Archyvai

DZŪKO MEDIS, UAB

UAB „Dzūko medis“ – įmonė, kuri teikia visas miškininkystės paslaugas: miško su žeme pirkimas, iškirtimui skirto miško pirkimas. Taip pat užsiima prekyba malkomis, apvaliosios medienos gamyba bei pardavimas, profesionalus miško tvarkymas. Esant pageidauvimui miškotvarkos projektų rengimas bei biržių rėžimas. Mūsų įmonė bendradarbiauja su įvairiais žemių bei miškų savininkais, taip pat labai aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje.… Skaityti toliau »

Tema:

Dembavos medelynas, UAB

Uždaroji akcinė bendrovė Dembavos medelynas įsikūrusi Panevėžio rajone, Dembavos kaime. Bendrovėje dirba per 30 darbuotojų, kurie puikiai išmano savo darbą sodininkystės srityje. Bendrovė priklauso Lietuvos verslinių sodų asociacijai, kurios prezidentė Vitalija Kuliešienė yra Dembavos medelyno direktorė. Dembavos medelyne išauginti obuoliai, braškės ir jų daigai, vaismedžiai ir vaiskrūmiai, dekoratyviniai augalai atitinka visus Lietuvos respublikoje galiojančius kokybės… Skaityti toliau »

Tema:

ŽAGARĖS SODAI, UAB

Įmonės pagrindinė veikla yra vaismedžių sodinukų auginimas. Mūsų medelynas savo veiklą pradėjo maždaug prieš 50 metų bei šiuo metu yra tapęs vienu didžiausiu Baltijos šalyse. Kasmet savo klientams mes galime pasiūlyti virš 100 sodinukų veislių, tinkamiausių pabaltijo šalims – Lietuvos, Latvijos, Estijos klimato sąlygoms.

Tema:

Pakruojo miškų urėdija, VĮ

Pagrindinės Pakruojo miškų urėdijos veiklos yra: miško atkūrimas miško priežiūra miško retinimas. Taip pat įmonė užsiima medienos ruoša bei prekyba apvaliąja mediena.

Tema:

ŽELDINIMO IDĖJOS, D. Eidikio IĮ

D. Eidikio IĮ „ŽELDINIMO IDĖJOS“ – tai didžiulę patirtį turinti specialistų grupė. Tai bene seniausiai tokio pobūdžio darbą dirbanti įmonė Lietuvoje. 2006 metų vasarą paminėjome 25-ekių metų veiklos jubiliejų. Profesionalumo, stabilumo ir ilgaamžiškumo garantas yra tai, kad įmonė gyvuoja šeimos tradicijų pagrindu. Čia jau darbuojasi šeimos III-oji karta. ŽELDINIMO IDĖJŲ įgyvendintų projektų rastumėme ne tik… Skaityti toliau »

Tema:

Viržių medelynas, UAB

Augalų auginimas ir prekyba, profesionalios konsultacijos, želdynų projektavimas ir įrengimas, rododendrų specializacija- savo veikla mūsų bendrovė siūlo kvalifikuotą patirtį, kokybiškas paslaugas ir dėmesį kiekvienam klientui.

Tema:

MEDSTATA, UAB

VEIKLA Apželdinimo projektų rengimas Apželdinimo paslaugos Dekoratyvinių augalų auginimas ir pardavimas Miško sodmenų auginimas ir pardavimas Miško savininkų konsultavimas Miško įveisimo darbai Biržių atrėžimas 

Tema: