Archyvai

TONERTA, UAB

Įmonė Tonerta teikia šias paslaugas: Lazerinių kasečių pildymas, atnaujinimas, pardavimas.     Spausdintuvų, kopijuoklių ir faksų remontas.         Biūro technikos prekyba, pajungimas, programinės įrangos diegimas, konsultavimas. Mūsų įmonės paslaugos išsiskiria nepriekaištinga kokybe už itin prieinamą kainą. Kiekviena kasetė yra pildoma tik būtent jai skirtomis medžiagomis. Visos užpildytos bei atnaujintos kasetės yra kruopščiai testuojamos. Pristatymas Vilniaus mieste… Skaityti toliau »

Tema:

Tiekimo sistema, MB

Įmonė MB Tiekimo sistema buvo įregistruota 2015 metų rugpjūčio 14 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304081892. Firmos įregistravimo miestas – Vilnius. Įmonės vadovu tapo Alfredas Stankus. Jos teisinė forma mažoji bendrija.

Tema:

Skaičių gidas, MB

MB "Skaičių gidas" – veržli, ambicinga įmonė, siekianti tapti patikimiausiu ir ištikimiausiu Jūsų verslo partneriu ir patarėju, padėsiančiu Jums sukurti vertę. Mūsų misija – atsakingai teikti aukščiausios kokybės profesionalias paslaugas, padėsiančias Jums siekti savo tikslų bei tapti patikimais partneriais savo klientams. Pagrindinė veiklos kryptys: įmonės buhalterinė apskaita, vyr. finansininko paslaugos, IT konsultacijos ir dokumentų rengimas.… Skaityti toliau »

Tema:

Programistas, MB

Įmonė Programistas, MB buvo įregistruota 2016 metų lapkričio 11 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304422016. Firmos įregistravimo miestas – Vilnius. Įmonės vadovu tapo Aleksandr Teniuch. Jos teisinė forma mažoji bendrija. Teisinis statusas – neįregistruotas.

Tema:

Medijos alchemija, MB

Įmonė Medijos alchemija, MB buvo įregistruota 2016 metų liepos 22 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304298038. Firmos įregistravimo miestas – Alytus. Įmonės vadovu tapo Gintvidas Mizara. Jos teisinė forma mažoji bendrija. Teisinis statusas – neįregistruotas.

Tema:

Artvila, MB

Specializuota spausdintuvų kasečių ir spausdinimo įrangos parduotuvė internete www.toneriai24.lt. Didelis pasirinkimas originalių ir analoginių spausdintuvų kasečių. Patogi paieška, lengvas apsipirkimas, nemokamas pristatymas!

Tema:

ALIBI FX, UAB

Internetinės reklamos paslaugos. SEO paslaugos, mokymai, konsultacijos Svetainių kūrimas Facebook reklama

Tema:

INFORMACINĖS KONSULTACIJOS, UAB

UAB "Informacinės konsultacijos" yra nepriklausoma IT konsultantų komanda kuri padeda atrinkti, įdiegti, valdyti bei tobulinti informacines sistemas atsižvelgiant į klientų verslo tikslus. "Informacinės konsultacijos" turi solidžią darbo patirtį ir gilias žinias IT rinkoje, todėl kvalifikuotai įvertina įmonės ar organizacijos situaciją, teikia rekomendacijas IS planavimui, pritaikymui verslo poreikiams, parinkimui, diegimui ar tobulinimui. Įmonė taip pat turi… Skaityti toliau »

Tema:

EUROLIMIT, UAB

Keltuvo, bokštelio nuoma. Ekspedijavimas / Ekspeditoriaus paslaugos – surasime krovinį jūsų transportui arba transportą jūsų kroviniui. IT paslaugos

Tema:

ROTONAS, TŪB

TŪB "ROTONAS" įkurtas 1993 m. rugsėjo 28 d. Nuo 1994 m. TŪB "ROTONAS" pradėjo bendradarbiavimą su AB "Orgtechnika" ir gavo sertifikatus aptarnauti vokiškus TRIUMPH-ADLER ir itališkus OLIVETTI kasos aparatus. 1995 m. prasidėjo bendradarbiavimas su DATECS Ltd. firmos atstovu Lietuvoje UAB "ASPA". TŪB "ROTONAS" tapo UAB "ASPA" atstovu Šiaulių krašte ir šiuo metu turi visų DATECS… Skaityti toliau »

Tema:

LINIKODAS, UAB

UAB "LiniKODAS" — viena stambiausių ir seniausių Lietuvos skaitmeninių brūkšninių kodų technologijų įmonių, įsikūrusi 1998 m., turinti ilgametę naujų technologijų pritaikymo bei atitinkamos programinės įrangos kūrimo patirtį. Įsitvirtino rinkoje kaip viena pajėgiausių ir patikimiausių partnerių, nuolat dirbančių su žymiausiomis Lietuvos ir užsienio kompanijomis. Bėgant metams LiniKODAS plėtėsi ir 2002 metų gruodžio mėnesį įsteigė dukterinę firmą… Skaityti toliau »

Tema: