Archyvai

Medragė, MB

Mūsų parduotuvėje galite rasti produktus, kurie gaminami iš ragų ir kailių. Šviestuvų kategorijoje galite rasti tokias prekes, kaip:  Lubinis briedžio rago šviestuvas; Lubinis briedžio rago šviestuvas su 3 stručio kiaušiniais; Lubinis šviestuvas su elnio rago atšakomis; Sieninis šviestuvas iš briedžio rago; Sieninis šviestuvas iš danielio ragų; Sieninis šviestuvas ir galvijinės antilopės rago ir stručio kiaušinio;… Skaityti toliau »

Tema:

Virekta, UAB

Uždaroji Akcinė Bendrovė "Virekta" buvo įkurta dar 1995-ais metais. Pagrindinė mūsų įmonės veiklos kryptis – nestandartinių korpusinių baldų projektavimas bei gamyba. Naudodami tik modernias technologijas bei itin kokybiškas medžiagas gaminame virtuvės, miegamojo, svetainės, prieškambario, vonios, vaikų kambario, drabužines, taip pat komercinės paskirties baldus. Įmonėje dirbantys profesionalūs ir didelę patirtį turintys dizaineriai atvyksta į Jums pageidaujamą… Skaityti toliau »

Tema:

VKB grupė, UAB

UAB "VKB grupė" – tai korpusinių baldų gamintojas Lietuvoje.

Tema:

Baldų simetrija, UAB

Įmonė UAB Baldų simetrija buvo įregistruota 2015 metų rugsėjo 3 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304091609. Firmos įregistravimo miestas – Kaunas. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Darius Sasnauskas. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

Juneka, UAB

Įvairios paskirties baldų projektavimas, gamyba bei prekyba pagal individualius Jūsų užsakymus visoje Žemaitijoje. Uždaroji Akcinė Bendrovė "JUNEKA" – siūlo KOKYBIŠKUS BALDUS UŽ PROTINGĄ KAINĄ! Mes projektuojame, gaminame bei prekiaujame įvairiausios paskirties baldais: Virtuvės baldai; Biuro ir įstaigų baldai (specializuojamės priimamojo baldų (recepcijų) gamyboje); Slenkančios sistemos; Svetainės baldai; Vonios kambario baldai; Vaikų ir jaunuolio kambario baldai;… Skaityti toliau »

Tema:

Fanerus, UAB

UAB "Fanerus", tai novatoriška kompanija naudojanti naujausias ir moderniausias technologijas. Teikiamos paslaugos: CNC frezavimas, 2D ir 3D graviravimas, 3D maketų gamyba, lazerinis pjovimas, paveikslų gamyba ant beržinės faneros, minkštųjų pakuočių gamyba, širmų ir kitų ažūrų gamyba (dekoratyvinės sienelės, radiatorių uždengimai, pertvaros, turėklų užpildai ir pan.), filinginių fasadų iš MDF gamyba ir kitos paslaugos aprėpiančios tiek… Skaityti toliau »

Tema:

Metalo apdirbimo cechas, MB

Įmonė Metalo apdirbimo cechas, MB buvo įregistruota 2016 metų lapkričio 22 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304424800. Firmos įregistravimo miestas – Kaunas. Įmonės vadovu tapo Edgaras Vainauskas. Jos teisinė forma mažoji bendrija. Teisinis statusas – neįregistruotas. MB"Metalo apdirbimo cechas" – patikima metalo apdirbimo komanda, teikianti kokybiškas suvirinimo ir šaltkalvystės paslaugas. Mūsų tikslas – aukščiausia suvirinimo… Skaityti toliau »

Tema:

Daimira, UAB

Įmonė Daimira, UAB buvo įregistruota 2016 metų rugsėjo 9 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304392530. Firmos įregistravimo miestas – Kaunas. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Gintaras Aučinikas. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

Arnitana, UAB

Baldai pagal individualius užsakymus. Virtuvės komplektai. Slenkančios sistemos. Prieškambario, svetainės, miegamojo, vaikų kambario baldai. Biuro baldai. Buitinė technika. Stiklo gaminiai.

Tema: