Archyvai

Sprogi zona, UAB

Prekiaujame sprogioms aplinkoms (Ex) sertifikuota įranga Automatika, elektrotechnika, matavimo prietaisai, vamzdynų šildymo sistemos ir šildymo kabeliai. Priešgaisrinės ir gaisrinio sandarinimo medžiagos. Šiltintos lauko spintos prietaisams, dujų balionams, automatikai. Tik sertifikuota ir saugi įranga sprogioms aplinkoms. Teikiame paslaugas sprogioms aplinkoms ATEX mokymai, Sprogių zonų nustatymas, Techninis įrangos auditas, Rizikų vertinimas, Dokumentacijos auditas, Apsaugos nuo sprogimo doumentas… Skaityti toliau »

Tema:

Terin, UAB

Automatikos ir mechanikos elementai, CNC dalys,Pardavimai,Konsultacijos, El. Prekyba,Didmeninė prekyba,El. parduotuvė.

Tema:

Aumita, UAB

UAB „Aumita“ – automatizavimo paslaugos ir proceso atlikimui skirtų daiktų pardavimas didmeninėmis bei mažmeninėmis kainomis. Įmonė užsiima automatikos darbais ne tik Kaune, tačiau ir visoje Lietuvoje, tad esant poreikiui – kreipkitės į firmą ir greitai susitarsite dėl susitikimo bei paslaugų įgyvendinimo. Energetikos bei automatikos paslaugos atliekamos tik geriausių savo srities profesionalų, kurie užtikrina, kad jų… Skaityti toliau »

Tema:

Baltesa, UAB

UAB „Baltesa“ specializuojasi kaip telekomunikacijų, pramoninės automatikos, valdymo produktų, elektrotechnikos ir apsaugos sistemų didmeniniai tiekėjai. Įmonė savo veiklą pradėjo tik 2008 metais, tačiau labai sėkmingai yra įgyvendinusi nemažai projektų, kuriuos vainikuoja laimingi klientai. Žingeidumas, inovatyvumas bei originalios idėjos suvienijo firmos komandą dirbti kartu siekiant pačių geriausių rezultatų. UAB „Baltesa“ – tiems, kurie ieško kokybės už… Skaityti toliau »

Tema:

Baltijos Žiedas, UAB

UAB „Baltijos žiedas“ – elektros įrenginių priežiūros darbus atliekanti įmonė, kuri užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas mažiausiomis kainomis. Kompanija įsikūrusi Klaipėdoje, tačiau paslaugas teikia visoje Lietuvoje. Atvyksta į klientui reikalingą vietą, konsultuoja, sumontuoja ir prižiūri, kad elektros įrenginiai veiktų kokybiškai ir pagal paskirtį. UAB „Baltijos žiedas“ atlieka šias paslaugas: Lauko jėgos apšvietimų įrenginių montavimas. Elektriniai matavimai.… Skaityti toliau »

Tema:

EXPOSITO, UAB

Aeroterminis ir geoterminis šildymas – šilumos siurbliai (oras-vanduo, gruntas-vanduo, vanduo-vanduo ) Kondicionieriai – split, multisplit, vrf kondicionavimo sistemos Rekuperatoriai, orinio šildymo sistemos, oro valytuvai – jonizatoriai Pramoninio šaldymo sprendimai Termoviziniai tyrimai – pastatų šiluminių savybių tyrimai Prekiaujame, montuojame, atliekame garantinę įrenginių priežiūrą

Tema: