Grožis, Sveikata Laisvalaikis

Vasara grožiui: kokiomis grožio procedūromis privalai pasilepinti?

grozio procedurosVasara, karštis, saulė, dulkės – kitokios gamtos ir aplinkos sąlygos nei šaltuoju metų laiku verčia kiek kitaip pažiūrėti ir į kūno priežiūrą. Tad apie tai ir pakalbėkime – ką turėtume žinoti apie grožio procedūras ir kokios grožio paslaugos turėtų dominti būtent vasaros metu?

Dažnai sakoma, jog vasarą užtenka tik saulės ir oda susitvarko pati. Manoma, jog pabuvus saulėje išnyksta visą žiemą kankinę spuogai. Iš dalies tai tiesa – spuogai atsiranda dėl to, kad organizmas į odos paviršių kelia riebalus. Kadangi saulė džiovina riebalus, spuogų pasidaro mažiau. Tačiau tuomet oda išdžiūsta ir organizmas kovodamas su odos išsausėjimu kelia į paviršių riebalus, o t.y. vėl pasirodo spuogai. Kada yra ta riba kai oda gauna pakankamai saulės ir spuogai tampa išnaikinti – nežinia, tad vien saule pasikliauti negalima. Grožio salonai Vilniuje prieš vykstant prie jūros rekomenduoja pasirūpinti savo oda, nes tik švari, sveika oda nebijos saulės, smėlio ir vėjo.

Geriausia, kuomet kūno priežiūra patikima profesionalams, tačiau įpratus ir turint žinių kai kurias procedūras galima atlikti ir namie. Štai kuo privalai pasilepinti kiekvieną vasarą:

  • Intensyvi veido priežiūra – veido valymas, švelnus šveitimas, drėkinamosios veido odos procedūros. Karštis, prakaitas, purvas – palankus derinys užkimšti veido poras, tad nuolat reikia prižiūrėti ir valyti. Tuo labiau, jog per karščius nesinori būti su makiažu, tad oda išties turi būti skaisti.
  • Kaip ir veidui, reikalinga kruopšti kūno priežiūra – nuolatinė depiliacija, nes nežinai kada ištrūksi į gamtą, o tuomet depiliuotis tikrai nebus laikas. Geriausias laikas depiliacijai para prieš ėjimą į saulę. Tam kad plaukeliai po depiliacijos neįaugtų reikia pasilepinti ir kūno šveitimu. Ne prošalį ir masažas ar kūno įvyniojimas, kad oda būtų stangri ir graži.
  • Nepamiršti ir nagučių. Žiemą atsainiau žiūrėta į pedikiūrą, tačiau vasara nors ir neprognozuojama, tačiau dažniausiai tenka vaikščioti su basutėmis, tad pedikiūras tikrai reikalingas.
  • Lygiagrečiai pedikiūrui, reikalingas ir derantis prie jo manikiūras. Gražu, kuomet kojų ir pirštų nagai nulakuoti tokia pat ar derančia spalva, tad apsilankymą grožio salone reiktų suderinti.

Tam, kad grožio paslaugos neatrodytų varginančios piniginę, gelbėja akcijos ir nuolaidos. Vienas patraukliausių variantų įsigyti grožio paslaugų kuponus pigiau specialiuose portaluose, pavyzdžiui, Masinis.lt. Taip iš ties patogiau ir pigiau.