsines ir kt. Statome ir surinkinėjame pagal kliento pageidaujamus projektus iš mūsų arba užsakovo medžiagų, galime pasiūlyti savo tipinius projektus. Jei Jūs domitės mediniais namais,… Skaityti toliau »

Tema:

TRANSVENTA, UAB

UAB „TRANSVENTA“ įkurta 1992 m. Iki 2003 metų pagrindinė įmonės veikla buvo krovinių pervežimas. Nuo 2003 metų gaminame tekintų rąstų namus, pirtis, pavėsines taip pat įvairius lauko baldus, šulinių rentinius, gėlynų dėžes ir daug kitų smulkmenų. Siūlome ir vien sienų surinkimo paslaugas. Turime atstovą Ispanijoje, todėl didžioji mūsų produkcijos dalis eksportuojama į šią šalį. Mūsų įmonė… Skaityti toliau »

Tema:

ROVADA, UAB

Medienos apdirbimas, pjovimo, džiovinimo paslaugos Miško ruošos paslaugos Norvegiško tipo namų gamyba, statyba (16-18-20-22-24 cm storio rąstų) Namai, pirtys, pavėsinės, savaitgalio namai Lauko baldų gamyba Statybinė mediena Baldiniai ruošiniai Džiovintos ir natūralaus drėgnumo malkos

Tema:

TERMOSNAIGĖ ir KO, UAB

UAB "TERMOSNAIGĖ ir KO" veikla prasidėjo 1992 m. Pagal Kanados firmos "Pem Termo Brick INC" technologiją pirmieji Rytų Europoje pradėjome gaminti termoizoliacines apdailos plokštes putų poliuretano pagrindu. 2003 metais įteisinome ir konvejeriniu būdu pradėjome gaminti naujo tipo gaminį: termoizoliacines-apdailos plokštes KL  klinkerinės plytelės 245×65 mm. pagrindu. VEIKLA Termoizoliacinės apdailos plokštės – gamyba, prekyba, eksportas. Įvairių… Skaityti toliau »

Tema:

TANGDARA, UAB

UAB „TANGDARA“ pagrindinė veikla – medinių namų statyba. Bendrovėje dirba aukštos kvalifikacijos diplomuoti specialistai su nemaža patirtimi: staliai – apdailininkai, staliai – dailydės, plytelių klojėjai, židinių apdailininkai, tinkuotojai, betonuotojai. Visus darbus atliekame pagal individualius projektus ir pageidavimus. Mes žinome apie ką jūs svajojate… VEIKLA Medinių, karkasinių, rąstinių namų statyba Įvairi vidaus ir lauko apdaila Langų,… Skaityti toliau »

Tema:

PLATELIŲ ĄŽUOLAS, UAB

VEIKLA Gaminame ir statome karkasinius vasarnamius (Sienos surenkamos iš 28, 50 mm storio profiliuotų tašų; Sienų išsikišimai 120 mm.; 8 mm – viengubo špunto; 50 mm – dviguvo špunto; Stogo konstrukcija: gegnės pritaikytos čerpių arba skardos dangai) Ruošiame: laiptus, statybinę medieną, lauko ir vidaus dailylentes (ąžuolo, uosio, liepos, klevo, eglės, pušies), grindlentes (18mm ąžuolo, uosio,… Skaityti toliau »

Tema:

MOLĖTIŠKIAI, UAB

UAB "MOLĖTIŠKIAI" įsteigta 1997 metais. Tie metai buvo įmonės veiklos pradžios metai, o susirinkusieji komandos nariai skaičiavo jau po keliolika ar kelis dešimtmečius statybos praktikos metų. Tuo laikotarpiu Lietuvoje statybos rinka buvo skurdi savo pasiūlymais, rangovai buvo pasirenkami tik atsižvelgiant į įvykdomų darbų kokybę. Todėl ir iki šios dienos mūsų credo yra kokybė. Bendrovė yra… Skaityti toliau »

Tema:

NERADA, UAB

UAB "NERADA"viena iš privačių statybos ir remonto įmonių Lietuvoje, bei Norvegijoje. Bendrovė įkurta ir įregistruota 2004 metais Lietuvoje, bei Norvegijoje, kaip statybos ir remonto įmonė (sertifikatas Nr.4836). UAB "NERADA" pradžią galima laikyti 2000 metus. Esamos įmonės branduolį sudaro darbuotojai bei specialistai pradėję dirbti Norvegijoje, nuo remonto darbų iki monolitinių konstrukcijų. Bendrovės patikimumą įrodo nuolat gerėjantys… Skaityti toliau »

Tema:

MINDUVOS STATYBA, UAB

UAB "MINDUVOS STATYBA" 1997 metų vysto rąstinių namų statybą ir dabar galime didžiuotis aukšta kokybe, kasmet augančiomis darbų apimtimis, trumpais darbų atlikimo terminais, plačia klientų geografija ir mažomis kainomis. Statome Lietuvoje ir kitose Europos, bei Skandinavijos šalyse. Mūsų firmoje darbuojasi apie 80 kvalifikuotų, profesionalių darbuotojų, kuriais mes didžiuojamės ir kurių dėka galime garantuoti aukštą darbų… Skaityti toliau »

Tema:

MEDAVA, UAB

UAB "MEDEVA" įregistruota Lietuvoje 1999 metais. Nuo 2003 metų įmonė taip pat įregistruota Norvegijoje. Pagrindinė įmonės veikla –  medinių skydinių, karkasinių, rąstinių statinių gamyba ir statyba, mūro, betonavimo, vidaus apdailos, senų pastatų rekonstrukcijos, projektavimo darbai. Šiuo metu įmonė skiria ypatingą dėmesį medinio karkaso skydinių statinių gamybai, eksportui ir statybai. Tai ekologiškai švarūs, greitai surenkami statiniai. Darbus… Skaityti toliau »

Tema:

MARCINA, J. Marcinausko firma

VEIKLA Medienos apdirbimas (pjovimas, obliavimas, dziovinimas, sienojų profiliavimas) Gaminame ir statome medinius namus, pirtis, pavėsines Grindų gamyba ( ištisinės, pražanginės, šachmatinės grindys) Vidaus ir lauko dailylentės Gaminame filingines duris, kaimiško tipo langus su ifrezuojama termoizoliacine tarpine Medinių konstrukcijų šiltnamių gamyba Padėklų gamyba Stalių paslaugos

Tema:

MAŽOJI VILVĖ, UAB

UAB "MAŽOJI VILVĖ" jau 7 metai sėkmingai vykdo veiklą medienos prekybos, gamybos ir apdirbimo srityse. Gaminiams naudojame atvežtinę ir vietinę žaliavas. Prekiaujame statybine mediena importuota iš Rusijos. VEIKLA Medienos pjovimas pagal matmenis, obliavimas, pristatymas nurodytu adresu savu transportu Gaminame duris ir langus, pristatome ir sumontuojame, suteikiame garantijas Gaminame grindines lentas, parketą, dailylentes, tiesmetrinius gaminius, klojame,… Skaityti toliau »

Tema:

STATYBŲ LYGA, UAB

UAB "STATYBŲ LYGA" atlieka statinio konstrukcinės dalies projektavimo ir statybos darbus. Mūsų specializacija – medinės stogo konstrukcijos. UAB "STATYBŲ LYGA" specialistai siūlo patikimos konstrukcijos stogus už preinamą kainą. Automatizuoto projektavimo sistema MiTek galime įgyvendinti bet kokį architektūrinį sumanimą. MiTek sistema taupo Jūsų laiką ir pinigus. Per stebėtinai trumpą laiką suprojektuosime, pagaminsime ir sumontuosime Jūsų namo stogą.… Skaityti toliau »

Tema:

LOMERAS, UAB

UAB "LOMERAS" – sparčiai besiplečianti įmonė, savo veiklą pradėjusi 2004 rugsėjo men . Mūsų specializacija – rąstinių namų gamyba ir statyba. Įmonėje dirba darni ir profesionali komanda. Mes pelnytai galime didžiuotis kasmet augančiais pardavimais. Mūsų įmonės privalumas – lankstus klientų pageidavimų ir poreikių įgyvendinimas. Mes gaminame rąstinius namus pagal standartinius ir individualius užsakovo brėžinius.Taip pat,… Skaityti toliau »

Tema: