Archyvai

Remjasta, UAB

Statybų darbus atliekame jau daugiau nei 15 metų. Per šį laiką esame sukaupę neįkainojamų žinių, labai gerai išmanome savo darbą. Visus užsakymus atliekame greitai, kokybiškai, lanksčiomis kainomis, pasirūpiname kokybiškomis medžiagomis, bet už prieinamą kainą. Mūsų kolektyvas visada yra pasirengęs padėti, patarti, teikiame įvairiapuses konsultacijas. Pirmiausia išklausome kliento lūkesčius ir pageidavimus. KODĖL verta rinktis UAB „REMJASTA“… Skaityti toliau »

Tema:

S & D LT, UAB

Jauna, tačiau perspektyvi įmonė S&D LT įkurta 2012 metais. Pradinis įmonės tikslas buvo apvaliosios medienos pirkimas ir pardavimas, vėliau peraugęs į medienos atliekų tvarkymą. S&D LT veiklos sritys: Apvaliosios medienos pirkimas/pardavimas Medienos atliekų tvarkymas S&D LT įsikūrusi Kaune, tačiau sėkmingai veiklos teritoriją plečia į pietinę, vakarinę bei rytinę Lietuvos dalis.

Tema:

Universi, UAB

Mūsų įmonė sėkmingai prekiauja kokybiška statybine, konstrukcine bei apdailos mediena. Impregnuota, dažyta, obliuota, kalibruota bei kitaip apdirbta mediena kiekvienam pagal poreikius. Patikimų partnerių dėka nuolat užtikriname didelių kiekių nenutrūkstamą tiekimą. Labai nesudėtingai išpildome ir nestandartinius užsakymus. Pristatome visoje Lietuvos teritorijoje.

Tema:

Fanerus, UAB

UAB "Fanerus", tai novatoriška kompanija naudojanti naujausias ir moderniausias technologijas. Teikiamos paslaugos: CNC frezavimas, 2D ir 3D graviravimas, 3D maketų gamyba, lazerinis pjovimas, paveikslų gamyba ant beržinės faneros, minkštųjų pakuočių gamyba, širmų ir kitų ažūrų gamyba (dekoratyvinės sienelės, radiatorių uždengimai, pertvaros, turėklų užpildai ir pan.), filinginių fasadų iš MDF gamyba ir kitos paslaugos aprėpiančios tiek… Skaityti toliau »

Tema:

AFRIDO INVEST, UAB

UAB „Afrido Invest“ teikia profesionalius medinių bei stiklinių baldų, metalo gaminių dažymo sprendimus, kuriais patenkinti lieka visi klientai. Kompanija yra įgyvendinusi nemažai stambių bei smulkių projektų, galiausiai, subūrė ypač didelį pastoviai apsilankančių klientų ratą. UAB „Afrido Invest“ remiasi į pažangiausias ir naujausias technologijas. Suderinus ilgametę patirtį bei inovacijas įmanoma pasiekti maksimaliai patį geriausią rezultatą. Kompanijoje… Skaityti toliau »

Tema:

BIOFUELZ, UAB

UAB "BIOFUELZ"  perdirba medieną ir iš medžio atliekų gaminame ekologiškai švarų kurą: pjuvenų granules, briketus, malkas. Nuo pat veiklos pradžios mes išskirtinį dėmesį skyrėme savo darbo ir gaminamų produktų kokybei. Klientams mūsų vardas tapo patikimumo ir konkurentabilių kainų garantu. Mūsų produktai platinami Danijos, Vokietijos, Norvegijos, Švedijos, Didžiosios Britanijos rinkose. Plėtodami savo verslą ir didindami pajėgumus… Skaityti toliau »

Tema:

BIOPOLIS, UAB

UAB "BIOPOLIS" dirba nuo 1993m. Specializacija – biologiniai ir biotechnologiniai sprendimai ir produktai. Įmonės darbuotojai – savo sričių specialistai profesionalai, turintys mokslinius laipsnius. Pagrindinės veiklos kryptys: Fermentai įvairioms pramonės sritims, įskaitant maisto pramonę Pašarų priedai Medienos impregnantai Aplinkos apsaugos produktai Miško apsaugos produktai (sanitarinė miškų apsauga, individualios augalų apsaugos priemonės)

Tema:

FELTOMA, UAB

UAB "FELTOMA" – atestuota statybos bendrovė, savo veiklą pradėjo 1994 m. kaip individuali įmonė. 2000 m. reorganizavosi į uždarąją akcinę bendrovę. Pagrindinės įmonės veiklos sritys – individualių gyvenamųjų namų statyba, rekonstrukcija, restauracija. Šiose srityse esame sukaupę didelę darbo patirtį. Mūsų bendrovė taip pat užsiima įvairaus medžio apdirbimu. Gaminame ir prekiaujame mediena, reikalinga vykdant namo statybos darbus,… Skaityti toliau »

Tema:

TIMBER LOGISTIK, UAB

Prekyba popiermedžiu, rąstais, pjautine mediena. Transportuojame automobilių ir jūrų transportu. VEIKLA Miškų ūkio darbai Perkame medieną ir mišką Medienos apdirbimas Medienos gaminiai Europinio standarto padėklai Klijuotos medienos gaminiai Mediena baldų pramonei

Tema:

VIRONA, UAB

VEIKLA Įvarios statybinės medienos gamyba ir prekyba (juostiniais gateriais pjauname rastus iki 9 metrų ilgio) Medienos džiovinimas Medienos impregnavimas Stalių gaminiai – paslaugos (lauko baldai iš kietmedžio, mediniai laiptai, klijuotos medienos langai) Perkame miškus su žeme ir iškirtimui visoje Lietuvoje

Tema:

JŪRĖS MEDIS, UAB

UAB „JŪRĖS MEDIS“ yra vienas didžiausių klijuotos medienos konstrukcijų gamintojų Pabaltijo šalyse. Konstrukcijos įmonėje gaminamos nuo 1974m.  Gaminame klijuotos medienos laikančiąsias konstrukcijas: tiesias ir lenktas, pastovaus ir kintamo skerspjūvio sijas, rėmus, santvaras ir pan. Konstrukcijų gamybai naudojama eglės, pušies ir maumedžio mediena. Galime pasiūlyti GL24 ir GL28 stiprumo klasės klijuotos medienos konstrukcijas. Mūsų įmonė dirba tiek… Skaityti toliau »

Tema: