Archyvai

Joltoma, MB

Automobilio plovimo bei valymo medžiagos, taip pat auto kosmetika, plovimo valymo priemonės, profesionali valymui skirta chemija – didmeninė bei mažmeninė prekyba. Automobilių plovyklų įranga.

Tema:

Renovus, MB

Įmonė Renovus, MB buvo įregistruota 2016 metų rugpjūčio 18 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304330849. Firmos įregistravimo miestas – Kaunas. Didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionaliomis automobilių priežiūros, kosmetikos, poliravimo priemonėmis; Automobilių poliravimas, dažytų paviršių korekcija, cheminis salonų valymas, apsauginių dangų dengimas;

Tema:

Valada, UAB

Įmonė UAB Valada buvo įregistruota 2016 metų balandžio 4 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304222485. Firmos įregistravimo miestas – Vilnius. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Dalius Karbauskas. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

ROHE, UAB

UAB „ROHE“ yra dukterinė „Tokheim“ įmonė Lietuvoje. „Tokheim“  grupė, įsikūrusi Paryžiuje, Prancūzijoje, yra vienas iš pirmaujančių pasaulio gamintojų ir paslaugų teikėjų degalų dozavimo ir automatinės įrangos pardavimų bei aptarnavimo srityse. Daugelyje pasaulio šalių „Tokheim“ klientams siūlo pilną paslaugų ir produktų spektrą: degalų užpylimo įtaisus ir siurblius, mažmeninės prekybos automatizavimo sistemas, mokėjimo terminalus, atsarginės dalis ir patobulintus… Skaityti toliau »

Tema:

MOLLER AUTO, UAB

"Moller Auto" – oficialūs Volkswagen atstovas Vilniuje. Veiklos sritys: Naujų bei naudotų Volkswagen automobilių pardavimas Volkswagen servisas (Važiuoklės remontas,ratų geometrijos reguliavima kompiuteriniu stendu, ratų balansavimas, padangų montavimas,benzininių variklių įpurškimo sistemų diagnostika ir remontas, dyzelinių ir benzininių variklių remontas, variklių, mechaninių pavarų dėžių, automobilių elektros įrangos remontas, apsaugos sistemų įrengimas ir remontas, stoglangių ir spynų remontas,… Skaityti toliau »

Tema:

Švaručiai, UAB

Įmonė UAB ŠVARUČIAI buvo įregistruota 2015 metų birželio 30 dieną. Įmonės įregistravimo kodas yra 304065564. Firmos įregistravimo miestas – Vilnius. Jos įstatinis kapitalas buvo 2500 Eur. Įmonės vadovu tapo Gediminas Diržys. Jos teisinė forma uždaroji akcinė bendrovė. Teisinis statusas – neįregistruotas. Akcijų skaičius yra 100 vnt.

Tema:

ŠVARŪNĖ, UAB

UAB "ŠVARŪNĖ", įsikūrusi 1992 m. teikia automobilių plovimo ir valymo paslaugas. Sukaupusi didelę patirtį šioje srityje, firma įgijo patikimo bei kokybiškai darbus atliekančio partnerio vardą. Bendrovė siūlo konkurencingas paslaugų kainas; išskirtinį dėmesį klientams; greitą ir kokybišką aptarnavimą. 2015 m. plovykloje, šalia naujojo viaduko, atidaryta savitarnos plovykla, kurioje 6 darbo vietos. 2016 m. atidarytos savitarnos plovyklos PC Saulės miestas… Skaityti toliau »

Tema:

Automedija, UAB

Įmonėms ar asmenims turintiems savo autoparkus, suorganizuosime užtikrinančias paslaugas, jog automobiliai būtų visada techniškai tvarkingi ir paruošti eksploatuoti. Jums nebereikės rūpintis, jog neturite transporto skyriaus ar darbuotojo besirūpinančio Jūsų automobiliais. Taip pat pasirūpinsime Jūsų asmeniniais automobiliais. Prireikus suteiksime techninį aptarnavimą bei kartu ir visas  remonto paslaugas reikalingos Jūsų automobiliui – tai gedimų šalinimas, draudiminių įvykių… Skaityti toliau »

Tema: