Archyvai

Sulvita, UAB

Specializuota sulčiaspaudžių, blenderių, maisto džiovintuvų ir kitų virtuvinių prietaisų parduotuvė

Tema:

Meistrelis, UAB (LAIDARA)

Laidara – naujas kompanijos UAB ,,Meistrelis“ prekės ženklas. Nuo 2012 m. vartotojams siūlome iš Norvegijos importuotą žinomiausių Europos gamintojų naudotą buitinę techniką patraukliomis kainomis ir su garantiniu aptarnavimu. Mūsų kompanijos tikslai yra sparta, kokybė, kruopštumas ir atsakingumas. Kodėl verta bendradarbiauti su mumis? Tam yra trys priežastys: Kaina Laidara  importuoja visą buitinę techniką iš Norvegijos be… Skaityti toliau »

Tema:

Tarnas, UAB

Prekyba buitine technika parduotuvėje Vilniuje, Žemynos g. 18 (Pašilaičiai).

Tema:

Juneka, UAB

Įvairios paskirties baldų projektavimas, gamyba bei prekyba pagal individualius Jūsų užsakymus visoje Žemaitijoje. Uždaroji Akcinė Bendrovė "JUNEKA" – siūlo KOKYBIŠKUS BALDUS UŽ PROTINGĄ KAINĄ! Mes projektuojame, gaminame bei prekiaujame įvairiausios paskirties baldais: Virtuvės baldai; Biuro ir įstaigų baldai (specializuojamės priimamojo baldų (recepcijų) gamyboje); Slenkančios sistemos; Svetainės baldai; Vonios kambario baldai; Vaikų ir jaunuolio kambario baldai;… Skaityti toliau »

Tema:

Arnitana, UAB

Baldai pagal individualius užsakymus. Virtuvės komplektai. Slenkančios sistemos. Prieškambario, svetainės, miegamojo, vaikų kambario baldai. Biuro baldai. Buitinė technika. Stiklo gaminiai.

Tema:

EMPOS, UAB

UAB "Empos" – šiuolaikinė, jaunatviška ir energinga įmonė, savo klientams siūlanti daugelį produktų. Viena iš įmonės veiklų orientuota į įrangą.  Įrangą – mokykloms, darželiams, universitetams, kolegijoms ar bet kokioms mokymo įstaigoms. Joms siūlome priemones skirtas mokymo proceso palengvinimui – nuo vaizdo projektorių, interaktyvių lentų – iki interaktyvių stalų. Norint, kad vaikai būtų judresni – siūlome… Skaityti toliau »

Tema:

DIPOLINA, UAB

UAB "DIPOLINA" parduotuvė įsikūrusi šalia PC BANGINIS. Patogus susisiekimas, automobilių parkavimas. Parduotuvėje Jus konsultuos kvalifikuoti savo srities specialistai. Pagrindinė veikla: mažmeninė ir didmeninė prekyba elektronikos komponentais, vaizdo kamerų ir foto aparatų akumuliatoriais, a.k. galvaniniais elementais, audio-video laidais, jungtimis, televizorių ir telefonų priedais, matavimo prietaisais, buitinės technikos dalimis, automobilių garso aparatūra, buitine apšvietimo technika, automobilinėmis lemputėmis.… Skaityti toliau »

Tema:

SEDUM KOMPIUTERIAI, UAB

UAB „SEDUM KOMPIUTERIAI“ tai moderni parduotuvė, telpanti Jūsų kompiuterio ekrane. Čia rasite visko – nuo kompiuterinio žaidimo, iki televizoriaus. Virtuali parduotuvė pasiekiama iš bet kurio pasaulio kampelio visą parą. VEIKLA Kompiuterių, jų priedų, programinės įrangos, buitinės technikos ir elektronikos parduotuvė Kompiuterių, monitorių, spausdintuvų remontas Duomenų atstatymas Ekplotacinių medžiagų tiekimas IT ūkio aptarnavimas ir priežiūra

Tema:

RAINLIT, UAB

Universali paviršių valymo sistema RAINBOW parduodama Lietuvoje  nuo 1992 metų. Vienintelis RAINBOW oficialus atstovas Lietuvoje – UAB "RAINLIT". RAINBOW – JAV kompanijos REXAIR gaminamas produktas jau 70 metų. Modelis RAINBOW e2 visame pasaulyje laikomas etalonu, pagal kurį vertinami visi kiti namų valymo įrenginiai. UAB "RAINLIT" dirba darnus, imlus naujovėms ir draugiškas kolektyvas. Darbuotojai nuolat tobulina savo kvalifikaciją… Skaityti toliau »

Tema:

TELENOJA, UAB

UAB „TELENOJA“ – įgaliotasis „SAMSUNG“ oro kondicionierių importuotojas Lietuvoje.

Tema:

VALINTA, UAB

VEIKLA Prekyba garso, vaizdo ir buitine technika Garantinis ir pogarantinis remontas SERVISO TARNYBA TELENOJA, UAB Draugystės g. 19, KAUNAS, tel.: (37) 352700

Tema:

MEGA BALTIC, UAB

UAB "MEGA BALTIC" –  didmeninės prekybos kompanija, savo veiklą pradėjusi vystyti nuo kompiuterinės periferijos priedų, buitinės elektronikos prekių ir laikmenų prekybos 2004 metais. Vėliau buvo įkurti papildomi, atskiri, įmonės padaliniai, kurių pagalba veikla išplėsta ir kitose plataus vartojimo prekių kategorijose. Šiuo metu įmonė siūlo platų prekių asortimentą, vykdo pilną jų distribuciją ir rinkodarą. Bendradarbiaujame tiek… Skaityti toliau »

Tema:

INEKSMĖ, UAB

UAB „INEKSMĖ“ savo veiklą pradėjo 2002 metais bei visą dėmesį skyrė prekybai kompiuterine technika bei programine įranga internete. Įdiegta elektroninė parduotuvė (www.eks.lt) su kompiuterinės įrangos katalogu, kuriame rasite išsamią informacija apie kiekvieną produktą, sužinosite kaip jus dominančią prekę vertina kiti parduotuvės lankytojai. Elektroninėje parduotuvėje kompiuterinę techniką išsirinkti padės „on-line“ konsultantai. Kompiuterį galite išsirinkti iš siūlomų… Skaityti toliau »

Tema:

DARLINTA, UAB

VEIKLA Prekyba  įmontuojama buitine technika (šaldytuvai, orkaitės, indaplovės, džiovyklės, skalbimo mašinos, garų surinktuvai (gartraukiai), mikrobangų krosnelės) Prekyba garso, vaizdo technika (automobilinė, palydovinės televizijos įranga, profesionali, naudota)  Prekyba išsimokėtinai Technikos remontas PREKYBOS TAŠKAI DARLINTA, UAB parduotuvė Pramonės pr. 8E (NICENTRAS) KAUNAS, tel./faks.: (37) 732040

Tema:

AARC, UAB

2005 metais įkurta UAB „AARC“ šiuo metu yra viena didžiausių kompiuteriais, skaitmenine ir buitine technika prekiaujančių įmonių Lietuvoje. Sėkmingai dirbame nuo pat įkūrimo siūlydami savo klientams palankiausias sąlygas ir žemiausias kainas. PREKYBOS TAŠKAI PC „Mandarinas“ Ateities 91, VILNIUS, tel.: (5) 2387070, mob.tel.: (682) 50 301

Tema:

ARRAS DESIGN, UAB

UAB "ARRAS DESIGN" pagrindinė veikla – profesionalus interjero, baldų projektavimas ir gamyba, projektų valdymas. Pilnas ar dalinis pasirinkto projekto įgyvendinimas kiekvienam mūsų klientui. Mūsų veiklos misija – išgirsti Jus ir pasiūlyti optimaliausią sprendimą, tuo pačiu kompleksiškai – viskas iš vienų rankų – įgyvendinti idėjas nuo projekto iki rakto. Projektuojame ir gaminame baldus iš kokybiškų ir… Skaityti toliau »

Tema:

SNAIGĖ, AB

AB "SNAIGĖ" buvo įregistruota 1992 m., tačiau pati pradžia – 1963 m., kai šaldytuvų gamykloje buvo sukurti pirmieji septyni buitinių šaldytuvų modeliai. Keturiadešimties metų patirtis bei faktas, kad "SNAIGĖ" iki šiol yra vienintelė buitinių šaldytuvų gamintoja ne tik Lietuvoje, bet Baltijos šalyse, bendrovei atveria dideles galimybes. AB "SNAIGĖ" gamina aukštos kokybės buitinius šaldytuvus, šaldiklius bei jų… Skaityti toliau »

Tema:

SERVICENET, UAB

VEIKLA Garantinio ir pogarantinio kompiuterinės įrangos remonto paslaugos Vaizdo ir garso aparatūros remontas Buitinės technikos remontas

Tema:

ELECTROLUX, UAB

ELECTROLUX grupė – viena iš didžiausių buitinių ir virtuvės prietaisų gamintojų pasaulyje. ELECTROLUX prekinį ženklą puikiai vertina įvairių šalių vartotojai. Nesvarbu, kad ir kur gyventumėte ir kaip tvarkytumėtės, mūsų sprendimai kiekvieną namą gali paversti jaukiais namais.

Tema: