Archyvai

Bukiškių kalvė, UAB

Lingės visų tipų automobiliams. Prekyba, gamyba ir remontas. Lingių restauravimas, atkalimas ir sustiprinimas. Išrašome sąskaitos-fakturos. Didelis nauju ir naudotų lingių pasirinkimas.

Tema:

Klaipėdos dagris, UAB

Įmonė Klaipėdos dagris, UAB buvo įregistruota 2016 metų liepos 1 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304291588. Firmos įregistravimo miestas – Klaipėda. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Aivaras Bagdonas. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

Markofiksas, UAB

Įmonė UAB Markofiksas buvo įregistruota 2016 metų kovo 18 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304214175. Firmos įregistravimo miestas – Kaunas. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

Ao Motors, IĮ

Jūsų ištikimų ratuotuoju draugu geriausiai pasirūpins tik „AO Motors“ autoservisas! Kviečiamejau dabar apsilankyti naujai duris atvėrusiame autoservise, įsikūrusiame Kauno mieste, Žaliakalnyje. NEBRANGIAI ir KOKYBIŠKAI remontuojame visų markių bei modelių automobilius, itin profesionaliai išvalome tiek automobilių išorę, tiek ir patį saloną. Teigiami Jūsų atsiliepimai apie mus bei šypsenos atgavus tvarkingą, spindintį automobilį –  geriausias „AO Motors“… Skaityti toliau »

Tema:

REFIX, UAB

UAB REFIX specializuotas kokybiškas BMW servisas Vilniuje. Uždaroji akcine bendrovė „Refix“ buvo įkurta susibūrus savo srities profesionalų komandai, kuriems BMW automobiliai yra ne tik automobiliai, bet ir tiesiog jų gyvenimo būdas. Ilgus metus kaupta patirtis remontuojant BMW automobilius, moderni BMW diagnostika, bei originalių BMW dalių importas – leidžia klientams pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas susijusias su… Skaityti toliau »

Tema:

ARGAMITAS, UAB

UAB „ARGAMITAS“ teikia bokštinių kranų, automobilinių kranų nuomos paslaugas. Serviso tarnyba atlieka bokštinių kranų, automobilinių kranų, ožinių kranų, tiltinių kranų, keliamųjų kranų, hidraulinių kranų techninę priežiūrą. Atlieka bokštinių ir automobilinių kranų remonto darbus, automobilinių kranų elektros sistemų remontą, krūvio kėlimo ribotuvų diagnostiką, įvairių hidrosistemų diagnostiką bei remontą, hidrocilindrų gamybą, remontą, įvairių talių, telferių remontą, vidaus… Skaityti toliau »

Tema:

Kauno autotechnika, UAB

UAB "KAUNO AUTOTECHNIKA" įkurta 1988m. Jos įkūrėjai ir dabartiniai savininkai – automobilių sporto entuziastai iš tuometinio Kauno Politechnikos instituto automobilių sporto klubo ir Lietuvos Žemės Ūkio akademijos mašinų remonto katedros. Jie turėjo tikslą savo universitetines žinias bei patirtį automobilių sporte pritaikyti kasdieniniame gyvenime.Tai veržlūs, siekiantys naujovių, nebijantys imtis sudėtingų techninių sprendimų žmonės.Ypač naudinga buvo patirtis… Skaityti toliau »

Tema:

MANICA, UAB

UAB „Manica“ įkurta 2002 metais, bendrovės veiklos sritis, didmeninė ir mažmeninė prekyba motociklais, keturračiais, jų detalėmis, aksesuarais, priežiūros priemonėmis, taip pat motociklininkų apranga, apsaugos priemonėmis. UAB „Manica“ 2004 metų rudenį  atidarė naują erdvų saloną V2, Brastos g.6, Kaune,  kur pradėjo veikti  motociklų ir automobilių servisas. Mes tikime, kad pasitelkdami naujausias žinias ir sukauptą patirtį, galime… Skaityti toliau »

Tema: