Archyvai

SILETA, UAB

Uždaroji Akcinė Bendrovė "Sileta" savo veiklą pradėjo dar 2012-ais metais. Mes turime sukaupę didelę veiklos patirtį, dirbant pramoninių bei plovimo įrenginių aptarnavimo, bei pramoninių komponentų tiekimo rinkoje. Kompetencija suderinta su jaunatviška energija, jau leido mums tapti patikimu Lietuvos įmonių bei užsienio tiekėjų partneriu. UAB "Sileta" – siūlo greitą bei itin lankstų aptarnavimą, naujausius techninius sprendimus… Skaityti toliau »

Tema:

Baltijos tentas, UAB

Tentinės Medžiagos gamintojo Verseidag GmbH, Vokietija oficialus atstovas Baltijos Šalyse ir Baltarusijoje. duraskin®, seemee® Pagrindinė veikla – prekyba tentine medžiaga angarų ir fasadų gamintojams, puspriekabių tentų gamybos ir remonto įmonėms, servisams. Prekiaujame tvirtinimo diržais, kurie yra skirti puspriekabių ir autovežių kroviniams tvirtinti, guminiais kilimėliais, kampais. Prekiaujame specializuoa guma, kuri yra skirta pramonei, statyboms, sporto aikštėms,… Skaityti toliau »

Tema:

KASTAGA, UAB

Ten kur karšta ar limpa klijai prie gumos – naudokite SILIKONINES DANGAS

Tema:

LYTAGRA, AB

Įmonė "LYTAGRA" buvo įkurta dar 1945 metais. Akcine bendrovė buvo privatizuota 1992 metais (daugiau nei prieš 20 metų). Centrinė ir pagrindinė įmonės būstinė yra įkurta Kaune, Ateities plente 50, prie pat populiariausio Lietuvos greitkelio Klaipėda – Vilnius, 95 – ąjame kilometre skaičiuojant nuo Vilniaus. Tik už 5 kilometrų nuo bendrovės būstinės yra didžiulis Kauno oro… Skaityti toliau »

Tema:

MLCH, UAB

  APIE MUS   UAB „MLCH“ – Sterlitamak Petrochemical Plant distributorius.    

Tema:

A. Dūdos įmonė

A. Dūdos įmonė "Irida" gamina įvairios paskirties bei visoms pramonės šakoms plastmasines ir gumines detales: baldų furnitūra automobilių detalės įvairios paskirties gaminiai priimame užsakymus naujiems gaminiams Įmonės tikslas yra pasiekti kokybės lygį, kuris atitiktų visus aukščiausius standartus ir būtinai tenkintų visus vartotojų poreikius, plėsti rinka užsienio šalyse. Mūsų produkcijos savitumą išreiškia žodžiai: amžina, moderni, šiuolaikiška.

Tema:

VADAKSIS, UAB

UAB „VADAKSIS“ įkurta 1994 metais. Tai privataus kapitalo prekybos bendrovė, įsikūrusi Vilniuje. Pagrindinė veikla – komplektuojančių medžiagų ir dažų tiekimas įvairių pramonės šakų įmonėms. Atstovaujame Vengrijos, Čekijos, Graikijos, Suomijos, Anglijos gamintojus.

Tema:

Rytas, UAB

UAB "RYTAS" įkurta 1990 m. Pagrindinė įmonės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba žemės ūkio, industrinėmis ir automobilių padangomis, guminėmis žarnomis, akumuliatoriais įvairiai technikai, kompresoriais, trapeciniais diržais, atsarginėmis detalėmis traktoriams, kombainams, žemės ūkio technikai, plūgams, padangų remonto medžiagomis, įrankiais, ūkinėmis prekėmis, kameromis, tepalais, techniniais skysčiais ir gumos gaminiais.  Taip pat UAB "RYTAS" teikia šias paslaugas: montuojame… Skaityti toliau »

Tema:

BALTIJOS TIEKIMAS, UAB

Savo veiklą UAB "BALTIJOS TIEKIMAS" pradėjo 2002 m. Tai privati komercinė įmonė, veikianti didmeninės bei mažmeninės prekybos srityse. UAB "BALTIJOS TIEKIMAS" yra oficialus įmonių "Spetech" Sp. z o.o. (Lenkija), Porokor GmbH (Vokietija), AAB "Saranskij zavod Rezinotechnika" (Rusija), AAB "RTI-Kaučuk" (Rusija), "Amco Veba" (Italija), "Spasciani" (Italija) atstovė Lietuvoje. Yra pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su keliomis Rytų bei… Skaityti toliau »

Tema:

STIGMA, UAB

UAB „STIGMA“, įkurta 1987 metais, šiuo metu yra viena didžiausių plastikinių ir guminių gaminių gamybos įmonių Lietuvoje. Ilgametė darbo patirtis ir gera reputacija padarė mus žinomus dėl aukštos gaminių kokybės, konkurencingų kainų bei tikslaus pristatymo laiko. Mūsų noras tobulėti, išlaikyti ir didinti užimamą rinkos dalį bei stiprinti konkurencinį pranašumą, skatina mus diegti naujas technologijas, gerinti… Skaityti toliau »

Tema:

SANDARINIMŲ PASAULIS, UAB

UAB „SANDARINIMŲ PASAULIS“ yra vienintelė kompanija Lietuvoje, kuri yra įdiegusi kokybės vadybos sistemą pagal LST EN ISO 9001:2001 standarto reikalavimus pramoninių sandarinimo produktų gamybos, tiekimo ir techninio palaikymo srityje. Įmonė sėkmingai dirba nuo 1998 metų užsitikrindama patikimo pramoninių sandarinimo produktų Lietuvos gamintojo vardą, yra kompanijos Klinger atstovas Pabaltijo šalyse. Pagrindiniai mūsų klientai – stambiausi Lietuvos… Skaityti toliau »

Tema:

SANDARIKLIS, UAB

UAB "SANDARIKLIS" įkūrimo tikslas – tai sandarinimų gamyba pagal "SealJet" technologiją Lietuvos teritorijoje. "SealJet" technologija – tai sandarinimų gamyba (vienetinių ir partijomis) penkių minučių bėgyje be presformos pagaminimo. "SealJet" sandarinimai, gaminami anksčiau Austrijoje, turi didelę paklausą Baltijos šalių rinkoje nuo 1995 metų. O gamybos atidarymas 2002 m. rugsėjo 1 diena UAB "SANDARIKLIS" bazėje mini-gamyklos IP-4000 pagalba… Skaityti toliau »

Tema:

ESKOLITA, UAB

VEIKLA Kompresoriai, siurbliai, filtrai Gumos gaminiai Maisto pramonės įrenginiai

Tema:

REGUMA, UAB

VEIKLA Guma, gumos gaminiai Didmeninė prekyba Techninė guma Kiti gaminiai (juostos, tarpinės, žarnos, antgaliai, diržai) Gaminiai pagal užsakymus

Tema:

PLASTMASĖS FABRIKAS, UAB

UAB „PLASTMASĖS FABRIKAS“ įkurta 1994 m. Rugpjūčio 08 d. Įmonė veiklą vykdo jau daugiau kaip dešimt metų ir per tą laiką sukaupė daug žinių bei patirties gaminių iš plastmasės, metalo, gumos ir jiems skirtos technologinės įrangos gamybos srityse. Įmonė vykdo masinę plastamsės, metalo, gumos produkcijos gamybą, taip pat atlieka vienetinius liejimo formų, presformų, štampų ir… Skaityti toliau »

Tema:

VINITOMA, UAB

UAB „VINITOMA“ įkurta 1996 m. Nuo to laiko nuosekliai plečiame savo veiklą kokybiškų gaminių iš bendros paskirties gumos, tepalui atsparios gumos, maistinės, vakuminės ir silikoninės gumos gamybos srityje pagal užsakovų pateiktus pavyzdžius ar brėžinius. Taip pat gaminame įvairias gumines ir paranitines tarpines. Guminių detalių matmenys gali siekti 600×600×500 mm ir sverti iki 5 kg. Presai… Skaityti toliau »

Tema:

NORTIRE, UAB

UAB "NORTIRE" yra industrinių ir statybinių padangų, ratlankių bei guminių vikšrų lyderiaujanti kompanija Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Mūsų kompanija yra pavaldi Solideal Internacional, kuri lyderiauja specializuotų padangų gaminime bei vystyme visame pasaulyje. Solideal International buvo įkurta 1984 metais kaip padangų gamintoja ir per labai trumpą laiką tapo viena iš lyderiaujančių industrinės ir statybinės technikos padangų… Skaityti toliau »

Tema:

VELGUMAS, UAB

UAB "VELGUMAS" gamybinę veiklą pradėjo 2000 metais. Atliekame įvairios paskirties velenų, ritinėlių ratų gumavimą, guminių paviršių šlifavimą, sriegimą, dengiame silikonu, gaminame naujus velenus. Gumavimui naudojame geros kokybės sertifikuotus lietuviškus ir importinius veleninės gumos mišinius, iš kurių gaunama atspari smūgiams, trinčiai, rūgštims, šarmams, tirpikliams, riebalams, karščiui, taip pat įvairaus kietumo, tankio ir spalvų guma. Gumuojame velenus… Skaityti toliau »

Tema:

VEČIA, UAB

VEIKLA Mažmeninė ir didmeninė prekyba statybinėmis, namų apyvokos bei buities prekėmis Statybinių medžiagų parduotuvės Mediena, medienos gaminiai 

Tema:

HANSA FLEX HIDRAULIKA, UAB

UAB "HANSA FLEX HIDRAULINĖS JUNGTYS" yra bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė, priklausanti Hansa Flex įmonių grupei, esančiai  daugelyje pasaulio šalių ir aptarnaujančiai daugiau kaip 150 tūkstančių gaminamos produkcijos naudotojų. Nuo 2005 metų balandžio mėnesio Garliavoje atidarytas Cilindrų gamybos ir remonto filialas.  Įmonėje įdiegta naujausiais mokslo tyrimais paremta technologija. Vokietijos Lloyd Certification GmbH po 2003 metais atlikto… Skaityti toliau »

Tema:

Ansell Protective Solutions Lithuania, UAB

UAB „TRELLEBORG ENGINEERED SYSTEMS LITHUANIA“ – Švedijos pramoninės grupės „Trelleborg“ antrinė įmonė. „Trelleborg“ yra tarptautinė kompanija, veikianti 40- tyje šalių, kurioje dirba virš 23000 žmonių. Ji gamina ir kuria produktus iš gumos ir gumos pagrindo medžiagų. UAB „TRELLEBORG ENGINEERED SYSTEMS LITHUANIA“ gamina apsauginius kostiumus armijai, policijai, greitosios pagalbos darbuotojams, gaisrininkams ir kitoms gelbėjimo tarnyboms, guminius… Skaityti toliau »

Tema:

METALOIDAS, UAB

VEIKLA Naudotų padangų perdirbimas, utilizavimas, gumos granulės, guminės trinkelės. Plastikiniai langai Šarvuotos durys Vartai Padangų perdirbimas

Tema:

DOMINGOS PREKYBA, UAB

DOMINGA įsteigta 1998m. Nuo pat įsikūrimo, įmonė dirba pramonės aptarnavimo srityje. Šiuo metu įmonė dirba jau su 5000 įvairaus dydžio pastovių klientų. Pagrindiniai klientai – tai įmonės, ieškančios paslaugų komplekso. Mes siūlome ne tik daiktus: medienos džiovyklas, medkirtes, krautuvus, pneumo ar hidro komponentus, bet ir rangovinį tecnologinės įrangos tiekimą, automatizavimo sprendimus, nuomą, įrengimų priežiūrą, tiekimo logistiką. Mūsų komanda – jauni,… Skaityti toliau »

Tema:

ALGAMA, UAB

UAB "Algama" įkurta 1994 metais Klaipėdoje. 1996 metais sėkmingai atrado savo rinką Latvijoje ir Estijoje, nuo 1998 metų turi savo bendrovės atstovus Kaliningrade.Tais pačiais metais bendrovė aktyviai pradeda dirbti Baltarusijoje. Pradėjusi nuo prekybos hidraulinėm žarnom, technine guma, bendrovė susikoncentravo į 2 pagrindines kryptis – į prekybą transporterinėmis juostomis ir pavarų grandinėmis. Tenkinant kliento poreikius nuo… Skaityti toliau »

Tema: