Archyvai

Baltijos liftai, UAB

UAB „Baltijos liftai“- licencijuota, liftus bei eskalatorius montuojanti ir prižiūrinti įmonė. Ilgametę patirtį turintys įmonės specialistai suteiks profesionalią konsultaciją ir pasiūlys optimaliausią sprendimą Jūsų projektui. Bendradarbiavimas su didžiausiomis Europos liftų gamyklomis suteikia mums galimybę pasiūlyti ekonominius kėlimo įrenginius bei sprendimus išskirtiniams pastatams. UAB „Baltijos liftai“, atsižvelgdama į Jūsų įmonės individualius poreikius, parinks tinkamus kėlimo įrenginius,… Skaityti toliau »

Tema:

PARADIS, UAB

UAB "PARADIS" krovimo technikos srityje sėkmingai dirba nuo 1992 metų. Įmonės specializacija: – Prekyba naujais ir naudotais krautuvais, – Keleivinių, krovininių liftų montavimas, pardavimas, techninė priežiūra, modernizavimas – Keltuvų neįgaliesiems gamyba, montavimas, pardavimas, priežiūra – Ilgalaikė ir trumpalaikė krautuvų nuoma, – Auto ir elektro krautuvų dalinis bei kapitalinis remontas, – Prekyba atsarginėmis dalimis, – Prekyba… Skaityti toliau »

Tema:

ATSVAROS SERVISAS, UAB

VEIKLA Vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos Krosnys, židiniai Projektavimas, konsultavimas, įrengimas ir priežiūra Pramoninės vėdinimo sistemos Automobilių kondicionavimo įranga Liftai, liftų įrengimas, priežiūra Mokymo centrai, kursai

Tema:

RKR, UAB

UAB „RKR“ įkurta 2006 metais, gavus oficialią CROWN krovos technikos atstovybę. Įmonės atsiradimo priežastis lėmė šios rūšies krovimo technikos aukštos techninės galimybės, patikrintos laiko ir įvairių veiklos sąlygų. CROWN kaip keltuvų rūšis turi gilias tradicijas, kurios yra diegiamos kėlimo technikoje iš kartos į kartą. CROWN gaminama krovimo technika yra varoma tik elektriniais varikliais. Jos panaudojimo… Skaityti toliau »

Tema:

LYNAS, UAB

VEIKLA Liftų, keltuvų montavimas ir priežiūra Pastatų ir teritorijų inžineriniai įrenginiai

Tema:

ŠIAULIŲ LIFTAS, UAB

VEIKLA Liftų montavimas ir remontas Mažų krovininių liftų gamyba Liftų atsarginių detalių gamyba Prekyba techninėmis dujomis ir suvirinimo medžiagomis Kasos aparatų ir elektroninių svarstyklių aptarnavimas ir prekyba Metalo konstrukcijų gamyba Įrenginių įžeminimo varžų matavimai

Tema:

KLAIPĖDOS LIFTAS, UAB

UAB „KLAIPĖDOS LIFTAS“ – viena seniausių ir didžiausių specializuotų įmonių Vakarų Lietuvoje, teikiančių potencialiai pavojingų įrenginių (liftų, eskalatorių) savininkams šių įrenginių nuolatinės techninės priežiūros paslaugas. Taip pat importuojame ir sumontuojame naujus liftus ir eskalatorius. Bendrovė savo veiklą pradėjo apie 1965 metus ir vykdė tik liftų techninę priežiūrą. Nuo 1986 metų pradėjome liftų montavimą. UAB “ KLAIPĖDOS… Skaityti toliau »

Tema:

KAUNO LIFTAI, UAB

UAB „KAUNO LIFTAI“ turi daugiau kaip 30 metų darbo patirtį montuojant ir eksploatuojant visų tipų liftus, eskalatorius, specialius neįgaliųjų keltuvus ir kitus kėlimo įrenginius. Šiuo metu UAB „KAUNO LIFTAI“ aptarnauja 2190 įrengimų, sumontuotų savo jėgomis, tai sudaro 1/3 dalį visų Lietuvoje veikiančių potencialiai pavojingų kėlimo įrenginių. Pagal liftų ir kitų kėlimo įrengimų aptarnavimo skaičių, plotą… Skaityti toliau »

Tema:

AILAMA, UAB

UAB "AILAMA" savo veiklą pradėjo jau nuo 1998 metų. Firma prekiauja liftais, eskalatoriais, platformomis,  atsarginėmis dalimis, montuoja, modernizuoja ir teikia techninę priežiūrą. Prekiaujame hidrauliniais, elektriniais liftais iš Vokietijos, Ispanijos, Švedijos, Austrijos bei kitų šalių. Specialūs liftai automobiliams, kroviniams, keleiviams bei pagal individualius užsakymus gaminami liftai. Mes teikiame nemokamą konsultaciją ir padėsime Jums pasirinkti optimaliausią variantą. VEIKLA Liftai… Skaityti toliau »

Tema:

SCHINDLER-LIFTAS, UAB

Schindler – viena seniausių ir viena daugiausiai patirties turinčių liftų ir eskalatorių įmonių pasaulyje. Tarptautinio Schindler koncerno įkūrimo metai – 1874. Įmonė įkurta Šveicarijos mieste – Lucerna. Jos įkūrėjas – Robertas Schindleris. Šiuo metu įmonėje visame pasaulyje dirba apie 43000 darbuotojų. UAB „SCHINDLER LIFTAS“ Lietuvoje įkurta 1993 m. 100% įmonės akcijų priklauso tarptautiniam Schindler koncernui.… Skaityti toliau »

Tema:

ELKOMPA, L. Antonovos firma

P.Į. "ELKOMPA" 1997 metais įsikūrusi įmonė, plėtojanti savo veiklą metalo konstrukcijų, mažų krovininių liftų gamybos ir  liftų apdailos darbų srityse. Pagrindinės P.Į. "ELKOMPA"  veiklos sritys yra liftų  ir mažų krovininių liftų gamyba ir priežiūra, pastatų vidiniai ir išoriniai apdailos darbai iš nerūdijančio plieno, nestandartinių individualių metalo konstrukcijų iš nerūdijančio plieno gamyba. Turima  įranga leidžia lankstyti, karpyti ir… Skaityti toliau »

Tema: