Archyvai

SILETA, UAB

Uždaroji Akcinė Bendrovė "Sileta" savo veiklą pradėjo dar 2012-ais metais. Mes turime sukaupę didelę veiklos patirtį, dirbant pramoninių bei plovimo įrenginių aptarnavimo, bei pramoninių komponentų tiekimo rinkoje. Kompetencija suderinta su jaunatviška energija, jau leido mums tapti patikimu Lietuvos įmonių bei užsienio tiekėjų partneriu. UAB "Sileta" – siūlo greitą bei itin lankstų aptarnavimą, naujausius techninius sprendimus… Skaityti toliau »

Tema:

ALDOSA, UAB

Automobilinių puspriekabių nuoma ir remontas 

Tema:

MELGOS SERVISAS, UAB

  APIE MUS   UAB „Melgos servisas“ savo veiklą serviso įragos pardavimo ir aptarnavimo srityje pradejo nuo 2001 metų. Nuo pirmųjų darbo mėnesių mūsų tikslas – tiekti kokybišką serviso įrangą ir kompetetingas bei greitas aptarnavimo paslaugas. Aukšto techninio lygio įranga, puikus aptarnavimas bei konkurencinga kaina – pagrindiniai mūsų įmonės tikslai. Aktyviai bendraudami su stambiausiais Europoje… Skaityti toliau »

Tema:

ALBERT BERNER, UAB

„Berner“ siūlo jums gausų produktų, skirtų automobilių, statybos pramonės ir kitų šakų įmonėms, asortimentą. Tačiau svarbiausia – ji siūlo daugiau galimybių bei sprendimus, kaip spręsti verslo problemas, su kuriomis susiduriate kasdieninėje veikloje. „Berner“ kompanija, tiesioginės prekybos bendrovė, supranta, kaip yra naudinga palaikyti glaudžius ryšius su klientu. Mes galime pateikti visapusiškų patarimų ir pasiūlyti konkrečiai situacijai… Skaityti toliau »

Tema: