Archyvai

Margaspalvis drugelis, UAB

Internetinė kanceliarinė parduotuvė – tik pas mus rasite, kokybiškų kanceliarinių prekių mokyklai, biuro reikmių ir dailės priemonių.

Tema:

LINOMA, UAB

Tikriausiai nėra nei vienos stambesnės Lietuvos įmonės, kurioje nebūtų naudojami mūsų įmonėje pagaminti prietaisai. UAB "LINOMA" indikatorius ir valdiklius geru žodžiu mini tiek maisto pramonės, tiek energetikos sektoriuje dirbantys įmonių atstovai. LINOMOS  ženklu pažymėti elektroniniai prietaisai patikimai tarnauja ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Mūsų partnerių dėka, įmonės produkcija rado pritaikymą ir naujosiose… Skaityti toliau »

Tema:

D. Rubino IĮ

VEIKLA Antspaudų gamyba pagal užsakymą (savidažiai, dvispalviai, numeratoriai) Surenkamieji ir herbiniai antspaudai Biuro technika ir įranga (spausdintuvai, faksai, skeneriai, eksploatacinės medžiagos, toneriai, rašalai) Kasečių pildymas Kompiuteriai, jų įranga ir priežiūra Programinė įranga

Tema:

ROTONAS, TŪB

TŪB "ROTONAS" įkurtas 1993 m. rugsėjo 28 d. Nuo 1994 m. TŪB "ROTONAS" pradėjo bendradarbiavimą su AB "Orgtechnika" ir gavo sertifikatus aptarnauti vokiškus TRIUMPH-ADLER ir itališkus OLIVETTI kasos aparatus. 1995 m. prasidėjo bendradarbiavimas su DATECS Ltd. firmos atstovu Lietuvoje UAB "ASPA". TŪB "ROTONAS" tapo UAB "ASPA" atstovu Šiaulių krašte ir šiuo metu turi visų DATECS… Skaityti toliau »

Tema: