Archyvai

Polialex, UAB

Laiptai, įvairaus dizaino, įvairių medžiagų. UAB PoliAlex patars, suprojektuos, pagamins ir sumontuos Jūsų pasirinktą laiptų konstrukciją. Laiptus gaminame Lietuvos ir Latvijos, Švedijos rinkoms: nuo pakopos iki sudėtingiausių konstrukcijų. Mes padėsime Jums pakilti!

Tema:

Veikta, UAB

Dar 1996-ais metais buvo įkurta Rimanto Kryžioko individuali įmonė „JURIMVA“, o 2009-ais metais įmonė buvo reorganizuota į Uždarąją Akcinę Bendrovę „VEIKTA“. Pagrindinė mūsų veikla – mozaikinio betono (teraco) gaminių gamyba. Mes labai didelį dėmesį skiriame betono bei teraco aukštai gaminių kokybei bei jų gamybos technologijai, stengiamės įvykdyti visus iškeltus klientų pageidavimus šiems gaminiams.

Tema:

Ramnita, UAB

Įmonė Ramnita, UAB buvo įregistruota 2016 metų spalio 14 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304412082. Firmos įregistravimo miestas – Kaunas. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Raimundas Budnikas. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

Simtera, UAB

Profesionalūs statybos darbai bei konsultacijos: laiptų gamyba ir montavimas, stogų dengimas ir remontas, terasų ir pirčių įrengimas. Darbams naudojamos tik kokybiškos medžiagos, suteikiama garantija.

Tema:

Gerdma, UAB

Įmonė UAB Gerdma buvo įregistruota 2016 metų gegužės 18 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304257130. Firmos įregistravimo miestas – Kaunas. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Laurynas Čiutys. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

Laiptuva, UAB

Projektuojame įvairaus sudėtingumo laiptus (tiesius, su posūkiais, sraigtinius), atsižvelgdami į namo išplanavimą ir kliento pageidavimus. Klientui pateikiame būsimų laiptų planą ir erdvinį vaizdą. Padedame suplanuoti laiptinę (apskaičiuojame reikalingus angos matmenis, sienų parametrus). Atvykstame į Jūsų namus išmatuoti laiptų projektavimui reikalingų matmenų.

Tema:

Trilogija, UAB

UAB "TRILOGIJA" įsikūrė 1996 metais. Nuo pat savo veiklos pradžios įmonė specializuojasi medinių laiptų ir įvairių nestandartinių interjero elementų gamyboje. Per eilę metų sukaupėme nemažą patirtį ir galime pasiūlyti aukštos kokybės gaminius ir profesionalias paslaugas.

Tema:

AM LAIPTAI, UAB

UAB "AM LAIPTAI" buvo įkurta 2006 metų lapkričio 21 d. Esame jauna įmonė, tačiau mūsų specialistai turi jau 25 metų patirtį. Darbe naudojame profesionalią medžio apdirbimo įrangą. Šiuo metu perkėlėme savo medžio apdirbimo cechą į Prienų km., Švenčionių rajoną, savo medienos gaminius galime Jums pasiūlyti visoje Lietuvoje. UAB "AM LAIPTAI" tikslas – gaminti kokybiškus medienos… Skaityti toliau »

Tema:

SĖKMĖS LAIPTAI, UAB

UAB „SĖKMĖS LAIPTAI“ siūlo modernaus dizaino ar tradicinio stiliaus laiptus. Mūsų tikslas – kad Jūsų namų ar biuro laiptai būtų ne tik funkcionalūs, bet ir grakščiai pabrėžtų pastato erdves, taptų svarbiu šiuolaikinio interjero elementu. Bendradarbiaujame su interjero dizaineriais, kurie padeda iš didelės gausos išsirinkti Jums tinkamiausią laiptų tipą. Mūsų siūlomi laiptų modeliai ir atskiri elementai… Skaityti toliau »

Tema:

LAIPTVIJA, UAB

UAB "LAIPTVIJA" – tai ilgametę medžio apdirbimo patirtį turinti įmonė, kuri pastaruosius 10 metų specializavosi laiptų gamyboje. Anksčiau turėjusi individualios įmonės statusą, vėliau įkūrusi uždarąją akcinę bendrovę, įmonė išlaikė visus geriausius darbuotojus, aukšto profesinio lygio projektuotojus-dizainerius, geriausiai medžio ir metalo specifiką išmanančius specialistus. Laiptvijos gamybinės patalpos yra Šiauliuose. Tačiau apie pusė mūsų klientu yra vilniečiai, apie… Skaityti toliau »

Tema:

LAIPTŲ KARALYSTĖ, UAB

Pagrindinė įmonės veikla – laiptų gamyba. Mūsų įmonė ypatingą dėmesį skiria kiekvienai laiptų detalei, nuo projektavimo… iki paskutinio potepio teptuku. Rezultatas – elegantiški, kokybiški ir funkcionalūs laiptai, verti būti Jūsų namų pasididžiavimu, puikiai derantys su interjero aplinka. Laiptų gamyboje naudojame medį, metalą, stiklą, nerūdijantį plieną, kalto metalo detales. Savo darbe remiamės senųjų meistrų tradicijomis ir… Skaityti toliau »

Tema: