Archyvai

GINKLŲ REMONTAS, UAB

A.Žalos IĮ. „Ginklų remontas“ įkurta 1998 metais. Iki 2000 metų pagrindinė įmonės veikla buvo medžioklinių ginklų remontas ir kai kurių sudedamųjų dalių medžiokliniams šoviniams gamyba. Ilgainiui įmonė plėtėsi ir augo, pildydama savo paslaugų ir prekių asortimentą. 2000 metais įmonėje buvo įdiegta nauja gamybos grandis – medžioklinių šovinių gamyba. 2002 metais Lietuvos specializuotų ginklų parduotuvių sąrašą… Skaityti toliau »

Tema:

Ž. Povilonio firma

  APIE MUS   „Vilniaus ginklai“ vienija Ž. Povilonio firmą ir UAB „Sidabrinė kulka“. Jos yra didžiausios ir seniausiai dirbančios įmonės Lietuvos ginklų prekybos srityje, pradėjusios dirbti 1992 m. Įmonių parduotuvės yra įkurtos didžiausiose Lietuvos miestuose.

Tema:

SIDABRINĖ KULKA, UAB

„Vilniaus ginklai“ vienija Ž. Povilonio firmą ir UAB „Sidabrinė kulka“. Jos yra didžiausios ir seniausiai dirbančios įmonės Lietuvos ginklų prekybos srityje, pradėjusios dirbti 1992 m. Įmonių parduotuvės yra įkurtos didžiausiose Lietuvos miestuose.

Tema:

AIRSOFTAS, UAB

Straikbolas Lietuvoje vienija kelių šimtų žmonių bendruomenę. Bendruomenėje nuolat organizuojami žaidimai, taip pat vykstama į žaidimus, rengiamus kitose Europos Sąjungos valstybėse, įskaitant ir didžiausią Europoje žaidimą Švedijoje, kur kasmet susirenka apie 2000 dalyvių iš viso pasaulio. Patirtis, sukaupta organizuojant ir dalyvaujant tarptautinuose žaidimuose, leidžia mums paruošti aukščiausios kokybės žaidimus, atitinkančius jūsų poreikį, nuo paprasto pasišaudymo… Skaityti toliau »

Tema:

EKOLIET, UAB

UAB „EKOLIET“ įregistruota 1991m. Firma turi licenziją didmeninei ir mažmeninei lygiavamzdžių ir graižtvinių     medžioklinių ginklų, visų tipų šaudmenų, sportinių ir pneumatinių ginklų,  dujinių pistoletų  ir jų šaudmenų, dujų balionėlių ir peilių prekybai. EKOLIET sėkmingai bendradarbiauja su ginklus ir medžioklinius aksesuarus gaminančiomis ir prekiaujančiomis  Vokietijos, Prancuzijos, JAV, Italijos ir Austrijos firmomis.

Tema:

OKSALIS, UAB

1995 metais UAB OKSALIS atidarė pirmąją ginklų parduotuvę. Šiuo metu veikia 13 UAB OKSALIS parduotuvių visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Kėdainiuose, Jurbarke, Tauragėje, Telšiuose, Kretingoje, Plungėje, Zarasuose, PC Domino Visagine PC BIG2 Klaipėdoje ir naujai atidaryta ginklų parduotuvė Pasvalyje. Šią dieną UAB OKSALIS ginklų prekybos srityje yra didžiausia įmonė Lietuvoje. Savo klientams galime pasiūlyti virš… Skaityti toliau »

Tema:

VOLFORA, UAB

  APIE MUS   UAB „Volfora“ įkurta 1997 metais. Firma užsiima ginklų ir medžioklės reikmenų didmenine ir mažmenine prekyba. UAB „Volfora“ yra oficialus Blaser, Mauser, Zeiss, Meindl, M. Nieto, Courteney ir daugelio kitų užsienio gamintojų atstovas Lietuvoje.  

Tema: