Archyvai

EXPOSITO, UAB

Aeroterminis ir geoterminis šildymas – šilumos siurbliai (oras-vanduo, gruntas-vanduo, vanduo-vanduo ) Kondicionieriai – split, multisplit, vrf kondicionavimo sistemos Rekuperatoriai, orinio šildymo sistemos, oro valytuvai – jonizatoriai Pramoninio šaldymo sprendimai Termoviziniai tyrimai – pastatų šiluminių savybių tyrimai Prekiaujame, montuojame, atliekame garantinę įrenginių priežiūrą

Tema:

Saldi Turbo, UAB

Turbinų remontas – tai viena perspektyviausių uždarosios akcinės bendrovės Saldi Turbo bendrovės krypčių. Mūsų įmonė šiuo metu yra viena iš pirmaujančių turbinų remonto įmonių Lietuvoje. Taip pat jau daugiau nei 10 metų Rusijos rinkoje. Mes kokybiškai remontuojame lengvųjų automobilių, sunkvežimių bei specialios technikos visų rūšių turbokompresorius. Visus turbinų remonto darbus atliekame griežtai laikydamiesi techninių reikalavimų,… Skaityti toliau »

Tema:

Svirla, UAB

Įmonė nuo 2009 metų dirba suspausto oro ir vakuumo srityje. Konsultuojame pramonės įmones suspausto oro ir vakuumo įrenginių ir sistemų projektavimo ir parinkimo klausimais. Tiekiame naujus ir naudotus pramoninius oro kompresorius, vakuumo siurblius, pagalbinę – oro apdorojimo įrangą. Atiekame montavimo, derinimo darbus ir vykdome techninę priežiūrą. Profesionaliai užsiimame visų tipų oro kompresorių ir vakuumo siurblių kapitaliniu… Skaityti toliau »

Tema:

Amalit, UAB

UAB „Amalit“ – tai kompanija, kuri savo paslaugas teikia nuo 1995 metų. Daugiau nei 20 metų profesionalų teikiamos paslaugos yra pačios aukščiausios kokybės ir gebančios patenkinti net ir išrankiausių žmonių poreikius. Jeigu ieškote aukščiausio lygio kokybės konkurencingomis kainomis – „Amalit“ yra geriausias pasirinkimas. Pagrindinė įmonės veikla yra pramoninės įrangos gamyba bei techninis aptarnavimas. Įmonė tuo… Skaityti toliau »

Tema:

STATYBŲ ENERGETIKA, UAB

UAB „Statybų energetika“ yra vienintelė įmonė Lietuvos teritorijoje turinti išskirtines gamintojo teises ir licenziją parduoti, montuoti ir aptarnauti šilumos siurblius Octopus oras – vanduo, kaip savaiminio išgarinimo įrenginį. Octopus veikla Lietuvoje prasidėjo nuo 2005 m., kai rinkoje buvo vos keli geoterminių šilumos siurbliųgamintojai. Dabar beveik kiekvienas stambus kieto kuro ar dujinių katilų gamintojas jau siūlo… Skaityti toliau »

Tema:

LYTAGRA, AB

Įmonė "LYTAGRA" buvo įkurta dar 1945 metais. Akcine bendrovė buvo privatizuota 1992 metais (daugiau nei prieš 20 metų). Centrinė ir pagrindinė įmonės būstinė yra įkurta Kaune, Ateities plente 50, prie pat populiariausio Lietuvos greitkelio Klaipėda – Vilnius, 95 – ąjame kilometre skaičiuojant nuo Vilniaus. Tik už 5 kilometrų nuo bendrovės būstinės yra didžiulis Kauno oro… Skaityti toliau »

Tema:

NIT, UAB

"NIT" – tai vėdinimo ir oro kondicionavimo, šildymo ir šaldymo, drėkinimo ir sausinimo, alternatyvios energetikos ir automatikos įrangos ir sistemų didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė. Profesionalių pardavimo inžinierių komanda visada pasiūlys sprendimą jūsų uždaviniams, išsamiaipaaiškins ir padės išsirinkti kokybišką ŠVOK (šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas) produktą ar jų grupę. Jums tiekiame tuos produktus (tiek įprastus tiek… Skaityti toliau »

Tema: