Archyvai

Gryphon Asset Management, UAB

Gryphon Asset Management yra konsultacinė investicijų bei mokymų kompanija, Jungtinėje Karalystėje sėkmingai veikianti nuo 2011-ųjų metų, o Lietuvoje dar nuo 2012-ųjų metų. Mes teikiame profesionalias ir kokybiškas konsultavimo paslaugas tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims, pritaikydami individualius sprendimus, kuriuos sudarome nuoseklios poreikių analizės dėka. Mūsų didžiausias išskirtinumas – aiškiai įvardinti klientų lūkesčiai; individualus sprendimas, atnešantis apčiuopiamą… Skaityti toliau »

Tema:

KAROLINA***, viešbutis ir konferencijų centras

2004 metų pabaigoje duris atvėrė naujas, vienas didžiausių Lietuvoje konferencijų centras „Karolina“. Jame vienu metu gali dirbti daugiau nei 1800 žmonių. Be didžiosios, daugiafunkcinės konferencijų salės, kurioje telpa iki 550 žmonių, centre yra 10 mažesnių posėdžių salių, kurios tinka seminarams, pristatymams, įvairiems mokymams ir kt. renginiams. Moderni technika konferencijų centre atitinka sparčiai besikeičiančius verslo pasaulio… Skaityti toliau »

Tema:

JUNGTINIAI BALTIJOS PROJEKTAI, UAB

UAB „Jungtiniai Baltijos projektai“ – sparčiai besivystanti verslo renginių organizavimo ir valdymo kompanija, sėkmingai vykdanti veiklą Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Jungtiniai Baltijos projektai inicijuoja ir sėkmingai įgyvendina TV ir kino projektus, kuria autorines, kultūrines, pažintines laidas, dokumentinius ir reprezentacinius filmus. Kadangi dirbame kūrybiškai, požiūris į klientą yra išskirtinai individualus.  Kiekvienam verslo renginiui taikome meno kūrinio… Skaityti toliau »

Tema:

247, UAB

Reklamos bei renginių organizavimo agentūra  UAB „247“ įsikūrė 2003 m. ir iki šiol visai sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje. Nors renginių organizatorių bei reklamos agentūrų mūsų šalyje netrūksta, „247“ išskirtinis požymis – novatoriškumas. Nuolat ieškome naujovių tiek renginių, tiek reklamos pasaulyje, o atradę, visuomet jas siūlome savo Klientams. Nuo 2007 m. vasaros „247“ Lietuvoje atstovauja Vokietijos… Skaityti toliau »

Tema:

Miesto baldai, UAB

UAB "DVI KRYPTYS" dirba biuro įrangos ir reklamos srityse nuo 1999 metų. Tikslas – išklausyti, suprasti ir rekomenduoti geriausią sprendimą. Mums padeda visame pasaulyje ir Europoje pripažinti profesionalios įrangos gamintojai. Mes sakome "ne" standartiniams pasiūlymams ir kiekvieną kartą surandame arba sukuriame tai, ko reikia užsakovui. Net jei niekas iki šiol to nedarė, gal būt tai… Skaityti toliau »

Tema:

SIMATIKA, UAB

UAB ''SIMATIKA" pagrindinė veikla –  elektrotechninių įrenginių (0,4/10 kV) projektavimas, montavimas, paleidimas – derinimas ir eksploatavimas. Lietuvos Respublikos Valstybinės Energetikos Inspekcijos prie Ūkio ministerijos Atestatas Nr. E- 1002,  leidžiantis eksploatuoti elektros įrenginius; Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos išduotas Atestatas Nr. 4593, kuriuo suteikiama teisė atlikti statinio dalies projektavimo ir statinio dalies statybos darbus. Tarp bendrovės klientų… Skaityti toliau »

Tema:

LAPTOP.LT, UAB

N. Kelerto firma „KOMPMARKTAS“ buvo įkurta 2001 metais liepos mėnesį, savo veiklą pradėjome nuo naudotų nešiojamų kompiuterių importo iš Vokietijos. Dabar jau dirbame su didmeninės prekybos imonėmis iš Europos, JAV, Kanados. 2002 metais sukūrėme savo įmonės puslapį internete www.laptop.lt, kuriame tikėmes rasite ne tik mūsu parduodamas prekes, bet ir naudingos informacijos. Laukiame Jūsų ir tikimės… Skaityti toliau »

Tema:

INFOMEGA, G. Liaškaus firma

Gintauto Liaškaus firma „INFOMEGA“ įkurta Vilniuje 1996 m. Firmos pagrindą sudaro darbuotojai, turintys ilgametę (daugiau kaip 10 metų) patirtį kompiuterinės ir programinės įrangos tiekimo, informacinio aptarnavimo srityje. Sukauptas didelis patyrimas ir įdirbis bendraujant su IT produktų ir paslaugų tiekėjais-didmenininkais, pardavimų dileriais ir tarpininkais. Mes siūlome optimalius IT sprendimus, pasižyminčius geru kokybės/kainos santykiu (naudingumu) ir dėmesingu… Skaityti toliau »

Tema:

ANTIKOS STILIUS, UAB

VEIKLA Ryšiai su visuomene Reklama visuomenės informavimo priemonėse Leidybos paslaugos Renginių organizavimas

Tema:

STRENKO B.V., UAB

UAB „STRENKO BV“ įkūrėjas yra Olandijos kapitalo įmonė Piet de Vries Holding BV., tęsianti jau prieš 85 metus jos pirmtakų pradėtą plėtoti statybos verslą. Pagrindinė UAB „STRENKO BV“ veiklos sritis yra įvairių statybinių projektų parengimas ir įgyvendinimas. Vienas iš tokių artimoje ateityje numatomų plėtoti projektų yra poilsio zonos Žalvariuose (Molėtų apyl.) kūrimas. Be minėtosios veiklos… Skaityti toliau »

Tema:

SINTONAS, UAB

A.Lapėno firma „SINTONAS“ savo veiklą pradėjo 1996 metais. Pirmoji Lietuvoje pradėjo teikti sinchroninio vertimo transliavimo paslaugas. Pagrindiniai firmos darbuotojai,konferencijų aprūpinimo ir renginių įgarsinimo srityje dirba nuo 1980 metų. Įmonė šiuo metu sėkmingai dirba konferencijų, viešųjų renginių organizavimo, techninio aprūpinimo ir priežiūros, bei įgarsinimo ir pranešimų sistemų instaliavimo srityje. Techniškai aprūpinome svarbius tarptautinius renginius: Vilniaus konferenciją „Civilizacijų… Skaityti toliau »

Tema:

TISENA DIZAINAS, UAB

UAB "TISENA dizainas" – reklamos idėjų ir dizaino studijai jau dešimt! Paslaugų spektras – nuo idėjos iki produkto pateikimo. Mūsų stipri ir kūrybiška komanda įgyvendina įvairios apimties projektus, kurių sėkmę lemia patirtis ir sugebėjimas visapusiškai įvertinti situaciją, pasiūlyti efektyviausią reklaminės kompanijos strategiją ir taktiką, ją įgyvendinti. Siekdami reikiamo rezultato, efektyviai panaudojame užsakovo lėšas. Bendradarbiavimą grindžiame… Skaityti toliau »

Tema:

AUDIOTONAS, UAB

Mūsų firma įsteigta 1994 metais Kaune. Šiuo metu mes esame viena stambiausių kompanijų Baltijos šalyse profesionalių garso, apšvietimo bei konferencinių sistemų srityje. Firma turi nuosavus biurus Kaune ir Vilniuje. Pirkėjų poreikų tenkinimui laikomi dideli prekių rezervai firmos sandėliuose. Kaune firma turi parduotuvę ir didelį demonstracinį kambarį. Firma dirba Lietuvoje ir eksportuoja į užsienį, įskaitant ir… Skaityti toliau »

Tema:

PRISTIS, UAB

Bendrovė PRISTIS įkurta 1993 metais Estijoje. 2001 metais savo veiklą pradėjo Latvijoje ir Lietuvoje. Įmonė yra žinoma Baltijos regione kaip viena iš pirmaujančių apsaugos sistemų ir paslaugų sprendimų tiekėjų. Daugiametė patirtis, profesionalūs darbuotojai ir pasaulyje žinomi tiekėjai suteikia mums galimybę rasti kiekvienam klientui geriausiai tinkantį sprendimą. Jei projektą rengia bei įrangą tiekia, įrengia ir aptarnauja viena… Skaityti toliau »

Tema:

IKS, UAB

UAB "IKS" savo veiklą pradėjo 2001 metų gegužės mėnesį. Esame viena jauniausių interneto sprendimų kompanijų Lietuvoje. Šiuo metu kompanijoje dirba 7 darbuotojai. Mus apibūdinti būtų sunku: esame jauni – tačiau turime daugiau patirties už daugelį rinkos "veteranų", darome pokyčius pačiame naujausiame versle – tačiau vadovaujamės klasikiniais rinkodaros principais. Kurdami kompaniją, stengėmės pritaikyti tai, ko per… Skaityti toliau »

Tema:

BPP SPRENDIMAI, VšĮ

Viešoji įstaiga „NPR“ įsteigta 2002 metų liepos 5 dieną. Įstaiga, aktyviai vystanti konsultacinę veiklą, konsultuoja tiek verslo subjektus, tiek valstybines institucijas bei NVO (nevyriausybines organizacijos). Mūsų veikla nukreipta į kliento poreikių tenkinimą, rengiant aukštos kokybės projektus, organizuojant kvalifikacijos kėlimo kursus ir mokymus privačiam ir viešajam sektoriui. 2006 m. viešojoje įstaigoje „NPR“ sėkmingai atliktas kokybės vadybos… Skaityti toliau »

Tema:

ARIMEDAS, UAB

VEIKLA Interneto paslaugos, virtualūs serveriai, tinklalapių kūrimas Kompiuteriai, kompiuterių įranga, dalys Kompiuterių programinė įranga, programavimas Konferencijos, konferencijų įranga

Tema:

Alma littera sprendimai, UAB

UAB „KONFERENCIJŲ IR AUDIOVIZUALINĖS SISTEMOS“ konferencijų įrangos sistemų projektavimo rinkoje sėkmingai dirba jau 7-tus metus. Nuo 2007 m balandžio mėn. bendrovė priklauso Islandijos investuotojo „Penninn“, kuris valdo biurų aprūpinimo paslaugų srities bendroves Islandijoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje įmonių grupei. UAB „KONFERENCIJŲ IR AUDIOVIZUALINĖS SISTEMOS“ yra specializuotas korporatyvinės komunikacijos ir naujų technologijų sprendimų teikėjas integruojant konferencijų įrangą,… Skaityti toliau »

Tema:

KŪRYBINĖS PAJĖGOS, UAB

UAB „KŪRYBINĖS PAJĖGOS“ tai renginių organizatorių profesionalų komanda. Organizuojame renginius, teminius vakarus.

Tema:

CONBALTAS, UAB

UAB „CONBALTAS“/Baltic Conference Organizers – PCO teikia konferencijų, kongresų ir kitų mokslinių renginių organizavimo paslaugas medikams ir kitoms mokslinėms organizacijoms, viešosioms institucijoms, privačioms kompanijoms. Šioje rinkoje dirbame jau ketverius metus, todėl galime pasiūlyti savo patirtį ir žinias įvairaus pobūdžio ir dydžio renginiams.  

Tema:

MUZIKOS EKSPRESAS, UAB

UAB "MUZIKOS EKSPRESAS" (MEX) įkurta 1995 m. grupės specialistų, turinčių didelę patirtį masinių renginių įgarsinimo ir apšvietimo srityje. Įmonė sėkmingai dirba Lietuvos bei Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos rinkose. Per gyvavimo laikotarpį esame įgyvendinę nemažai įvairaus sudėtingumo projektų –  nuo mažos kavinukės įgarsinimo iki automatinės muzikinės/informacinės – priešgaisrinės pavojaus pranešimo sistemos diegimo dideliuose visuomeniniuose pastatuose. Mūsų veikla neapsiriboja… Skaityti toliau »

Tema:

GERA PRAMOGA, UAB

VEIKLA Koncertų ir renginių organizavimas, garsinimas, techninės paslaugos Laisvalaikio ir poilsio organizavimas Reklamos paslaugos Foto, video Dizainas Suvenyrai, dovanos

Tema:

BIZNIO MAŠINŲ KOMPANIJA, UAB

Biuro ir konferencijų įrangos pardavimas bei kompleksinių sprendimų įdiegimas darbo su dokumentais ir informacija srityse. Klientų lojalumo formavimas.

Tema:

ABUVA, UAB

UAB "ABUVA" įkurta 1998 metais. Bendrovė užsiima keletu veiklų: Maitinimas ir pramogos, kaimo turizmas. Mūsų įmonė turi dvi kavines. Viena jų yra Utenoje, Aukštaičių 3B, kartu ir boulingo klubas, kita – kaimo turizmo sodyboje "Alaušynė". Abi kavinės yra Europos kulinarinio paveldo Aukštaitijos regiono tinklo narės. Jose galima paragauti ir senųjų aukštaitiškų patiekalų, visada atšaldyto, šviežio … Skaityti toliau »

Tema: